Rüyada Mandalina Görmek

Rüyada Mandalina Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada mandalina görmek, hem din alimleri hem de rüya tabircileri tarafından rüya sahiplerine kısa sürede kısmet olacak çok miktarda mala ve mülke delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş kimseler, rüyalarında gördükleri mandalinalardan sonra kendilerine kalan mirasları ya da kalan mirasların büyüklüğünü ya da fazlalığını öğrenebilirler. Bunları öğrenmeleri, rüya sahiplerine bir özgüvenle beraber rahatlama da getirecektir.

Rüyada Mandalina Görmek Diyanet

Rüyada mandalina görmek diyanet, hastalığa işarettir. Çünkü rengi sarıdır. Rüyada görülen mandalina yeşil olursa üzüntü ve sıkıntıya işaretle deyim olunur. Rüyada mandalina görmek, işlerinizin düzensiz olmasına dahi işarettir, biçiminde yorumlanır. Rüyada görülen mandalina birtakım kez de sevinçli bir gezintiye ve seyahate işarettir. Yeşilini görmek, sarısını görmekten daha iyiye yorumlanır.

Rüyada Mandalina Görmek İhya

İhya’ya göre rüyada görülmüş mandalina, rüya sahiplerinin sağlıkları ile ilgili bir konuda alacakları yardımın habercisidir. Eğer rüya sahipleri, bu yardıma ihtiyaç duyduklarını fark etmişlerse ancak kendilerine gelebilecek yardımları reddediyorlarsa, daha büyük sıkıntılarla başa çıkmak zorunda kalabilirler. Hem kendilerinin hem de geleceklerinin daha rahat ilerleyebilmesi için rüya sahiplerinin bu yardıma daha fazla karşı çıkmaması ve karşı çıktıkları müddetçe kazanmak yerine kaybedeceklerini idrak etmeleri gerekecektir.

Rüyada Mandalina Yemek

Rüyada Mandalina Yemek

Mandalina yediğini rüyada görmek, rüyayı görmüş kimselerin hayatları boyunca her zaman helal rızık kazanacağına ve haram mal yemeyecek olmasına delalet edilmiştir. Eğer rüyayı görmüş kimseler, kazandıkları paralara ya da ellerindeki edinilmiş mallara haram karıştığını düşünüyorlarsa buna karar verebilmek için fazlaca araştırma yapmaya girişeceklerdir ve hayatlarını askıya alarak yaşamlarına buradan devam edeceklerdir.

Rüyada Mandalina Toplamak

Ağaçtaki mandalinaları topladığını rüyada görmek, rüya alimlerine göre rüya sahiplerinin ılıman iklim sahibi, mevsim şartlarına göre sıcak bir yere gezmek amacıyla gideceklerine delalet edilmiştir. Ancak rüya sahipleri, seyahatlerinin başlangıcı itibari ile bu sıcak yerlere birkaç günlük seyahatlerle görmek yerine yaşamlarının her günü görmek arzusunda olabilir ve bu yerlere taşınma kararını kısa sürede verebilirler. Bu kararı alışlarından sonra hayatları her anlamda yoluna girebilecektir.

Rüyada Mandalina Ağacı Görmek

Üstünde meyvesi olan mandalina ağacının rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin başkalarına göre çok çalışkan ve bugüne kadar da hep çalışmalarının karşılığını almış kimseler olduğuna delalet edilmiştir. Fakat rüya sahipleri, kendilerini başkalarının gördüğü gibi yeterli göremiyor olabilirler. Kendilerini yetersiz görmelerinin gereksiz olduğu ancak rüya sahiplerinin bu durumu çok uzun bir süre sonra fark edeceği yorumu yapılmış, kişilere kendilerini her zaman geliştirmeleri ancak kendilerini küçük görmeden bu geliştirmeye devam etmeleri gerektiği öğütlenmiştir.

Rüyada Yeşil Mandalina Görmek

Rüyada Yeşil Mandalina Görmek Ne Anlama Gelir?

Henüz olgunlaşmamış mandalinanın rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin girişim adımlarını bir süre kadar ertelemeleri gerektiğine yorumlanmıştır. Rüyayı görmüş kişilerin plansızca ya da henüz zamanı gelmeden attıkları tüm adımlar, kendilerine şimdi olmasa bile gelecekte çok büyük kayıplar olarak geri dönecek ve rüya sahiplerinin uzunca bir süre kendilerini maddi anlamda toplamalarına engel olacaktır.

Rüyada Mandalina Kabuğu Görmek Ne Demek?

Soyulmuş mandalinanın dışını rüyada görmek, bazı din alimlerine göre rüya sahiplerinin şu an meşgul oldukları işin ya da işlerin sadece zaman kaybı oluşuna delalet sayılmıştır. Rüya sahipleri eğer şimdi yapmaya çalıştıkları işlerin geleceğe de aktarılması gibi bir beklenti içindeyseler hızlıca bu fikirlerini değiştirmeli ve değiştirdikleri fikirlerin yerine de altları daha temelli ve dolu, kendilerine maddi açıdan fayda sağlayabilecek iş girişimleri almalıdır.

Rüyada Mandalina Almak Neye Çıkar?

Rüyada birinden alınan mandalinanın görülmesi, rüya sahipleri için birinden alacakları iş ya da girişim fikrine delalet edilmiştir. Rüya sahipleri hazır olarak kendilerine gelecek olan bu fikir, dört dörtlük olacak ve rüya sahiplerinin bazı noktalarını değiştirmeye girişerek kendilerini yormasına hiç gerek kalmayacaktır.

Rüyada Mandalina Toplayıp Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada topladığın mandalinaları yediğini görmek, rüya sahipleri için karşılığını alamayacakları hiçbir emeklerinin olmayacağına yorumlanmıştır. Kişiler verdikleri emeğin maddi karşılığını hiç gecikmeden elde edecek, bu durum da kendisini ziyadesiyle mutlu edecektir. Birçok din alimine göre rüyasında mandalina topladığını ve birçok insanla bir aradayken yediğini görmüş kimseler, kısa sürede çok bilinen ve tanınan biri ile iletişime geçerek onlardan iş teklifi alacaktır.

Rüyada Mandalina Soyduğunu Görmek

Rüyada mandalinanın kabuğunu soymak, rüyayı görmüş kimseler için çok hayırlı kabul edilmiştir ve eğer rüya sahipleri bu rüyayı gördükleri tarihte kış ayında değillerse, rüya sahipleri birde görecekleri ve aşık olacakları birini hayatlarına alacaklardır. Bu kişi, başlarda rüya sahiplerini çok fazla üzebilir ancak rüya sahiplerinin azmi, aralarında bir ilişki olmasını da sağlayacaktır.

Rüyada Mevsimsiz Mandalina Görmek

Yaz ayında olan mandalinayı rüyada görmek, rüya sahiplerinin uzun zamandır bekledikleri bazı durumların kendileri için çok şanssız bir şekilde sonra erecek olmasına yorumlanmıştır. Eğer rüya sahipleri, bu şanssızlığın farkında olmalarına rağmen inatla değiştirmeye ve kendilerine başka bir yol çizmeye çalışıyorlarsa, yalnızca kendilerinin zarar gördüğünü, kendilerinden başka kimsenin hasar almadığını fark edeceklerdir. Bu durum kendilerini bir hayli üzecek ve birçok din alimi tarafından da onaylanmayacaktır.

Rüyada Çürük Mandalina Görmek

Çürümüş mandalinanın rüyada görülmesi, rüyayı görmüş kimseler adına çok büyük bir mal ve mülk kaybı yaşanacak olmasına delalet edilmiştir. Bu yaşanan kayıp sonrasında, eğer rüya sahipleri bu kayıpların neden yaşandığını sorgularsa ve mantıklı bir açıklama olduğunu görürse, kayıplarını kapatmaya çalışacaktır. Ancak hırsızlık veya farklı bir durumdan sonra mal kaybı yaşamaları, rüya sahiplerinin canlarının çok sıkılmasına ve yalnızca zararlarını nasıl kapatacakları düşüncesinin olacağına delalet edilmiştir.

Rüyada Yeşil Mandalina Ağacı Görmek

Rüyada Yeşil Mandalina Ağacı Görmek

Yaşayan mandalina ağacının rüyada görülmüş olması, birçok din alimi tarafından rüya sahiplerinin şanslarının döneceğine ve bu döngüden sonra da hayatı yolunda ilerlemekte olan rüya sahiplerinin birçok sıkıntı ile muhatap olmasına delalet edilmiştir. Ancak hayatında zaten birçok sıkıntısı mevcut olan kimselerin bu rüyayı görmeleri, yakın zamanda bu sıkıntıların tümünden kurtulacak şekilde hayatlarını düzene sokacaklarına delalet edilmiştir.

Rüyada Soyulmuş Mandalina Görmek

Kabuksuz mandalinanın rüyada görülmesi, iki farklı şekilde yorumlanmıştır:

  • Bazı din alimleri, rüyasında kabuğu soyulmuş mandalina görmüş kimseler için ailesi ile aralarında birçok konu hakkında anlaşamayacak olmalarına delalet edilmiştir. Ailelerinin kendilerine fazlaca karışmak istemeleri rüya sahiplerine çok ters gelecektir ve bundan sonra da rüya sahipleri kimsenin hayatına müdahale etmesine izin vermeyecektir.
  • Bazı rüya tabircilerine göre ise bu rüyanın görülmesi, rüya sahiplerinin birinin borçlarını ödemeye yeltenmesine delalet edilmiştir. Kişiler bu durum karşısında çok uzun bir süre çaba gösterecektir ancak kendi üstlerine aldıkları borçları ödeyemeyeceklerdir.

Rüyada Mandalina Vermek

Rüyada birine mandalina verdiğini görmek, rüyayı görmüş kimselerin aileleri içinde yaşanacak ve çok büyük bir coşku ile karşılaşacakları olayların yakın zamanda olacak oluşuna delalet sayılmıştır. Rüya sahipleri, bu olayların yaşanmasından sonra uzunca bir süre tepkisiz kalmaya çalışacaklardır ancak onlar da sevinçleri ile coşkularını saklamayı başaramayacaklardır.

Rüyada Mandalina Satmak

Tezgâh kurup mandalina sattığını rüyada görmek, birçok rüya tabircisi tarafından rüya sahiplerinin kendi ellerine geçen parayı çevresi ile bölüşecek olmasına delalet edilmiştir. Rüyasında mandalina sattığını görmüş kimseler çok zengin olabilir ya da maddi durumları ancak kendi hayatlarını devam ettirebilmek için yeterli gelebilir. Ne durumda olurlarsa olsunlar, kendi kazandıklarını her zaman yanlarında olan dostları ile yiyecekler ve her zaman da rızıkları paylaştıkça da çoğalacaktır.

Rüyada Manda Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu