Rüyada Soba Görmek

Rüyada Soba Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada Soba Görmek, rüya tabircileri tarafından rüyayı görmüş olan kimseler için aile içinde üzüntü yaratabilecek olan sıkıntılarından kendi başlarına, kimseye bir şey söylemeden ve kimseyi üzmeden kurtulacak olmalarına delalet edilmiştir. Rüyasında soba görmüş olan kimseler, bu sıkıntılar dolayısıyla kimseyi üzmek istemedikleri için tüm sorumlulukları kendileri alacaklardır. Kişilerin aldıkları bu sorumluluklar, kendilerini çok yorabilir. Ancak yine de kimseler, ailelerinin huzurunun bozulmasından kendilerine üzüntü gelmesini tercih edeceklerdir.

Rüyada Soba Görmek Diyanet

Diyanet’in rüyada sobanın görülmesi için yaptığı yorumu, rüyayı görmüş olan kişilerin arkadaşlarının arasından birini seçerek onunla çok samimi olacaklarıdır. Rüyayı görmüş olan kimseler, manevi olarak kendilerini pek iyi hissetmedikleri bir dönemde bu kişi ile kurdukları ilişkiler sayesinde yakınlaştıklarını hissedeceklerdir.

Rüyada Soba Görmek İhya

İhya’nın rüyada soba görmek için yaptığı yorumu, rüya sahiplerinin kendi hayatları için çaba gösterecek olmasıdır. Kendi hayatlarında eksik gördükleri her boşluğu doldurmak için bir çaba vermeye başlayacak olan rüya sahipleri, ancak uzun bir zaman sonra bu emeklerinin karşılığını alacaklardır. Ancak yine de karşılığını aldıkları emekler, kendilerini daha fazla çalışmak için motive etmeye yetecektir.

Rüyada Soba Yakmak

Rüyada Soba Yakmak

Soba yaktığını rüyada görmek, rüya sahipleri için uzun zamandır ertelemekte oldukları bazı işleri rayına oturtmaya çalışacaklarına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş olan kimseler, bu işleri bir düzene koyarken çok zorlanabilirler. Ancak çektikleri zorlukların mükafatlarını da çektikleri acılara paralel olarak alacaklardır. Karşılık olarak aldıkları her şeyden çok memnun kalacak olan rüya sahipleri, uzun vadede çektikleri bu sıkıntılardan kendilerine fayda çıkarabileceklerdir.

Rüyada Soba Yakmak Diyanet

Rüyada soba yakmak, hayırla yorumlanır. Evliler için mesut gelecekler, bekarlar için, kısmetlerinin açılacağına
işarettir.  Rüyasında soba yakmak kış mevsiminde hayırlara yorumlanır. Çünkü kışın soba lazım ve gereklidir, yazın ise, rüyada soba yakmak pek hayra yorumlanmaz. Yaz mevsiminde soba yakmak, keder ve meşakkate işarettir. Çünkü yazın soba yakılmaz ve gereksizdir. Onun için rüyası da elem ve kedere işaret eder denilmiştir.

Rüyada Soba Borusu Görmek

Sobanın borularının rüyada görülmesi, rüya sahiplerine bazı işler adına maddi ve manevi destek verilecek olmasına delalet sayılmıştır. Ancak rüya sahiplerine tanınan bu fırsatlar ve verilen destekler, kişilerin bir işi başından sonuna kadar tamamlayabilmesi için yeterli gelmeyecektir. Birilerinden daha fazla bir şey isteyemeyecek kadar gururlu olan rüya sahipleri, ellerinde olanları önce çoğaltmak adına uğraşacak, daha sonra da kendi kendilerine hayalini kurdukları işleri tamamlayacaklardır.

Rüyada Soba Kurmak

Soba kurduğunu rüyada görmek, hem din alimleri hem de rüya tabircileri tarafından rüya sahiplerinin kendilerine kuracakları aile içinde çok mutlu olacağına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş olan kişilerin kendilerine evlenmek için uygun gördükleri kimseler, onlara her şartlarda destek olacaklardır. Rüya sahipleri de bu destek sayesinde önce maddi olarak çektikleri sıkıntılardan kendilerini kurtaracak, daha sonra da birikim yaparak mal ve mülk elde edeceklerdir.

Rüyada Yanan Soba Görmek

Çıtırdayarak yanan sobanın rüyada görülmesi, bazı rüya alimlerince rüyayı görmüş olan kişilerin ellerine hazır bir işin ya da paranın geçecek oluşuna delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş olan kişiler, rüyalarında yanan bir sobayı görmelerinden sonra bu hazır buldukları paraların kendilerine nasıl geldiğini sorgulamaya başlayabilirler. Sorgulasalar da bu durum altından istemedikleri ya da beklemedikleri bir sonuç çıkmayacaktır. Bu nedenle de kişilerin kendilerini boş yere yormaması gerektiği yorumu yapılmıştır.

Rüyada Evin İçinde Soba Görmek

Eve kurulmuş sobanın rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin halihazırda arkadaşlık ilişkilerinin ilerleyen zamanlarda bir iş ilişkisine dönecek olmasına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, arkadaşları ile iş yapma arzusu içinde olmayabilirler. Ancak önyargılarını yıkarak arkadaşları ile iş yapmaları, rüyayı görmüş olan kişilerin kolaylıkla kazanç sağlamalarına çeşitli kapılar açacaktır.

Rüyada Kuzine Sobası Görmek

Rüyada Kuzine Sobası Görmek

Kuzine sobanın rüyada görülmesi, bazı alimler tarafından rüya sahiplerinin dinlenme amacı ile köylerine veya herkesten uzak bir yere gidecek oluşuna delalet sayılmıştır. Ancak bazı rüya tabircileri, rüyasında kuzine soba görmüş kişilerin yakın zamanda ailelerini ve aile büyüklerini ziyaret etmek amacı ile bir yol tepeceği yorumunu yapmışlardır. Kendilerine çok yorucu gelen bu yol için biraz pişmanlık duyacak olan rüya sahipleri, gittikleri yerlerde çok mutlu olacakları bazı durumlarla karşılaşacaklardır.

Rüyada Birinin Soba Yaktığını Görmek

Soba yakan birinin rüyada görülmüş olması, bekar rüya sahipleri için çok hayırlı sayılmıştır. Rüyayı görmüş kimseler, evlendikleri kimseden maddi anlamda büyük destekler görecek, gördükleri bu maddi destekler sayesinde kendi ayakları üzerinde durmayı başaracaklardır. Rüya sahiplerinin bu denli güçlü oluşları, eşlerine ömürleri boyunca aşkla bağlı kalmalarını da sağlayacaktır.

Rüyada Soba Yanarken Görmek

Yanan sobanın rüyada görülmesi, birçok din alimi tarafından rüya sahiplerinin hazır bir düzen içine girecek olmasına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, özellikle iş hayatlarında yeni başlayacakları bir işin hazır bir çerçeve içinde olduğuna çok mutlu olacaklar, kendilerinin bir işe motive olmalarından dolayı kendilerini çok mutlu hissedeceklerdir.

Rüyada Başkasının Evinde Soba Yandığını Görmek

Tanımadığı birinin evinde yanan sobanın rüyada görülmesi, bazı din alimleri tarafından rüyayı görmüş olan kişilerin bir şeyi çok isteyeceklerine ancak erişemeyeceklerine yorumlanmıştır. Bu rüya sahipleri için maddi bir şey olabileceği gibi, bir gönül ilişkisi de olabilir. Rüya sahiplerinin kalbini kıracak olan bu durumun atlatılması rüya sahiplerini yoracaktır.

Rüyada Soba Temizlemek

Sobanın içini temizlediğini rüyada görmek, rüya sahiplerinin içlerinde olan kötü düşünce ve hislerden kurtulabilmek için birilerinden yardım alma isteğine delalet edilmiştir. Ancak rüyasında yalnız başına soba temizlediğini görmüş olan kimseler, bu durumu kime anlatırlarsa anlatsınlar hiçbir karşılık alamayacaklardır. Kötü günlerinden yalnız başına çıkacak olan rüya sahipleri, iyi günlerinde de yanlarında kimsenin olmamasını isteyeceklerdir.

Rüyada Yenge Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu