Rüya TabirleriO Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Okul Görmek

Rüyada okul görmek, eğitiminizde gelişim kaybedeceğinize, çok kültürlü birisi olacağınıza yorulur.

Fakat görmüş olduğunuz okul hem bakımsız hem de harap halde ise o zaman bir arkadaşınızdan veya dostunuzdan size zarar geleceğine , temiz ve düzenli okul görmek ise her zaman olumlu gelişmelerle karşılaşacağınıza alamet eder.

Rüyada Okul Görmek İhya

Rüyada okul görmek, saygınlık ve hürmet görüleceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında bir okulda arkadaşlarıyla beraber olduğunu veya ders çalıştığını görmek, çalıştığı ve bulunduğu işinde
başarılı olduğuna veya olacağına işarettir denmiştir.

Rüyada Okulda Olduğunu Görmek

Rüyada okulda olduğunu görmek, eğer gerçek yaşam da eğitime devam eden birisiyseniz o zaman derslerinizde çok başarılı olacağınıza, alacağınız güzel haberlerden dolayı çok mutlu bir yaşam süreceğinize, eğer eğitim alanını tamamlamışsanız o zaman bazı hatalar yapacağınız, yanlış davranışlarda bulunacağınıza ve bunun sonucunda ise sonu her zaman hüsranla bitecek olan girişimlerde bulunacağınıza işaret eder.

Gelecek zamanda öğreneceğiniz bazı bilgilerden dolayı kendi hayatınıza artık yön vereceğinize , bunun yanı sıra olumlu gelişmelerle karşılaşacağınıza ve bu yüzden çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada Mezun Olduğunu Görmek

Rüyada mezun olduğunu görmek , gerçek yaşam da güzel olaylarla karşılaşacağınıza , eğer bekarsanız yakın zaman içerisinde dünya evine gireceğinize , evliyseniz bir çocuğunuzun olacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra iş teklifi alacağınıza , gireceğiniz bu işte kazanacağınız paralardan dolayı yeni bir ev alacağınıza delalet eder.

Baz rüya yorumcularına göre , gerçek hayatınızda terfi alacağınıza yorarlar.

Rüyada Okul Sırası Görmek

Rüyada Okul Sırası Görmek

Rüyada okul sırası görmek , gerçek yaşam da yeni dostluklar kuracağınıza , sizinle ortak özelliğe sahip olan insanlarla tanışacağınıza ve bu tanışacağınız insanlarla çok eğlenceli zamanlar geçireceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra okuyorsanız okulunuzu bitirene kadar devam edeceğinize , her yaşta yeni bir şeyler öğrenip bilgi hazinenizi dolduracağınıza , eski bir tanıdığınızla karşılaşacağınıza veya o kişiden haber alacağınıza delalet eder.

Her konuda çok başarılı olduğunuzdan dolayı herkes tarafından sevilip sayılacağınıza ,

geleceğinize her zaman yön vermek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , okulunuz bitti ise o zaman okulla ilgili aklınızda kalan kötü anıları unutacağınıza yorulur.

Rüyada Okul Tahtası Görmek

Rüyada okul tahtası gördüyseniz , eskiden yaşamış olduğunuz kötü bir olaydan dolayı çok etkileneceğinize ,

yapmış olduğunuz yanlış davranışları analiz edip tekrar etmemek yerine sürekli olarak aynı yanlışları yapacağınıza , bu yüzden başınızı her zaman derde sokacağınıza işaret eder.

Rüyada Okul Koridoru Görmek

Rüyada okul koridoru gördüyseniz , gerçek yaşam da okula devam ediyorsanız öğreniminize devam edeceğinize, eğer okul koridoru uzun değilse o zaman yaşayacağınız sıkıntıların çok uzun olmayacağına , uzun ise o zaman sıkıntılarınızın çok büyük olacağına delalet eder.

Rüyada Okuldan Kaçmak

Rüyada Okuldan Kaçmak

Rüyada okuldan kaçmak, yapmış olduğunuz hataları kabullenmek konusunda biraz sıkıntılar çekeceğinize , size gösterilen doğru yolları her zaman yanlış olarak değerlendireceğinize , gururunuzun kurbanı olup birden fazla hatalar yapacağınıza işaret eder.

Çevrenizde bulunan insanların ve ailenizin uyarılarını dikkate almayıp evlenmeye karar vereceğinize , bu evliliğin getireceği sorumlulukları kaldıramayıp çok mutsuz olacağınıza ve daha sonrasında pişmanlık yaşayacağınıza delalet eder.

Geçmiş zaman da yapmış olduğunuz bu hatalardan dolayı artık kendinize bir ders çıkaracağınıza, bundan sonra herkesin lafını dinleyeceğinize , onları anlamaya çalışacağınıza ve buna göre hareket edeceğinize alamet eder.

Rüyada Okulu Bırakmak

Rüyada okulu bıraktığınızı gördüyseniz , daha düşünceleri olgunlaşmamış insanların laflarına bakarak yapacağınız hamlelerden dolayı büyük sıkıntı içerisine gireceğinize , okuyorsanız eğitim çağında bazı sorunlarla karşılaşacağınıza , hem akıl dışı hem de vereceğiniz mantıksız cevaplardan dolayı canınızın çok sıkılacağına , hiçbir zaman büyük sözü dinlemeyip hep hatalar yapacağınıza yorulur.

Kendinize olan aşırı güvenden dolayı gerçek yaşam da birden fazla hatalar yapacağınıza , hem eşinizle hem de dostlarınızla sorunlar yaşayacağınıza , geleceği hiçbir zaman düşünmeden o ana odaklanıp kararlar vereceğinize işaret eder.

Rüyada Ortaokul Görmek

Rüyada bir ortaokulda olduğunuzu görmek, mesleğinizde her türlü bilgiyi öğrenmek ve elde etmek için
olanca gücünüzle gayret göstereceğinize işaret eder.

Rüyada Sınıf Görmek

Rüyasında bir okul sınıfı görmek veya okul sınıfında bulunduğunu görmek, çocukça (sorumsuzca) hareketleriniz
bulunduğuna ve bununda çok zararlarını göreceğinize işaretle tabir olunur.

Rüyada Vişne Suyu Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu