Rüyada Ceza Görmek

Rüyada Ceza Görmek Ve Almak Ne Demek? Anlamı Hakkında Bilgi

Rüyada ceza görmek genel olarak pek hayra yorumlanan rüyalardan değildir. Kişi için bu rüya her zaman kötüye yorumlanır ve Allah katında hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da işlemiş olduğu veya işleyeceği bir suçtan dolayı aranacağına , her yere borç yapıp bunları ödemek zorunda kalacağına , büyük oranda maddi sıkıntı çekeceğine , borcunu ödemek için yasal olmayan işlere girip suç işleyeceğine işaret eder.

Fakat işleyeceği yasal suç yüzünden sadece maddi zarara değil aynı zaman da manevi zarara da uğrayacaktır ve çalışmış olduğu yerdeki insanların kendisine olan güveni azalacaktır. Bu yüzden rutin giden işlerinizi aksayacak ve olumsuzluklarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu rüya sadece suç veya ceza ile ilgili değildir. Aynı zaman da ikili ilişkiler içinde geçerlidir.

Yani sevmiş olduğunuz kişi ile aranızın bozulacağına , bu durumu düzeltemeyip bir sürü hata yapacağınıza ve bir dönem canınızın çok sıkkın olacağına daha sonra çok pişmanlık çekeceğinize delalet eder.

Rüyada Ceza Almak  Ne Anlama Gelir?

Rüyada ceza aldığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda olumsuzluklarla karşı karşıya kalacağınıza , sorumluluklarınızı bir türlü yerine getiremeyeceğinize, çevrenizdeki insanların size hiçbir konuda güvenmeyeceğine , yasal olarak cezalandırılacağınıza , sırlarınızın yakın zaman içinde ortaya çıkacağına ve gizlemiş olduğunuz tüm kirli çamaşırlarınız ortaya çıkıp rezil olacağınıza yorulur.

Rüyada Kolye Görmek

 

Rüyada Aldatılmak Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu