Rüyada Ünlü Birini Görmek

Rüyada Ünlü Birini Görmek,  hayırlı olaylara vesiledir. Rüyasında ünlü gören büyük başarılar kazanır. Herkes tarafından tanınır. Sevgi ve saygı görür. Çevresinde sözü geçer. Herkes kendisine güvenir. Rüyada Taha Özeri görmek, evli olan kişiler için evlilikte söz sahibi olmak demektir. İbn-i Şirin (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Eğer bekar bir kimse rüyasında ünlü şarkıcı veya ünlü manken görüyorsa aradığı aşkı bulacak, mutluluğu yakalayacaktır. Rüyada ünlü birini görmek, hem maddi hem manevi zenginlik ile tabir olunur. Ünlü görmek aşılması zor engelleri de aşmak demektir.

Rüyada Ünlü Birini Görmek İhya

Rüyada meşhur birini görmek hayra yorulur. Rüya sahibinin girdiği her ortamda sözünü geçiren, önderlik özellikleri taşıyan biri olduğuna, iş hayatında epey itibarlı bir konuma sahip olduğuna, başı bağlı kimseler için bu düş evliliklerinin daha iyiye gideceğine ve mesut bir aileye sahip olacaklarına, bekar kimseler için şayet bu düş hayırlı bir geleceğe sahip olmaya ve her şeyin yoluna girmesine, dertlerin ve sıkıntıların uzaklaşmasına deyim edilir.

Rüyada Ünlü Görmek

Kirmani(r.a)‘ya göre rüyada görülen ünlü kadınsa hayra yorulmaz. Kişi maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşecek demektir. Eski güzel günleri geride bırakacaktır. Ancak rüyada görülen ünlü erkek ise bu rüya oldukça hayırlıdır. Uzun zamandır süren bir takım sıkıntıların son bulması, hayatı her yönden güzel yaşamak anlamını taşır. Aynı zamanda isteklerin gerçekleşmesi anlamına da gelir. Rüyada ünlü görmenin dini yorumu, İbni Şirin (r.a) şöyle buyuruyor; bir kimseye rüyasında ünlü görüyorsa toplumda yükselip şan şöhret sahibi olur ve takdir kazanır.

Rüyada Ünlü Görmek İhya

Rüyasında aktör (erkek oyuncu) görmek, dost ve arkadaşlarına önem veren ve onlara güvenebilen kimseye işarettir.

  • Bazı yorumculara göre ise: Rüyada aktör görmek, yaptığınız işlerde sizi aldatanlar olduğuna işaretle yorumlanır.
  • Rüyasında kendisinin aktör olmuş olduğunu görmek, hiçbir haberi yokken hileli bir işe karıştırılmış olacağına işarettir.

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Rüyada ünlü biriyle öpüşmek, çok büyük ve güzel bir haber almaya, sevinç gözyaşı dökmeye işarettir. Kişi hayatında bundan sonrası için özellikle iş konularında çok büyük fırsatlar yakalar. Çevresi tarafından çok dikkat çeken çalışkan biri olur. ​

Rüyada Ünlü Biriyle Evlenmek

Rüyada Ünlü Biriyle Evlenmek

Rüyada ünlü biriyle evlenmek, umulmadık anda dikkat çeken davranışlar sergileyerek tanınmaya ve tepki çekmeye işarettir. Kişi bazen sivrilerek ön plana çıkıp çevresinde popüler olabilir.

Rüyada Ünlü Biriyle Konuşmak

Rüyada ünlü biriyle konuşmak, rüya sahibinin yeni bir çevreye girmesi, bu çevrede zengin insanlarla tanışması anlamına gelir. Rüyada Taha özer görmek, bu çevre sayesinde yardım almaya ve kazanç elde etmeye, yeni bir hayat sürmeye de işarettir.

Rüyada Ünlü Biriyle Tartışmak

Rüyada ünlü biriyle tartışmak, sanılanın aksine çok hayırlı bir rüyadır. Buhari Şerhi (r.a) Buyurmuştur ‘ki; İşinde sıkıntı çeken kişi kötü günleri geride bırakıp yeni bir hayata başlar. Eğer geçmişte çok pişman olduğu bir hata yapmış ise kendisine bir şans daha verilir ve bu hata telafi edilir.

Rüyada Ünlü Biriyle Sevişmek

Rüyada ünlü biriyle sevişmek, herkes tarafından tanınan, sözü geçen ve zengin birinden elde edilecek büyük bir yardıma işarettir. Rüya sahibinin bu kişi sayesinde hayatı ciddi yönde değişecektir.

Rüyada Ünlü Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada ünlü biriyle ilişkiye girmek, güç ve kudret sahibi biri tarafından tanıştırılacak hayırlı bir kısmet anlamına gelir.

Rüyada Ünlü Biriyle Sevgili Olmak

Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak, bekar bir kadın veya erkek için, tanınan, zengin ve hayırlı bir kimse ile mutlu bir evlilik yapmak demektir. Bu sayede istediği hayatı yaşamak ile yorumlanır.

Rüyada Ünlü Biriyle Birlikte Olmak

Rüyada ünlü biriyle birlikte olmak, kişinin geleceğinin çok parlak olması anlamına gelir. İbni Kesir (r.a) Rüya sahibi adım atmaktan korktuğu bir işte cesaret göstererek adım atar ise çok büyük maddi kazançlar elde edecektir. Kısa zamanda elde edilecek bu kazançlar ile maddi ve manevi bolluk bereket için de yaşayacaktır.

Rüyada Ünlü Kadın Görmek

Rüyada Ünlü Kadın Görmek

Rüyada meşhur bayan görmek düş sahibinin hayatındaki bir problem için itibarlı ve cümle alem yönünden tanınmış birinden yardım alacağına ve çözüme ulaştıracağına işaret eder. Bazılarına göre bu düş bir bireyi yahut hayvanı koruma altına alacağınıza yorulur.

Rüyasında bir aktriste (kadın oyuncu) görmek, pek iyiye yorumlanmaz. Rüyasında bir sahnede aktriste gören kimse, kötü bir işe düşer şeklinde yorumlanır.

  • Başka bir yoruma göre, rüyasında bir aktriste gören kimsenin, kendisi hakkında birçok dedikodu yapılacağına ve bu yüzden büyük manevi zararlar göreceğine işarettir.

Rüyada Ünlü Olduğunu Görmek

Rüyada meşhur olduğunu görmek iyiye yorulmaz ve düş sahibinin hayatında karşılaşacağı zorlukların her geçen gün artacağına işaret eder. Kişinin hayallerine ulaşamayacağına, mutsuz ve hüzünlü geçecek günlerin yakın olduğuna, hatalı yolda ilerleyeceğinize yorulur.

Rüyada Ünlü Bir Şarkıcı Görmek

Rüyada meşhur bir şarkıcı görmek bireyin yaşadığı yerden ayrılacağına işaret eder. Bazen de bu düş, düş sahibinin rahat ve huzurlu bir yaşama yelken açacağına, problemlerin çözüme kavuşacağına, sıkıntı edilen her şeyin ortadan kalkacağına ve huzurlu, bolluk dolu bir yaşama sahip olunacağına delalet eder. Bazılarına göre şayet bu düş bireyin ün ve şöhret sahibi olmasına neden olacak işler yapacağına, iyi yerlere geleceğine de deyim edilir.

Rüyada Ünlü Birine Sarılmak Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu