D Harfi Rüya TabirleriRüya TabirleriZ Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada deprem olduğunu görmek, hayatınızda değişikliklere sebep olurken yaşamınızın çok farklı yerlere gideceği olarak yorumlanmaktadır. Beklemediğiniz bir anda karar almanıza ve geleceğe hayırlı, sağlam adımlar atacağınız anlamına gelir. Aniden ve hiç ummadığınız bir anda yaşayacağınız olaylara işaret etmektedir.

İslami yorum olarak rüyada deprem görmek bir yerden başka bir yere göç olarak yorumlanır. Bir dağın sallandığını görmek ise şiddetin ve korkunun habercisidir.

Yerin deprem nedeniyle sarsıldığını görmek iş ve geçim anlamında bereketin habercisidir. Bazen de rüya boyunca deprem yaşadığını gören kimsenin karmaşık işlere bulaşacağına, feryadına ve can sıkıcı haberler alacağına yorulur.

Kıtlığın hüküm sürdüğü bir alanda deprem yaşandığını görmek de toprağın bereketleneceğine işaret eder. Bahçe veya bağlarda deprem yaşandığını görmek de bolluk ve bereket habercisidir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek İhya Rüya Tabiri

Rüyada deprem olduğunu görmek rüyayı gören kişinin hayatında bazı değişiklikler olacağına ve hayatının seyrinin tamamen değişeceğine delalettir. Birden ortaya çıkacak sürprizlerle karşılaşılacağına ve rüya sahibinin yeni kararlar alarak hayırlı işlere vesile olmasına rivayet eder. Depremin bir anda olmasına göre yorumlanan rüyanın, rüya sahibinin hayatında oluşacak ani olayların ve kararların habercisi olduğu söylenir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ve Yakarış

Rüyada deprem olduğunu görüp Allah’a dua ederseniz hayatınız üzerinde çok büyük farklılıklar ve önemli işlere doğru imza atarak insanlar tarafından çok sevilen, saygı gören biri olarak tanınmış biri anlamına gelmektedir.

Rüyada Yerin Göçtüğünü Görmek

Rüyada Yerin göçtüğünü görmek, Yerin sarsıntılı bir şekilde göçtüğünü gören rüya sahibinin rüyası çölleşmeye veya kötü, şaşılacak gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Yerin göçmesi aynı zamanda amel işlemekten vazgeçmeye delalet eder. Bu sarsıntıda bazı kişilerin göçük altında kaldığını veya öldüğünü görmek o bölgeye devlet adamlarının geleceğine veya salgın hastalıklar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Sezmek

Rüyada deprem olduğunu sezmek (hissetmek), Rüyada deprem olduğunun farkına vardıysanız hayatınızın içerisinde aşırı derece iyi ve büyük gelişmeler yapma eylemlerinde bulunacağınıza, en büyük destek ve yardımı aile ve yakın dostlar tarafından hayırlı şekilde göreceğinizi delalet eder.

Bu olayların herhangi biri tarafından etkilenmeden doğal yoldan ortaya çıkacağı söylenir. Aynı zamanda rüyada deprem olduğunu hissetmek rüyayı gören kişinin atacağı adımlarda aile ve arkadaşlarından büyük destek alacağına delalettir.

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek

Rüyasında deprem olduğu görmek ile deprem olmasını hissetmek aynı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi, yaşamıyla ilgili ne kadar plan yapsa da, kontrolü dışında aniden gelişecek olan olayları işaret eder.

Rüyasında deprem olduğunu gören ya da hisseden kişinin, ailesinden ya da dostlarından büyük yardımlar göreceğine, buna göre hayatıyla ilgili güzel adımlar atacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Deprem Olduğunu Sanmak

Rüyada deprem olduğunu sanmak, iş hayatında gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerin ilerleyen yeni bir dönemde başınıza büyük bir dert almanız, geçireceğiniz büyük hastalık sonrası bitkin düşeceksiniz demektir.

Rüyada deprem olduğunu sanan kişinin, iş yaşamında yaptığı bütün yeniliklerin ve gelişmelerin, ilerleyen süreçlerde kötüye gitmesi ve kişinin başına dert açacağı şeklinde yorumlanır.

Problemli bir süreç içerisinde girip hastalanarak, uzun müddet kendisini kötü hissedeceğine, hastalığı ve problemleriyle mücadele vereceğine işaret eder.

Rüyada deprem olduğunu sanmak rüya sahibinin attığı adımların ve verdiği yeni kararların ileride karşısına sorun çıkaracağı anlamında yorumlanır. Başka bir yoruma göre ise geçireceği bir hastalık nedeniyle zor zamanlar geçireceğine delalet olduğu söylenir.

Rüyada Depremi Yaşamak

Rüyada depremi yaşamak,  hayatınızda olumlu, sağlam adım atmanıza, maddi açıdan çok iyi yerlere geleceğinize, kaygı ve yersiz korkularınızdan kurtularak çok saygın, edepli insan olma yolunda başarılı adımlar atmanız anlamına gelmektedir.

Rüyada Evde Deprem Olduğunu Görmek

Rüyasında evde deprem olduğunu gören kişinin büyük bir haber alacağına ve aldığı bu haberin önce kötü etkiler yaratıp sonrasında zamanla alışılmasına delalet olduğu söylenir.

Rüyada evde deprem olurken duvarların yıkılması ise başlanan bir işin yarım kalmasına yorumlanır. Eğer deprem sırasında yangın çıkıyorsa bu, aile ya da iş hayatında yeni ancak sıkıntılı bir döneme girileceğine yorumlanır.

Rüyasında evde deprem olduğunu gören kişinin büyük bir haber alacağına ve aldığı bu haberin önce kötü etkiler yaratıp sonrasında zamanla alışılmasına delalet olduğu söylenir.

Rüyada evde deprem olurken duvarların yıkılması ise başlanan bir işin yarım kalmasına yorumlanır. Eğer deprem sırasında yangın çıkıyorsa bu, aile ya da iş hayatında yeni ancak sıkıntılı bir döneme girileceğine yorumlanır.

Rüyada Başkasının Evinde Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının evinde deprem olduğu görmek, yakınınız da bulunan eş ya da dost çiftlerin ilişkileri biteceği anlamına gelmektedir.

Bazı olumsuz ve hayırsız gelişmeler arka arkaya gelerek dedikodu yapılması demektir. İnsanların yıkılan evlerin altında kaldığını görürseniz kaza olacak anlamına gelir.

Rüyada Depremde Evin Yıkıldığını Görmek

Rüyada depremde evin yıkıldığını görmek, Rüyada deprem yüzünden evin yıkıldığını gördüyseniz , aile içerisinde musibetlerin yaşanacağına , ev halkının birliğinin bozulacağına ve kişinin ailesi ile ters düşeceğine delalet eder.

Bunun haricinde hane içerisinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Namaz Kılarken Deprem Olması

Rüyada namaz kılarken deprem olduğunu görmek, hisseden ya da gören kişinin, hayatında hata yapacağına işaret eder.

Saygı duyulması ve dinlenilmesi gereken kişileri kıracağına, rüyayı gören kişi artık istese de barışamayacağı anlamına gelir.

Rüyasında namaz kılarken deprem olduğunu görüp sonra dua eden kişi, sahtekar olan bir kimseye karşı mücadele vereceği, bu mücadelede sahtekar olan kimsenin açığa çıkartılacağı ve herkes tarafından destek göreceği şeklinde yorumlanır.

Gerçek hayatta rüya sahibinin yapacağı hatalar şeklinde yorumlanır. Özellikle iş konusunda birinin yardımını geri çevireceğine ve bu kişinin kalbini kıracağına işaret eder.

Veya bir kişi ile tanışıp bu kişinin kendine ciddi anlamda zararlar vereceğine yorulur.

Rüyada deprem olurken dua etmek de alınan zararların üstesinde gelip insanların güvenlerini kazanacağına işaret eder.

Ve rüya sahibi deprem sırasında dua ediyorsa zararları en kısa zamanda telafi edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Depremden Kurtulmak

Rüyada depremden kurtulmak, gören kişinin hedefine ulaşmak için büyük uğraşlar vereceğine, bu konuda sıkıntı ve üzüntü yaşayacağına, her şeye rağmen zorluklara karşı direnmesine delalet eder.

Rüyasında depremden kendiyle birlikte kurtulan birçok insan olduğunu görmek, üzücü bir toplumsal durumun meydana geleceğine, bütün insanların bunu seyredeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin zafere ulaşmak için çıktığı yolda büyük zorluklar çekeceğine ve bu zorlukların karşısında mücadele edeceğine ve kararlı olacağına yorumlanır. Depremden kurtulan insanlar görülmüşse bu toplumsal bir olayın kalabalık içinde yaşanmasına delalettir.

Rüyada Depremden Kaçmak

Rüyada depremden kaçmak görmek, kişinin sıkıntılarından ve gerçek hayattaki sorunlarından kurtulacağı anlamı taşır.

Başka bir yorumu ise mutluluk ve maddi kazançlar yaşanacağı, sağlığı tehlikede olan kişilerin sağlığına kavuşacağı şeklindedir.

Rüyada Camide Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada Camide Deprem olduğunu görmek, Rüyayı gören kişinin iyi niyetli insanlar tarafından zarar göreceğine, psikolojik anlamda kendini kötü hissedeceğine, yapacağı hayır ve duaların etkisiz kalacağına yorulur.

Rüya sırasında camide yaşanan depremde caminin yıkıldığını görmek, Allah için yapılan ibadetlerin zarar verecek kişiler tarafından engelleneceğine, iyi niyetlerin boşa çıkacağına işaret eder.

Deprem sırasında cami minaresinin yıkıldığını görmek ise cami hocasına veya rüyayı gören kişinin önemsediği, sığındığı ve kutsal saydığı bir büyüğüne gelecek zarar şeklinde yorumlanır.

Rüyada Okulda Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada okulda deprem olduğunu görmek, Rüya sahibinin bildiği, başkasına söylememesi ve gizli kalması gereken sırların olduğuna delalettir. Okulda deprem olması demek rüya sahibinin yapacağı bir şeyden önce hayalini kimseyle paylaşmaması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Zelzele Görmek

Rüyada zelzele görmek, genel olarak hem hayırsız hem de uğursuz bir rüya olarak yorumlanır.

Rüya sahibinin hayatında büyük aksiliklerin olacağına , belalı kişiler ile hayatının bozulacağına ve can güvenliğinin bozulacağına alamet eder.

Yani kısacası başınızda kara bulutların dolaştığına yorulur.

Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da zor ve sıkıntılı günler geçireceğine , belaların arka arkaya geleceğine ve bu yüzden isyan etme noktasına geleceğine delalet eder.

Rüyada Zelzele Görmek Ne Demek?

Rüyada zelzele olduğunu gördüyseniz , gerçek yaşam da bir konuya çok üzülüp gözyaşı dökeceğinize , yas tutacağınıza ve uzun bir süre boyunca etkisinden bir türlü kurtulamayacağınız kötü olaylar ile karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Böyle bir rüya gördüyseniz gerçek yaşam da çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü sizi çok zor günler bekliyor.

 

Rüyada 9 Aylık Hamile Olduğunu Görmek Neye Yorumlanır? Ne Demek?

7 Yorum

  1. Rüyada evimde deprem olduğğgunu gödüm duvarlardan taslar düstü ve sonsa tesatların buzuldugunu gördüm sular yere akıyodu halım su içindeydi sonra yardım istedim va simirlerim bosaldı hıçkırarak agladım sonra uandım.

  2. Ben rüyamda deprem olduğunu zannedip korktum ama sonra deprem deyilde bir taht içerisinde götürüldüğümü gördüm

  3. Sokaktayım deprem oluyor duvarlar yıkılıyor ve dua etmeye başlıyorum ve hemen uyanıyorum tşk.ederim

  4. Rüyam da bir askeri üss de eğitim alıyorduk ve dağlık bir alandı çok şiddetli bir deprem oldu ve dağların sallandıgını gördüm korku yaşadım ama etkilendiğim bir rüya oldu gerçek gibiydi

  5. Bildigim bir evde yakin dostumla beraber demrem oldunu hissettim korkma dedim ve dua ettim ve ev cokmeye basladi uyandim

  6. Ben ruyama da birini evini yererin dibine çürüğün gürdum ve o sırada ablam la kaçıyorduk fakat ben de yerin altına giriyordum ama toprak değildi saman di ve ben oliyorum diye sahadet getiriyordum yine yer yüzüne çıkıyordum ölmiyordum

  7. Rüyada asensörde deprem olduğunu ve üstüme yıkıldığını gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu