Rüyada Ünlü Birine Sarılmak Görmek

Yemek Tarifleri

Rüyada ünlü birine sarılmak , genel olarak birden fazla şekilde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin her yerde sözü geçen ve saygı duyulan birisi olacağına , elde edeceği kariyer sayesinde yolunun hep açık olacağına , özel hayatıyla ilgili bazı değişikler yapacağına işaret eder.

Evli birisi bu rüyayı gördüyse o zaman kendi nüfusundan olan birisine yardım edeceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra hayatınızla ilgili önemli değişikler yapacağınıza , bundan sonra sıkı adımlar atarak ilerleyeceğinize yorulur.

Eğer bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da bekarsa o zaman hayatında çok güzel değişikler yapacağına ve kapalı olan kısmetinin açılacağına , karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine alamet eder.

Rüyasında kendisinin ünlü olduğunu görmek

Rüyada kendisinin ünlü olduğunu görmek , koymuş olduğunuz hedeflere ulaşmak için elinizden geleni yapacağınıza, ideallerinize kavuşmak için bazı yolları deneyeceğinize , yapmış olduğunuz bazı hatalardan dolayı etrafınızda bulunan insanlardan olumsuz bir şekilde tepkiler göreceğinize , bazı insanlar tarafından çok tahrik edileceğinize işaret eder.

Gerçek yaşam da yaptığınız hatalardan ve yanlışlardan dolayı hayatınızda sorunlar yaşayacağınıza , bu sorunların üstesinden gelmek için elinizden gelen tüm çabayı sarf edeceğinize yorulur.

Rüyasında ünlü bir şarkıcı görmek ne anlama gelir?

Rüyada ünlü bir şarkıcı görmek , hayatınızla ilgili değişiklikler yapacağınıza , çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza ve hayatınızın olumlu olacağına delalet eder.

Rüyada Köpeğe Sarılmak

12 Yorum

  1. Rüyamda ROBERT PATiNSON u gördüm arabayla geliyodu geldi ve araba ile benim önümde durdu diğer hayranları da önünü kesmiş arabadan çıkdı benim yanımda durdu önce ondan bir imza aldım sonra da sana sarılabilirmiyim dedim o da türkçe konuşmaya çalışarak tamam gibi birşey dedi . Ona sarıldığımda yüzü çok terliydi sonra sarılmayı bırakdık ve ben elini tuttum bi süre öyle durduk sonra arabasına bindi ve gitti .Onu takip etmek için dağaya çıkdım arabalar öyle hızlı geçdi ki ben uçurumdan aşşağı yovarlanım sonra da uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu