Rüyada Kanguru Görmek (Diyanet Tabiri)

Rüyada kanguru görmek , genel olarak bu rüya hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi iş konusunda çok yaratıcı ve çalışkan birisi olduğundan dolayı iş arkadaşları tarafından çok sevileceğine , mevki olarak yükseleceğine delalet eder.

Bunun haricinde hedeflerinize ulaşmak için elinizden geleni yapacağınıza , beklemediğiniz bir olaylarla karşılaşacağınıza ve gerektiği zaman bu olaylara ikaz edeceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , bazı insanların sizin hakkınızda gerçek duygularınızı öğreneceğine yorulur.

Eğer rüyada kanguru yakalamaya çalıştığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da romantik maceralar ile uzun bir süre zaman harcadığınıza , kurmuş olduğunuz planlarınızın gerçekçi olmadığına veya zor olduğuna alamet eder.

Rüyada kesesinde yavrusunu taşıyan bir kanguru gördüyseniz , yakın çevrenizde vereceğiniz bir karar yüzünden hoş karşılanmayacağınıza ve birçok kişi tarafından kötülük göreceğinize işaret eder.

Rüyada kanguru avladığınızı gördüyseniz , popüler olmak için hoş olmayan bazı işlere gireceğinize , çevrenizdeki insanlardan hiçbir zaman destek görmeyeceğinize , bazı sorunları kendi çabalarınız ile halledeceğinize alamet eder.

Rüyada bir kangurunun size saldırdığını gördüyseniz , birisinin iftira ve dedikodu yayıp şöhretinizi lekeleyeceğine , sizi zor durumda bırakmak için çok çalışacağına yorulur. Bunun haricinde çok çevik ve hızlı bir rakibinizi alt edeceğinize yorulur.

Rüyada Allah Yazısı Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu