Rüyada Kolye Görmek ( Pırlanta, İmitasyon, inci, gümüş)

Rüyada kolye görmek, gerçek yaşam da ziynet eşyası elde edeceğinize , rızkınızın bol olacağına , evli değilseniz karşınıza çıkacak olan hayırlı ve anlayışlı birisi ile dünya evine gireceğinize , iş konusunda başarılı olarak yüksek miktarda para kazanıp ev alacağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra toplum yerinde güzel bir yere geleceğinize yani itibar sahibi olacağınıza yorulur. Eğer bu rüyayı kadın gördüyse o zaman çocuklarının kız olacağına alamet eder.

Rüyada Pırlanta Kolye Görmek Ne Demek?

Rüyada pırlanta kolye gördüyseniz , eğer rüyayı gören kişi bayan ise ve evlenmemişse o zaman yakışıklı ve iyi niyetli olan bir erkek ile evlenip , erkek çocuğunuzun olacağına delalet eder.

Rüyada Pırlanta Görmek

Rüyada pırlanta görmek, iyi sayılmaz. Çünkü faydasız ve gereksiz süse işarettir denmiştir. Rüyasında birçok pırlantası olduğunu görmek, iyi değildir. Fakirliğe işarettir. Rüya sahibi yoksulluğa düşer şeklinde yorumlanır.

Rüyada İmitasyon Kolye Görmek

Rüyada imitasyon kolye gördüyseniz , yapacağınız yanlış bir evlilik sonucunda çok mutsuz olacağınıza ve bu yüzden büyük bir pişmanlık duyacağınıza yorulur.

Rüyada Gümüş Kolye Görmek Ne Demek?

Rüyada gümüş kolye gördüyseniz , gerçek yaşam da ayağınızı yorganına göre uzatmayacağınıza , kazanmış olduğunuz paranın fazlasını harcayacağınıza ve eğer bu şekilde devam ederseniz ileri de para sıkıntısı yaşayacağınıza işaret eder. Bunun için her zaman ayağınızı yorganına göre uzatın.

Rüyada İnci Kolye Görmek

Rüyada inci kolye gördüyseniz , bir süre boyunca göz yaşı dökeceğinize , bekar bir kız böyle rüya gördüyse , çok kısmetli olacağına ve karşısına çıkacak olan iyi niyetli bir erkek ile evleneceğine delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi evli bir bayan ise o zaman hamile olacağına , mirasa ya da pahalı bir hediye alacağına delalet eder.

Kocasını Yola Getiren Kadın

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu