Trend

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek, kişinin hayırlı işler ile ilgileneceği, aynı zamanda birçok rüya tabircisine göre rüyada yumurta görmek gören kişinin işlerinde terfi edeceği anlamına geliyor. Ayrıca mutluluğun ve huzurun artması anlamına delalet ediyor. Kısa süre içerisinde evlilik olabileceğine işaret ediyor.

Rüyada tavuğun yumurtladığını görse evlat sahibi olur. Evli kişinin elinde yumurta görmesi durumunda eşi ölü gibi olur. Eşinin yumurtladığını görse kafir bir evlat sahibi olur.

Rüyasında bir kimse tarafından yumurtasının oyulduğunu görse, bu kişi tarafından kız evladına bir kötülük geleceğine delalet eder. Genel olarak rüyada yumurta görmek, Eş, çocuk ve cariye olarak işaret edilir.

Bazı durumlara göre rüyada yumurta görmek, kabir, güzel kadın dişlerine, akraba ve dostların toplanarak birikim yapmalarına alamet eder. Rüyasında gördüğü yumurtanın ne yumurtası olduğunu bilmese güzel bir kadınla evlenir bu rüya güzel kadındır.

Rüyada Yumurta Görmek Cafer-i Sadık yorumu:

Rüyada yumurta, Evlada, Eş veya cariye, zenginliğe, itibara, hedeflerine ulaşmaya, hizmetçiye yorumlanır.

Rüyada Yumurta Yemek

Rüyasında yumurta yemek, kişi iş hayatında üst seviyelerine yükseleceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre evleneceğine alamet eder.

Eğer ki rüyada yumurta pişirilip yeniyorsa yapılan bir işte alınacak kararlar ile başarının yakalanacağı anlamına geliyor. İşlerin yoluna gireceği ve yeni yatırımlar yapılacağına delalet ediyor.

Rüyada Çiğ Yumurta yemek, haram mal elde etmeye, zina yapmaya veya hüzün ve kedere delalet eder.

Rüyada yumurtayı kabuğuyla birlikte yediğin görse, başkalarının mallarını elde eder ve haram rızık olarak işaret edilir.

Rüyada Yumurta Pişirmek

Rüyada yumurta pişirmek, işini rüyayı gören kişi yapıyorsa iş girişimlerinde başarılı olacağını, yeni ve farklı yatırımların yapılacağı ve bereketli kazançlar elde edileceğine işaret ediyor.

Eğer ki kişi rüyasında bir başkasının yumurta pişirdiğini görüyorsa yumurtayı pişiren kişinin rüyayı gören kişinin patronu olduğu işlerinde çok başarılı olacağı ve bu başarıda rüyayı gören kişinin oldukça büyük payının olacağı anlamına geliyor.

Taze pişmiş yumurta kolay elde edilen helal kazan olarak tabir edilir.

Rüyada pişmiş yumurtayı soyduğunu gören kimse özgür edilmiş bir kölenin malını elde eder ve bundan dolayı yumurtanın beyazı gümüş sarısı ise altın olarak yorumlanır.

Rüyada Yumurta Almak

Rüyasında yumurta almak,  kişi yine hayırlı işlerin olacağı, alınacak haberler ile mutluluğun geleceği, işlerinde terfi edeceğini, çevresi tarafından sevilip sayılacağına işaret eder.

Yumurta almak aynı zamanda değerli eşya ve para konusunda önemli gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Eğer ki yumurtayı alan kişi bekar ise yakın bir zamanda evlilik olabileceği anlamına geliyor.

Eğer ki rüyada yumurta alan kişi evli ise evliliğinin çok daha mutlu geçeceğine işaret eder.

Rüyada kendisine yumurta verildiğini görse şerefli ve aziz bir çocuk sahibi olur, bu yumurtanın kırıldığını görse evladı vefat eder.

Rüyada Kıyafetten Yumurta Çıktığını Görmek

Rüyada kıyafetten (elbiseden) yumurta çıktığını görmek, Bir kişi kılık kıyafetinsen (elbisesinden) yumurta çıktığını görse kendisine helal kılınmış cariye veya zina yoluyla birinden kız evlat sahibi olur.

Rüyada Çok Yumurta Görmek

Rüyada çok yumurta görmek, kişinin ziyan olmasından korktuğu mal veya eşyasına işaret eder.

Rüyada çok yumurta görmek; Evli kişiler için erkek evlat, bekar kişiler için evlenmeye alamet eder.

Rüyasından dört adetten fazla yumurta gören kişinin çok mal elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Papağan Yumurtası görmek

Rüyada papağan yumurtası görmek takva sahibi cariye olarak tabir edilir. Elinde pişmiş olarak bu yumurta görülse, çok çalışıp çabaladığı bir işi başaracağına ve mal edineceğine alamet olur.

Rüyada Yumurtanın Zarını Yemek

Rüyada yumurtanın zarını yediğini görmek, kişi kefen soyar, yemeye niyet ettiğini görse, bir kadının malını yer ve israf eder. Yumurtanın zarını yemeye niyet ettikten sonra eğer o zarı yerse zengin bir kadınla evlenir.

Rüyada Turna Kuşu Yumurtası Görmek

Rüyada turna kuşunun yumurtasını görmek, tembel ve fakir bir çocuk sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Yumurta Kayganası Görmek

Rüyada yumurta kayganası görmek, ferahlık bol rızık ve izzete, bekar için evlenmeye işaret eder.

Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek, yazımıza göz atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu