Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmek Ne Demek (Tabiri)

Rüyada kızının hamile olduğunu görmek , kızınız eğer evlenme çağına gelmişse o zaman kısmetli olan bir erkek ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına yorulur. Bunun yanı sıra ilerleyen zamanlarda çocuğun yüksek makamlara geleceğine veya zengin birisi ile evleneceğine işaret eder. Rüyada kızınızın hamile olduğunu ve erkek çocuk doğurduğunu gördüyseniz , aile içerisinde sevinç yaşayacağınıza , kısa zaman içerisinde bir yerden müjdeli haber alacağınıza ve bu haber ile çok mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada kızınızın 9 aylık hamile olduğunu gördüyseniz , kısa zaman içerisinde bir yerden hadise duyacağınıza alamet eder. Bazı rüya tabircilerine göre , vermiş olduğunuz bir sözü veya yemini yerine getireceğinize delalet eder. Rüyada kızını hamile olarak görmek , anlayışlı olan genç birisinin varlığına , kısa zaman içerisinde alacağınız güzel ve iyi haberlere ,

duygusal olarak yakınlık hissetmiş olduğunuz bir arkadaştan uzak kalacağınıza , orta yaşlı olan kişi ile güzel sohbetler edeceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra iş hayatınızda yükseleceğinize , hayırlı rızıklara yorulur.

Başka bir rivayete göre , kötü niyetini size karşı saklayan bir dosta , kötü huylu olan bir yabancıdan dolayı fenalık görmeye ve saklanan sırların ise en kısa zaman içerisinde açığa çıkacağına delalet eder.

Rüya sahibinin zorluklardan dolayı elde edeceği nimetlere , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına ve sıkıntı sonucunda kazanacağı paraya işaret eder.

Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Annem nisanlimin ailesini Bizde görmüs orda nisanlimin amcasi benim hamile oldugumu söylemis ne anlama geliyor bu?
    Gecenlerdede beni hamile görmüs

  2. Rüyamda kızımı hamile oldugunu duydum ve çok kızdım ve korktum nedemek bu gerçek olurdiye korkuyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu