Rüyada Mermer Görmek

Rüyada Mermer Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada mermer görmek, rüya sahiplerinin ellerine gelecek çok fazla mal oluşuna ancak bu malların kişilerin ellerine doğrudan gelmeyecek oluşuna delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, rüyalarında görmüş oldukları mermeri bir yerden aldığını ya da başka bir yere taşıdığını rüyalarında görmüşlerse, ellerine mal ulaşmasından sonra ihtiyaç sahibi olduğunu bildiği kimselere bu mallardan paylar vereceklerdir. Rüya sahiplerinin verdikleri bu paylar, geleceklerinde yeniden kendilerine dönecek, kişileri her zaman en zor durumda kaldıkları yerlerde kurtulmalarını sağlayacaktır.

Rüyada Mermer Görmek İhya

Rüyada mermer görmek ihya, azıcık güçlükle havadar ve başarıya ulaşacağına işarettir. Bazı kez de, rüyada mermer görmek, rüyayı gören kimsenin eline bol miktarda mal ve para geçeceğine işaretle deyim edilir.

Rüyada Mermer Zemin Görmek

Yere döşenmiş mermerlerin rüyada görülmesi, rüya sahipleri için temiz ve refah bir yolda yürüyecek oluşlarına delalet edilmiştir. Bu yol, kişilere hiç beklemedikleri bazı imkanlar verecek ve rüya sahipleri bu imkanları elde edişlerinden sonra çok daha donanımlı ve birikimli biri haline geleceklerdir. Özellikle mermerden yapılmış bir zeminde yürüdüğünü görmüş kimselerin bu rüyayı görmesi, yakın zamanda çok yüksek mevkilere gelebilecek olmalarına delalet edilmiştir.

Rüyada Mermer Tezgâh Görmek

Mermerden yapılmış tezgâhı rüyada görmek, rüyayı görmüş kişilerin hiç kimsenin beklemediği bir anda büyük bir işe girecek oluşuna yorumlanmıştır. Kişilerin girdikleri iş, kendilerinden çok evlatlarına ve altında çalışan kimselere faydalı olacaktır.

Rüyada Mermer Taşı Görmek

Rüyada Mermer Taşı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada mermerden yapılmış taşın görülmesi, bazı alimlere göre rüya sahiplerinin evleneceklerine ve evlendiklerinden sonra maddi olarak çektikleri tüm sıkıntıların da bir bir kurtulmalarına delalet edilmiştir. Kişiler, eşlerinden alacakları güçler ile yapamayacakları düşündükleri her işin üstesinden geleceklerdir.

Rüyada Mermer Taşı Görmek İhya

Rüyada Mermer Taşı Görmek, Aslında mermer ile mermer taşı aynı şekilde yorumlanıyor. Fakat bazı rüya kaynağı eserlerde mermer ve mermer taşı başlığı altında yorumlanmıştır.  Rüyada görülen mermer taşı, büyüklüğe ve yükselmeye, mal sahibi olmaya güzel güzel geçinen eşlere (karı kocaya) işaretle tabir olunur. Bunun içindir ki, tabirciler, bir kimse rüyada mermer taşından yanında bir şey olduğunu görse, fakirlikten sonra zengin olacağına veya evleneceğine (bekar ise tabii), işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Mermer Taşımak

Bir yerden bir yere mermer taşıdığını rüyada görmek, bazı rüya tabircilerine göre rüya sahiplerinin kariyerlerine yurt dışında devam edecek olmalarına delalet edilmiştir. Kişilerin içinde bulundukları bu durum, kendilerini bulundukları yerlerden çok çok yukarı taşıyabilmeleri için bir fırsat niteliğinde olacaktır.

Rüyada Mermer Ev Görmek

Mermerden yapılmış evin rüyada görülmesi, bazı rüya tabircilerine göre bu rüyayı görmüş kişilerin çok sert bir yapıda olmalarına yorumlamıştır. Rüyayı görmüş kimseler, insanlara olan tepkilerinden dolayı çok sert mizaçlı biri olarak anılıyor olabilirler. Bu durum, yakın zamanda rüya sahiplerinin bazı kazançlar elde etmesini de sağlayabilir.

Rüyada Mermer Duvar Görmek

Mermerden örülmüş duvarın rüyada görülmesi, bazı alimler tarafından rüya sahiplerinin kendilerini insanlardan soyutlayabilecekleri bazı yerlere kapatmalarına delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, yakın zamanda bu durumdan şikâyet ederlerse biri tarafından yardım görebilir ve kendilerini buradan çıkarabilirler.

Rüyada Mermer Yol Görmek

Mermerden yapılmış yolun rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin kendilerini bir anda çok duygusal bir ilişki içinde bulacak olmalarına delalet edilmiştir. Kişilerin içine girdikleri bu duygusal ilişki, çok fazla zaman geçirmelerine müsaade etmeden rüya sahipleri tarafından sona erdirilecektir. Bazı din alimlerine göre rüya sahiplerinin bu tutumu, kendilerini koruma iç güdülerinden kaynaklanacaktır ve kendilerini böylelikle daha güvende hissedeceklerdir.

Rüyada Mermer Oda Görmek

Rüyada Mermer Oda Görmek

Rüyada mermerden yapılmış odanın görülmesi, rüya alimleri tarafından rüya sahiplerinin yalnızca kendi imkanlarıyla evlerini almalarına ve evlerinin içini eşyayla doldurmalarına delalet edilmiştir. Birçok dini rüya tabircisine göre bu rüyanın görülmesi ise kişilerin ailelerinden kopmadan yaşama isteklerine delalet sayılmıştır. Ailelerine çok manevi olarak çok bağlı olan rüya sahipleri, uzun vadede onların yanından gitmek istemeyeceklerdir ancak bir noktada buna mecbur kalacaklardır.

Rüyada Yeşil Mermer Görmek

Rüyada yeşil renkli mermerin görülmüş olması, birçok din alimine göre ölüm anlamında yorumlanmıştır. Kişiler, rüyalarında yeşil renkli mermer görmelerinden sonra hiç beklemedikleri bir anda kaza geçirebilir ve hayattan kopabilirler. Bu kopuş, kazayı yapan rüya sahipleri için doğrudan vefat olmayacaktır. Ancak rüya sahipleri yanlarında ailelerinden biriyle ya da sevdikleri biri ile beraber bir kaza yapmışlarsa, yanlarındaki kişi de çok ağır bir şekilde yaralanmışsa yakın zamanda onun ölüm haberini alabilirler. Aldıkları haberi idrak edebilmek, birçok kişi için çok zor ve zahmetli bir iş olacaktır.

Rüyada Mermerci Görmek Ne Demek?

Mermer taşı yapan birinin rüyada görülmesi, bazı alimlere göre rüya sahiplerinin yapmak istedikleri mesleklere ancak çalışarak erişebileceklerine delalet edilmiştir. Rüya sahiplerinin bu azmi, uzun vadede kendilerine çok güzel şeyler getirecektir ve bu durum kişilerin sürecekleri güzel bir hayatın temellerini atmalarını da sağlayacaktır.

Rüyada Mermerci Görmek İhya

Rüyada mermerci görmek ihya, iyiye ve hayra yorumlanır. Şeref sahibi, yüksek karakterli, dostluk ve sevgi dolu birine işaret olarak tabir olunur.

Rüyada Mercimek Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu