Rüyada Allah Yazısı Görmek (Diyanet Tabiri)

Rüyada Allah yazısı görmek , bu rüya kişi çok olumludur ve her zaman hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hidayete ereceğine , ilim sahibi birisi olacağına , takva ile yaşayacağına ve hikmet sahibi birisi olacağına delalet eder.

Bunun haricinde gerçek yaşam da eğer hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , kurtuluşa ulaşacağınıza , etmiş olduğunuz duaların kabul olacağına , muradınıza ereceğinize ve sevmiş olduğunuz kişilere kavuşup çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde kesilmeyecek olan bir kazanca sahip olacağınıza yorulur.

Rüyada Allah Yazısı Yazdığını Görmek

Rüyada Allah yazısı yazdığınızı gördüyseniz , zorluklarla karşı karşıya kalıp sıkı bir mücadele vereceğinize , en sonunda başarı ve zafer elde edeceğinize , tüm sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra mutlu olacağınız olaylarla karşılaşacağınıza , huzurlu olup mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Yani kısacası bu rüya çok hayırlıdır ve kişinin kudret , güç sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Gökyüzünde Allah Yazısı Yazdığını Görmek

Rüyada gökyüzünde Allah yazısı yazdığını gördüyseniz , gerçek yaşam da Allah’a etmiş olduğunuz duaların karşılık bulacağına, kapanmayan yaralarınızın en sonunda kapanacağına , hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza , dertlerden ve sıkıntılardan kurtulup refaha kavuşacağınıza , bundan sonra mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada Alnından Öpmek

12 Yorum

  1. Rüyamda gökyüzünde bulutlarla Arapça Allah yazdığını gördüm iki tane Allah yazısı üst üsteydi , biri küçük biri cok büyüktü fotoğrafını çekmek için yaklasiyordum bir sokağa girdim o sokakta kocaman bir Allah lahfızı çıktı karşıma bir duvar kadardı yine ikiliydi gök yüzünde gördüğümün aynısıydı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu