Rüyada Memleket Görmek ( İslami)

Rüyada Memleket Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada memleket görmek , rüyayı gören kişinin hem huzurlu hem de neşeli olan kişilerin arasına gireceğine ve böylelikle yaşam tarzının değişim gülümsemelerinin artacağına işaret eder. Bunun haricinde kişi hayatıyla ilgili yeni bir başlangıç yapacağına , bundan sonra temiz bir yol çizeceğine ve geleceğinin daha parlak olacağına yorulur.

Eğer gerçek yaşam da çalışmıyorsanız o zaman kısa süre içerisinde bir iş bulup çalışmaya başlayacağınıza ve bu işte göstereceğiniz başarılar ile mevki olarak yükseleceğinize alamet eder. Bazı rüya yorumcularına göre kişinin güzel günler geçireceğine , güzel haberler alıp mutluluktan havalara uçacağına ve iyi sözler işiteceğine yorarlar.

Rüyada Memleket Değiştirmek

Rüyada memleketinizi değiştirdiğinizi gördüyseniz , hayatınızla ilgili çok önemli bir değişiklik yapacağınıza , yeni bir işe başlayıp büyük başarılara imza atacağınıza ve aynı zaman da taşınıp başka bir yere gideceğinize yorulur. Bunun haricinde hayatınızla ilgili yenilikler yapacağınıza , evli değilseniz evleneceğinize veya işiniz yoksa iş bulacağınıza alamet eder.

Rüyada Memlekete Döndüğünü Görmek 

Rüyada memlekete döndüğünüzü gördüyseniz , iyi haberler alacağınıza , kısmetinizin artacağına ve mutlu olacağınıza yorulur. Aynı zaman da rızkınızın artacağına , şansınızın iyiye gideceğine , bol kazanç elde edip zengin olacağınıza işaret eder.

Rüyada Başka Memlekete Gitmek Ne Demek?

Rüyada başka bir memlekete gittiğinizi gördüyseniz , mevki olarak yükseleceğinize , ferah içerisinde yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Damak Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda yaşamayı çok istediğim memleketimi gördüm ve ata istediğim iş yerinde memleketimde çalıştığımı gördüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu