Rüyada çeşme musluk görmek çeşmeyi açmak ne anlama gelir?

Rüyada çeşme görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da çok mutlu birisi olacağına , ailesiyle beraber huzur ve ferah içerisinde olacağına yorulur.

Bunun yanı sıra yakın zaman içerisinde alacağınız hayırlı bir haber ile çok sevineceğinize işaret eder. Yani kısacası rüyada görülen çeşme kişi için çok hayırlıdır.

Bunun yanı sıra kısmetinizin açılacağına , ömrünüz boyunca maddi olarak çok rahatlayacağınıza , haksızlığa uğramayacağınıza ve prensiplerinizin dışarısına hiç çıkmayacağınıza alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , yapmış olduğunuz hatalardan dolayı mallarınızı kaybedeceğinize yorulur. Bunun için gerçek yaşam da çok dikkatli olmalısınız.

Rüyada musluk görmek ne demek?

Rüyada musluk gördüyseniz , gerçek yaşam da sıkıntı içerisine düşeceğinize ve çözüm bulmak için büyük çaba sarf edeceğinize , hem sağlığınızın hem de rahatınızın yerinde olacağına , şansınızın açık olacağına delalet eder.

Rüyada susuz bir musluk görmek genel olarak fakir olan bir bayana işaret eder.

Rüyada çeşmeyi açmak

Rüyada çeşmeyi açtığınızı gördüyseniz , gerçekte biriktirmiş olduğunuz paranın hayrını görmeye başlayacağınıza alamet eder.

Rüyada açık musluk görmek

Rüyada açık musluk görmek , rüyayı gören kişinin bolluk içerisine yaşayacağına , kapalı musluk gördüyseniz , darlığa düşüp büyük geçim sıkıntısı içerisine gireceğinize delalet eder.

Rüyada çeşmenin aktığını görmek

Rüyada çeşmenin aktığını gördüyseniz , eğer su tatlı ise ; ağız tadınızın ve huzurunuzun yerinde olacağına , eğer su acı ise o zaman sıkıntı içerisine gireceğinize yorulur.

  Rüyada Kendini Çıplak Görmek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada çeşme musluk görmek çeşmeyi açmak ne anlama gelir?

  1. Ben gece vakti sevdigim oglanla bulmuştum sanirsam sonra bizim mahalledeki tanıdım ilk okul arkadaşımı gördüm bi anda karşımda sonra bunun eli kirmenisti sanirsam sonra bizim eve geldik ben musluğu açtım elini yıkması için bende diğer muslugu açtım suyun aktığını gördüm sonra uyandm

  2. Rüyamda eşimle birlikte piknik alani gibi bi yerde tartişirken çeşme görüyorum gel burdan şiselere su dolduralim dedim eşim 3 pet şiseyi birbirine monteleyip hepsi dolar bu şekilde dedi ve çeşmede doldurmaya başladik şiselerden sular tasiyordu cesmeyi bi türlü kapatamadan ayrildik ordan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.