Rüyada Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek Ne Demek? Neye Çıkar?

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek , rüyayı gören kişiyi yakından ilgilendirecek meseleler konusunda birçok kişiyi aydınlatacağına işaret eder.

Rüyada kız ya da erkek bebeğe hamile olduğunuzu gördüyseniz , hayırlı ve aynı zaman da olumlu şeyler ile karşı karşıya kalacağınıza yorulur.

Rüyada erkek bebeğe hamile olduğunuzu gördüyseniz , rüyayı gören kişi eğer gerçek yaşam da kadın ve evli ise o zaman yakın zaman içerisinde hayırlı bir evlada sahip olacağına delalet eder.

Bu rüya bazı durumlarda tersine çıkabilir. Yani erkek çocuğu olduğunu gören kadının kızı , kız çocuğu olduğunu gören kadının da erkek çocuğu olabilir.

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu gören kişi , kısa süre içerisinde mutlu olacağına , hiç emek harcamayarak bol kazanç elde edeceğine ve yakın zaman içinde güzel bir haber alıp sevineceğine işaret eder.

Rüyayı gören kişi gerek yaşam da bekar ve ergenlik çağına daha girmemiş bir kız ise o zaman bir kişiden sevindirici haber alacağına , talihinin döneceğine , girmiş olduğu her işte başarılı olacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına ve bu kişi ile dünya evine gireceğine yorulur.

Fakat rüyayı gören kişi erkek ise o zaman , hem üzüntü hem de kedere delalet eder. Kişinin saklamış olduğu sırların ortaya çıkacağına , büyük sıkıntı içerisine gireceğine ve üzüntüye düşeceğine alamet eder.

  Rüyada hırsız görmek nedir? İslami Yorum
13 yorum

13 thoughts on “Rüyada Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek Ne Demek? Neye Çıkar?

  1. Ruyamda erkek cocuguna hamileydim 6aylikmis uc oglum dördüncüye hamileymisim oda erkekmis karnima hafiften vurarak gulunseyerek buda erkek artik kimse venden kız beklemesin diyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.