Rüyada Lider Görmek ( NE ANLAMA GELİR) İslami

Rüyada lider görmek , en sonunda adınızı her yere duyuracağınıza ve meşhur birisi olacağınıza , toplum içerisinde başarılarınızdan ötürü takdir göreceğinize ve başarı konusunda adınızı duyuracağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra toplum için her zaman hayırlı ve faydalı işler yapacağınıza , iş yerindeki kişilerden takdir göreceğinize , emeklerinizin karşılığını alacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak çok rahatlayacağınıza alamet eder.

Çok fazla paralar elde edeceğinize , maddi olarak rahata ereceğinize , hep hayalini kurmuş olduğunuz miktara kavuşacağınıza ve hayatınızla ilgili önemli değişikler yapacağınıza yorulur. Bazı rüya tabircilerine göre , mal varlığınızın artacağına , çok mutlu birisi olacağınıza ve birden fazla insanla tanışıp arkadaş ortamı kuracağınıza delalet eder.

Rüyada Lider Olduğunu Görmek 

Rüyada lider olduğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da sürekli olarak karşınıza fırsatların çıkacağına , hayatınızın olumlu yönde ilerleyeceğine , rahata ve huzura kavuşup çok mutlu birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Ünlü Lider Görmek 

Rüyada ünlü lider gördüyseniz , her işte çok başarılı olacağınıza , hayırlı olan bir insana yardım eli uzatacağınıza , işlerinizi yoluna koyacağınıza ve önemli olan insanlarla iletişim kurup onların desteklerini alacağınıza yorulur.

Rüyada Kendini Lider Görmek 

Rüyada kendinizi lider konumunda gördüyseniz , eğer gerçekte bekarsanız yakın zaman içinde evleneceğinize , evliyseniz kendi işinizi kurup başarıya ulaşacağınıza yorulur.

Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Rüyamda kalabalık toplanmış bir etkinlik gibi vatandaş lar sandalye lerde oturup kendi aralarında konuşuyor lar ben ve sayın devlet bahçeli ile ayakta onların biraz yakınıda sohbet ediyor ve o topluluğu eleştiri niteliğinde sitem eder sözler ediyor sayın bahçeli ama bana söylüyor vatandaş lar duymuyor onu sessiz şekilde konuşuyor bende onu bu düşünce sini destek liyorum

  2. Rüyamda sayın cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’ı gördüm beraber yemek yedik fotoğraf çekinip sohbet etdik

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu