Rüyada Kuma Görmek Nedir? Neye Yorumlanır? İslami

Rüyada Kuma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kuma görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin sıkıntı içerisinde olacağına , hastalık geçireceğine , maddi sıkıntılarla uğraşacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra maddi kayıplar vereceğine , zamanla bu maddi kayıpların ilerleyip artacağına ve en sonunda kazancının tamamının biteceğine ve bu sayede ekonomik sıkıntılar çekeceğine yorulur. Bu rüya genel olarak hastalığa yorulur ama genel olarak şerre alamet eder. Rüya sahibinin sıkıntılı olaylar yaşayacağına , kavga ve küslüklerin olacağına delalet eder.

Rüyada Kuma Gelmesi Görmek

Rüyada kuma geldiğini görmek , hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin olumsuzluklarla karşılaşacağına , can sıkıcı haberler alacağına ve huzursuz bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Metres Almak

Rüyada metres aldığınızı gördüyseniz , bu rüyayı erkek gördü ise sıkıntıya düşeceğine , içinden çıkılmaz bir yola gireceğine, işlerinin bozulacağına ve bundan sonra kendisine güvenmeyeceğine ve ne olursa olsun eline yüzüne bulaştırıp maddi kayıplar vereceğine alamet ver.

Rüyada Metres Görmek

Rüyada metres gördüyseniz , hayatınızın terse döneceğine , maddi sorunlar yaşayacağınıza , huzurunuzun bozulacağına ve toplum içerisinde dışlanacağınıza yorulur.

Rüyada Metres Olmak Görmek

Rüyada metres olduğunuzu gördüyseniz , bir işin içerisinden çıkamayacağınıza , karmaşık bir şeye gireceğinize , işlerinizin bozulacağına , kazancınızın azalacağına ve borç bataklığına gireceğinize işaret eder.

Rüyada İdam Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu