Rüyada Eşine Sarılmak Nedir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada eşine sarılmak, genel olarak bu rüya olumlu olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da hem mutlu hem de huzurlu olacağına, küçük sürprizlerle karşılaşacağına , birisinden hediye alacağına , kötü günlerin artık son bulacağına , maddi sıkıntı yaşıyorsanız bu sorunları çözmek için elinizden geleni yapacağınıza delalet eder.

Ailenizde birisi hastalıkla mücadele ediyorsa o zaman en kısa zaman içerisinde şifa bulacağına , olumlu sonuçlar alacağına işaret eder.

Rüyada uzun bir süre boyunca göremediğiniz eşinize kavuştuğunuzu gördüyseniz o zaman kaybetmiş olduğunuz bir eşyanızı hiç beklemediğiniz bir anda bulacağınıza yorulur.

Rüyada eşinize bir anda sarıldığınızı gördüyseniz, ilişkinizi sarsan bir olaylar karşılaşacağınıza fakat hemen konuşup barışacağınıza delalet eder.

Rüyada eşine sarılmak, Rüya sahibi gerçekte üzüntü ve acı duymuş olduğu durumları bir kenarı bırakarak artık hayatında yeni bir sayfa açacağına, iş konusunda çok başarılı olacağına ve kariyer sahibi olup en yüksek mevkiye ulaşacağına , hem ailesi hem de iş arkadaşları tarafından çok övüleceğine işaret eder.

Başınıza gelecek olan bazı kazalardan kurtulacağınıza ve yaşayacağınız sorunları çok kolay bir şekilde atlatacağınıza , tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza, eğer evliyseniz ailenizle beraber çok mutlu zamanlar geçireceğinize alamet eder. Yani bu rüya genel olarak hayra yorumlanır.

Rüyada Ünlü Birine Sarılmak

21 Yorum

 1. İyİ günler ben rüyamda eşim diye başka birine sarıldım ve o kişi mavi gözlü olduğundan dolayı mavişim diye seviyorum

 2. 3 aydır benden ayri yaşayan kakım annesinin yaninda kaliyor rüyamda gördüm eşim boynuma sarılıp aglıyordu gitmediye

 3. Eşimle ayrılma noktasındayım rüyamda eşim arkamdan sarıldı çok huzurluyduk bana dönmüştü çok mutluyduk eskisi gibi sonra saclarimı sampuanladim ama saçım baya şampuanı kaldı sonra eşim yıkamaya yardım etti isyerime gelmiş ve bana tekrar önem gösteriyordu kayinvalidemi yanlış bize gülerken gördüm bi balkonun yanından geçtik papağan ve kedi gördüm fakat yeşillik içinde gördüm

 4. Ruyamda eşim altin takti bana bende cok sevindim sarildim ona nedir

 5. Sabah rüyası annemlere gitmişim kocam yanimda oluyor tam merdivenlerden yukari cikmadan kapının onunde gözleri dolarak beni çok özlediğini söylüyor bende mutlu oluyorum sariliyoruz. Kocamgercek hayata 3 aydır ayrı bir evde yaşıyor hergun gelip gidiyor bazı kendi acısında sorunlar yaşıyor

  1. Benimde eşim bana küstü gitti 5 aydırcayri bur ewde yaşıyor.canımı çok acıtiyor ama ne yapacağımı bilmiyoru.hergün nerdeyse gelio çocuklariyla ilgileniyor.bana kibar davraniyor filan….bende rüyamda beyaz carsaf ve yastıklardan bir yatak hazırladi kendi ewinde.filört dönemlerimizdeki gibi duygularla yattik ama sevisme filan görmedim salip uyumusuz öpüsme filan olsaydı bnm gözümde hiç iyi olmazdı…

   1. Nilüfer Hanım Merhaba,

    Görmüş olduğunuz bu rüya ALLAH’ın izniyle hayırlara vesile olacaktır. Umut ederiz ki eşinizle aranızda olan kırgınlık son bulacak aranızda yeni bir başlangıç yaşanacaktır. Aşağıda yer alan duayı Seher vakti uyanarak 21 defa okumanızı tavsiye ederiz.

    “Yâ yahyâ ḣużi-lkitâbe bikuvve(tin)(s) veâteynâhu-lhukme sabiyyâ(n)
    Vehanânen min ledunnâ vezekâ(ten)(s) vekâne takiyyâ(n)
    Veberran bivâlideyhi velem yekun cebbâran ‘asiyyâ(n)”

    Meryem Süresi (12-13-14) Âyetler

 6. Rüyamda eşimemin beline sarılıp oda bana sarılıp yürüyoruz balık satanların görüyoruz ananı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu