Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek

Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek, Karpuz Yemek ve Almak Ne Demek

Rüyada karpuz çekirdeği görmek , yemek yemeyi çok seven birisi olduğunuza ve hayattaki tek zevk haline getirdiğinize işaret eder. Borç bataklığına düşseniz ve parasızlık çekseniz bile yemeğinizden asla kesmeyeceğinize ve yemek yemenin çok önemli bir şey olduğuna işaret eder.

Bunun yanı sıra damak tadının güzelliğine , yemek yemeyi de yapmayı da çok iyi bildiğine alamet eder. Yani rüyayı gören kişi gerçek yaşam da boğazına çok düşkündür hiçbir şeyi umursamaz tek derdi yemek yemektir. Fakat aşırıya kadar giderse o zaman obazite’nin başlangıcı olabilir.

Rüyada Karpuz Görmek Ne Demek?

Rüyada karpuz gördüyseniz , yapacağınız bir işi her zaman alnınızın akıyla yapacağınıza , iş konusunda çok başarılı olacağınıza , bol kazanç elde edeceğinize , birikim yapıp hayatınızı ona göre kuracağınıza ve malınızın mülkünüzün artacağına alamet eder.

Rüyada Karpuz Yemek Neye Çıkar?

Rüyada karpuz yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da çok şanslı olacağınıza , önünüze durmadan fırsatların çıkacağına, yediğiniz ve içtiğiniz hiç eksik olmayacağına , bol kısmetli olacağınıza , maddi yönden gücünüzün yüksek olacağına yorulur.

Rüyada Karpuz Almak Ne Demek?

Rüyada karpuz satın aldığınızı gördüyseniz , her zaman yapmak istediğiniz bir işi en sonunda yapacağınıza , kolları sıvayarak işe başlayacağınıza ve işinizi yaparken çok dikkatli olacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Evlenmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu