Rüyada Gasp Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gasp görmek diyanete göre , rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde bir haksızlığa uğrayacağına yada büyük bir yanlışa düşeceğine alamet eder. Fakat rüyanın genel durumu göz önünde bulundurulmalıdır ve ona göre yorum yapılmalıdır. Ama genel olarak bakarsak kişinin haksızlığa uğrayacağına yorulur.

Rüyada Birinin Malını Gasp Etmek

Rüyada birisinin malını gasp ettiğinizi gördüyseniz , kötü düşünceler içerisinde olduğunuza , yasa dışı olayların içerisine gireceğinize ve bu yasa dışı durumlardan ötürü başınızı büyük belalara sokacağınıza alamet eder.

Bunun haricinde kolay yoldan para kazanmak için haram işlere bulaşacağınıza , haksız kazanç elde edeceğinize yorulur. Eğer tanımış olduğunuz birisini gasp ettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da bir kişiye kötülük yapacağınıza , beddua alacağınıza ve aileniz tarafından dışlanacağınıza delalet eder. Yani tanımış birisinin malını gasp etmek pek iyiye yorumlanmaz kişi için her zaman kötüye yorumlanır.

Rüyada Gasp Edildiğini Görmek

Rüyada gasp edildiğini görmek , eğer kimler tarafından gasp edildiğinizi hatırlıyorsanız o zaman çevrenizde bulunan düşmanlardan zarar göreceğinize, tanımış olduğunuz kişiler sizi gasp ettiyse , gerçek yaşam da bu insanlardan fenalıklar göreceğinize , sizin hakkınızda dedikodular yapacaklarına işaret eder. Bunun sonucunda adınızın çıkacağına ve herkes tarafından kötü birisi olarak anılacağınıza alamet eder.

Rüyada Gasp Edilmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Ruyamda bir sokak arasinda yururken 2-3 tane genç bana çarparak benden para ve çep telefonumu almaya çalişiyordu .. sokaktaki millette bu gasp hirsiz çetesin den korkarak sessiz kaliyorlardi .. ben onlarin öyle oldugunu görünce farkina varirca polis diye bagirmaya başladim .. neye işarettir bu durum acaba ” o şekilde uyandim gasp olmadan .. bana

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu