Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek

Rüyada pişmiş yumurta görmek, rüya sahibinin müspet sonuçlar alacağına yorulur. Rüyayı gören kişi eğer inançlı bir şekilde hareket ederse en sonunda emeklerinin karşılığını alacağına , olumlu olan sonuçların yüzünüzü güldüreceğine , yavaş yavaş sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve iyi bir yaşama sahip olacağınıza işaret eder.

Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek, Evlilik hazırlığındaysanız eğer işlerinizin yolunda gideceğine , çevredeki insanların yardımı ile bazı sorunların üstesinden geleceğinize , geçim sıkıntısı çekiyorsanız bundan kurtulacağınıza ve maddi olarak bazı yerlerden yardım alacağınıza delalet eder. Pişmiş olan yumurta genel olarak nasip bolluğuna ve yapılan işlere yorulur.

Rüyada Pişmiş Yumurta Yemek Neye Yorumlanır?

Rüyada pişmiş yumurta yediğinizi gördüyseniz , acele etmeden ve bazı koşulları ile gözen geçirip ona göre davranırsanız en yakın zaman içerisinde emelinize ulaşacağınıza alamet eder. Kişinin yüksek miktarda para kazanacağına , hem yeteneklerini hem de cesaretini kanıtlamak için imkan bulup işe gireceğine işaret eder.

Rüyayı gören kişi para kazanamadığı işleri bırakıp , para kazandıran işlere gireceğine ve bu işlerden çok para kazanacağına delalet eder.

Rüyada Pişmiş Yumurta İkram Etmek

Rüyada pişmiş bir yumurtayı başka kişilere ikram ettiğinizi gördüyseniz , kısmetinizin kapanacağına , malınızda veya paranızda gözü olan insanların varlığına , aile saadetinizi bozmak isteyen kişilere yorulur. Kişi ölmeden önce sahip olmuş olduğu mallarını evlatlarına eşit bir şekilde dağıtacağına işaret eder.

Rüyada Terazi Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. Rüyamda haşlanmış bir yumurta soyuyorum ve soyarken yumurtanın yarısı kabuğu ile soyuluyor o sırada birtane Karga omzuma konuyor ve yumurtayı yemek istiyor ona uzattığımda yemiyor ve bana saldırıyor ben de ona saldırıyorum ve gagasını kırıyorum ben bu rüyadan çok etkilendim bu rüya ne anlama geliyor açıklar mısınız

  2. rüyamda bir pencerenin önünde küçük tavanın içersinde yağda pişmiş yumurta vardı.karşımda baktığımda sol tarafda bir banka sağ tarafımda 4veya 5 tane kadın yumurtayı yemek için çatalı yumurtanın sarısına batırdığım anda bomba gibi patladı.sonra uyandım.bu rüya beni çok etkiledi bununla ilgili yorumunuz nedir.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler

  3. Rüyamda tavada pişmiş yumurta yiyorum kahvaltı ediyorum. Daha sonra ilk okul arkadaşım geliyo ibrahim yumurta yemek istermisin diyorum. Acıktım valla iyi olur dio. Sonra kanepede uzanir bi şekilde oturuyo ben ona tavada yumurta cay falan hazırlayıp veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu