Rüyada Damak Görmek (İslami)

Rüyada damak görmek , rüyayı gören kişinin insanlarla uyum içerisinde yaşayacağına , hiçbir zaman derdinin olmayacağına , sıkıntılardan kurtulup refah içerisinde hayat süreceğine yorulur. Bunun yanı sıra hem sosyal hem de iş hayatınızda huzur bulacağınıza , bir takım işler yaparak herkesin gözünde yükseleceğinize , takım çalışması yaparak arkadaşlarınız tarafından tanınacağınıza ve iş paylaşımı yapıp işinizi çok iyi yerlere getireceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin sosyal hayatıyla ilgili daha az sorunlu olacağına , mutlu bir yaşam süreceğine ve her ortama kolayca ayak uyduracağına alamet eder. Devamlı olarak yeni kişilerle tanışacağınıza , günden güne bu tanışma olayının artacağına ve bu kişilerle yeni işlere gireceğinize işaret eder.

Rüyada Damak Düşmesi

Rüyada damak düşmesi , kişinin sıkıntı içerisine gireceğine , keyfinin çok kaçacağına ve bu yüzden sağlıkla ilgili problem yaşayacağına ve depresyona gireceğine yorulur. Kişi hem neşesini hem de mutluluğunu çok arayan birisi olacağına ama bu durumun çok uzun sürmeden tekrardan eski halinize geleceğinize delalet eder.

Rüyada Damak Yarılması

Rüyada damak yarılması , kişinin çok kötü zamanlar geçireceğine , sıkıntı içerisinde olacağına , dert ve tasa sahibi olacağına yorulur. Bunun haricinde hem maddi hem de manevi olarak sorunlar yaşayacağınıza , mutsuz bir yaşam süreceğinize ve psikolojik olarak yıkılacağınıza alamet eder.

Rüyada Memleket Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu