Rüyada İdam Görmek Asılmak Ne Demek

Rüyada idam görmek , genel olarak şansızlık ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin borca gireceğine , sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına , hem kazalara hem de belalara işaret eder.

Bunun haricinde hayatınızın karışacağına , iyi geçinmiş olduğunuz insanlar ile aranızın bozulacağına , ticaret hayatınızda iş yapmış olduğunuz kişilerle bazı sorunlar yaşayacağınıza ve her şeyin alt üst olacağına , düzeninizin bozulacağına alamet eder.

Rüyada İdam Görmek İhya

Borçlu bir kişinin Rüyada boynunun vurulduğunu görmesi, onun borçlarından kurtulacağına, borçlarını herhangi bir şekilde ödeyeceğine işarettir.

• Rüyasında tanıdığı birinin idam edildiğini görmek, o kişinin sıkıntılarının giderileceğine ve sevinçli günlere ereceğine işaret eder şeklinde yorumlanır.

• Rüyada bir kimsenin idam edildiğini görmesi, kurtuluşuna işarettir.

• Rüyasında idama mahkum olduğunu görmek, mevki ve şöhret kazanacağına işarettir.

Rüyada İdam Sehpası Görmek

Rüyada idam sehpası gördüyseniz , gerçek yaşam da yapmış olduğunuz bazı işlerden dolayı huzursuz günler geçireceğinize, her zaman beklenti içerisinde olduğunuza ve haber beklemiş olduğunuz bir şeyden dolayı sabırsızlanıp , telaşlanacağınıza yorulur.

Rüyada Darağacı Görmek

Rüyada darağacı görmek genel olarak mutluluk olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin istek ve arzularının gerçek olacağına , büyük oranda başarı elde edeceğine , hedeflerine en kısa zaman içerisinde kavuşup hedefi tam on ikiden vuracağına delalet eder.

Rüyada darağacı görmek, hayra işaretle yorumlanır. Bir kimse, Rüyasında bir darağacı görse, bu onun sıkıntılardan kurtuluşa ereceğine ve korktuklarından emin olup selâmete çıkacağına işaret olarak yorumlanır.

Bazı yorumculara göre, Rüyada darağacı görmek, Rüyayı gören kişinin istek ve arzularına kavuşacağına, dilek ve muradının gerçekleşeceğine işaretle tabir edilir. Rüyasında kendisinin veya başka birinin darağacına çıkarılıp asıldığını görmek de, aynı şekilde hayra ve iyiye yorumlanır.

Rüyada Asılmak Ne Demek?

Rüyada asılmak genellikle hem hayra hem de iyiye yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin sıkıntılarının artık son bulacağına , etmiş olduğu dualarının kabul olacağına , işlerinin yoluna gireceğine , hem şansının hem de bahtının açılacağına yorulur.

Rüyada Asılmak

Aynı zaman da çok hayırlı adımlar atacağına ve huzuru en kısa zaman içerisinde yakalayıp daha mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Asılmak, kendi asıldığını veya birinin asıldığını görmek, hayırla tabir edilir ve iyiye yorulur. Hayra işarettir.

Bir kimse rüyasında asılarak öldüğünü görse, bu onun yükselip ilerleyeceğine ve saltanata kavuşacağına işarettir.

Deniz yolculuğunda bulunan bir kimse, rüyasında asiliğini görse, bu rüya, rüya sahibi için hayırla yorumlanır.

Ünlü yorumcu Kirmâni’ye göre: Bir kimse rüyasında devlet başkanının kendisi hakkında asılma emri verdiğini görse, bu rüyası onun devlet başkanından büyük bir menfaat göreceğine işaret olarak yorumlanır.

Rüyasında bir topluluğun kendisini astıklarını görmek, o topluluğa başkan olacağına ve onlara emredeceğine işarettir.

Ebû Saîdil’ Vâiz’e göre ise; rüyasında asıldığını görmek, şekilde ortaya çıkabilir:

1. Sağ iken asıldığını görmek,
2. Ölmüş olarak asıldığını görmek,
3. Öldürülerek asıldığını görmek şeklinde rüya tezahür edebilir

Rüyasında sağ iken, hayatta iken asıldığını görmüş olmak şan ve şerefe itibara kavuşacağına işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında ölmüş olduğu halde asıldığını görmek, dünya hayatında izzet ve ululuk içinde yaşam süreceğine işarettir.
• Rüyasında öldürülerek asıldığını görmek, yalancı bir şöhrete (üne) sahip olacağına işaret olarak yorumlanır.

Bazı yoruma göre ise, rüyasında asıldığını görmek, zengin bir kişi için fakirliğe işarettir. Fakir kişi için ise. zenginliğe işarettir. Yani bulunduğu halin değişeceğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise, rüyada asıldığını görmek, şan şeref ve büyük şöhret, büyük bir üne sahip olmaya işarettir. imam-ı Şafiî hazretleri hapse atılmış olduğunda, hapiste iken bir rüya görmüştü.

Rüyasında Hz. Ali (R.A.) ile birlikte asıldıklarını gören Hz. imam-ı Şafiî, bu rüyasını bazı rüya yorumcularına anlatmıştı. Rüya tabircileri: “Bu rüyayı gören kimsenin adı ünlenecek (meşhur olacak), yeryüzünde her yerde adı anılıp şöhret bulacak” şeklinde yorumlamışlardı. Seneler sonra bu yorumların doğruluğu anlaşılmıştır.

 

Rüyada Anten Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu