Rüyada 3 Aylık Hamile Olduğunu Görmek Neye Yorumlanır? Ne Demek?

Rüyada 3 aylık hamile olduğunu görmek, beklemiş olduğunuz güzel haberlere en sonunda kavuşacağınıza , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , huzur bulacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra kapalı olan kısmetinizin açılacağına ve kendinizi eskisinden daha çok mutlu hissedeceğinize yorulur.

Bunun yanı sıra yapmış olduğunuz her işlerde başarılı olacağınıza , sevmiş olduğunuz insanlardan alacağınız güzel haberlerden dolayı çok sevineceğinize delalet eder.

Bu rüyayı kadın veya erkek görsün hiç fark etmez. Hem mal hem mülk hem de dünya nimetlerine yakın zaman içerisinde sahip olacaklarına yorulur.

Erkek karısını 3 aylık hamile olarak görürse o zaman hüzünlü bir olay yaşayacağına , kötü zamanlar geçirip moralinin bozuk olacağına işaret eder.

Fakat bu rüyayı gören kişi bir kadın ise o zaman sevinecekleri bir haber alarak kendilerini çok mutlu hissedeceklerine alamet eder.

Rüyada 3 Aylık Hamile Olduğunu Görmek, rüyayı gören kişinin iş konusunda bir kariyer yapacağına , beklemiş olduğu iş teklifini çok yakın zaman içerisinde alacağına , maddi açıdan durumunun çok iyi olacağına işaret eder.

Rüyada erkek çocuğuna hamile olduğunuzu gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da evliyseniz bir evlat sahibi olacağınıza, bol kazançlı işerde bulunacağınıza , ev sahibi olacağınıza ve alacağınız güzel haberlerden dolayı çok sevineceğinize delalet eder.

Eğer hamile olan kadın hem ailesinden hem de eşinden sır saklıyorsa bu sırların en kısa zaman içerisinde ortaya çıkacağına yorulur.

Rüyada Eşcinsel Olduğunu Görmek

2 Yorum

  1. Beraba ben ruyamda. Kendimi 3 aylik hamile. Olarak goruyordum ama. Cinsiyetini. Falan bilmiyordum. Kendimi 3 aylik olarak goruyodum ben sasiriyordum benim esim sehit oldu ve. Ben nasil 3 aylik hamileyim diye o saskin icindeydim. Bu ruyanin. Anlamini. Ogrene bilirmiyim

  2. Merhaba eşime rüyasında 3 aylık hamile olduğunu söylüyorlar eşimde eğer 3 aylıksa cinsiyetinde bellidir o zaman diyor cinsiyetininde erkek olduğunu söylüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu