Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Dini Ve İslami Yorumu

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek hayatınızda değişikliklere sebep olurken yaşamınızın çok farklı yerlere gideceği olarak yorumlanmaktadır. Beklemediğiniz bir anda karar almanıza ve geleceğe hayırlı, sağlam adımlar atacağınız anlamına gelir. Aniden ve hiç ummadığınız bir anda yaşayacağınız olaylara işaret etmektedir.

Rüyada Deprem Olduğunu Sezmek

Rüyada deprem olduğunun farkına vardıysanız hayatınızın içerisinde aşırı derece iyi ve büyük gelişmeler yapma eylemlerinde bulunacağınıza, en büyük destek ve yardımı aile ve yakın dostlar tarafından hayırlı şekilde göreceğinizi delalet eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ve Yakarış

Rüyada deprem olduğunu görüp Allah’a dua ederseniz hayatınız üzerinde çok büyük farklılıklar ve önemli işlere doğru imza atarak insanlar tarafından çok sevilen, saygı gören biri olarak tanınmış biri anlamına gelmektedir.

Rüyada Deprem Olduğunu Sanmak

Rüyada deprem olduğunu sanmanız iş hayatında gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerin ilerleyen yeni bir dönemde başınıza büyük bir dert almanız, geçireceğiniz büyük hastalık sonrası bitkin düşeceksiniz demektir.

Rüyada Depremi Yaşamak

Rüyada depremi yaşamış olmanız hayatınızda olumlu, sağlam adım atmanıza, maddi açıdan çok iyi yerlere geleceğinize, kaygı ve yersiz korkularınızdan kurtularak çok saygın, edepli insan olma yolunda başarılı adımlar atmanız anlamına gelmektedir.

Rüyada Başkasının Evinde Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada başka evde deprem olduğu görürseniz yakınınız da bulunan eş ya da dost çiftlerin ilişkileri biteceği anlamına gelmektedir.

Bazı olumsuz ve hayırsız gelişmeler arka arkaya gelerek dedikodu yapılması demektir. İnsanların yıkılan evlerin altında kaldığını görürseniz kaza olacak anlamına gelir.

  Rüyada Dua Okuyan Birini Görmek Ne Anlama Gelir?
7 yorum

7 thoughts on “Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Dini Ve İslami Yorumu

  1. Ben ruyama da birini evini yererin dibine çürüğün gürdum ve o sırada ablam la kaçıyorduk fakat ben de yerin altına giriyordum ama toprak değildi saman di ve ben oliyorum diye sahadet getiriyordum yine yer yüzüne çıkıyordum ölmiyordum

  2. Bildigim bir evde yakin dostumla beraber demrem oldunu hissettim korkma dedim ve dua ettim ve ev cokmeye basladi uyandim

  3. Rüyam da bir askeri üss de eğitim alıyorduk ve dağlık bir alandı çok şiddetli bir deprem oldu ve dağların sallandıgını gördüm korku yaşadım ama etkilendiğim bir rüya oldu gerçek gibiydi

  4. Sokaktayım deprem oluyor duvarlar yıkılıyor ve dua etmeye başlıyorum ve hemen uyanıyorum tşk.ederim

  5. Ben rüyamda deprem olduğunu zannedip korktum ama sonra deprem deyilde bir taht içerisinde götürüldüğümü gördüm

  6. Rüyada evimde deprem olduğğgunu gödüm duvarlardan taslar düstü ve sonsa tesatların buzuldugunu gördüm sular yere akıyodu halım su içindeydi sonra yardım istedim va simirlerim bosaldı hıçkırarak agladım sonra uandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.