Rüyada Kabus Görmek Neye Çıkar? İslami

Rüyada kabus görmek , gerçek yaşam da sizi hiçbir zaman sevmeyen , istemeyen ve her zaman kötülüğünüzü isteyen kişilerin olduğuna işaret eder. Bu kişiler çok kötü kalplidirler ve kendileri başarısız oldukları için sizin de ilerlemenizi hazmedemiyorlar. Bu zamana kadar dost sanmış olduğunuz kişiler aslında düşmanınız olduğuna yorulur. Fakat merak etmeyen kem gözlü ve art niyetli olan bu kişileri kısa zaman içerisinde fark edeceksiniz , bu kişilerden kurtulmak için elinizden geleni yapacaksınız.

Rüyada Korkuyla Uyanmak

Rüyada korkuyla uyandığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza , maddi zarara gireceğinize ve sonrasında fakir olup darlık çekeceğinize delalet eder. Bu rüya kişi için maddi bir felakettir. Çünkü kişi gerçek yaşamda her şeyini yani malını mülkünü kaybedecektir.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak Ne Demek?

Rüyada ağlayarak uyanmak , yakın zaman içerisinde sürpriz gelişmelerle karşılaşacağınıza , bu duruma çok sevineceksiniz ve mutlu olacaksınız. Bu rüya genel olarak esenlik , ferahlık ve huzur olarak yorumlanır.

Rüyada Bağırarak Uyanmak

Rüyada bağırarak uyandığınızı gördüyseniz , karşılaşacağınız bir ortak sorunu çözebilmek için diğerlerinden yardım isteyeceğinize ve işbirliği ile bu sorunun üstesinden geleceğinize alamet eder. Bunun haricinde gerçek yaşam da emniyette olmadığınıza , hem kazalara hem de belalara çok yakın durduğunuza delalet eder.

 

Rüyada Yurt Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu