Rüyada Alnından Öpmek ( Diyanet Tabiri)

Rüyada alnından öpmek , rüyada alnından öpmüş olduğunuz kişiye gerçek yaşam da hayır getireceğinize , bir iş yapacağınıza veya bir haber vereceğinize işaret eder. Bu rüya her zaman hem iyiye hem de hayra yorumlanır.

Rüyada Alnından Öpüldüğünü Görmek

Rüyada alnından öpüldüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da bekarsanız kısa zaman içerisinde karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize veya görücüye çıkacağınıza yorulur.

Kişi eğer babası tarafından alnından öpülüyorsa o zaman da dini vecizelere uygun bir şekilde yaşadığınıza , hayırlı bir evlat ve kul olduğunuza alamet eder.

Rüyada herhangi bir aile büyüğünüzün alnından öptüğünüzü gördüyseniz , büyük bir mirastan pay alacağınıza ve bu pay sayesinde çok zengin birisi olup çok rahat bir yaşam süreceğinize yorulur.

Eğer rüyada annenizin alnından öptüğünüz gördüyseniz , hem sağlıklı hem de sıhhatli olacağınıza , hayırlı bir evlat ve kul olacağınıza işaret eder.

Rüyada tanımadığınız birinin alnından öptüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da hiç beklemediğiniz bir anda mal , iş veya büyük bir şansla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra bozulan işlerinizin düzeleceğine , sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , hayatınızdaki bazı olayların düzene gireceğine , bazı insanlara hayatınız boyunca büyük minnet duyacağınıza delalet eder.

Rüyada Allah Yazısı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Rüyamda yüzünü görmediğim biri ama sanki tanıyorum ama çıkartamadğım biri kapı açıldı geldi alnımdan öptü sonra dudağımdan öptü bırak birileri görecek dedim dinlemedi sonra bıraktı uyandım biranda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu