Rüyada Sevdiğine Sarılmak Ne Manaya Gelir? Anlamı

Rüyada sevdiğine sarılmak, rüyayı gören kişi gerçek yaşam da sorunlar yaşayacağına , sıkıntılı geçen günlerinizde sevgilinizle aranızın biraz bozuk olacağına , kırgınlık yaşayacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde rüya sahibi gerçek yaşam da çok sevmiş olduğu insanlarla çok mutlu olacağına ve bu mutluluğunun çok uzun süreceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğine sarılmak, iş hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşıp moralinizin yüksek olacağına , iş hayatınızda çevrenizde bulunan insanlarla kavga edeceğinize fakat sakin davranmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada Sevdiğine Sarılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevdiğine sarılmak, kişiye sarılıp sonra da öptüğünüzü gördüyseniz o zaman sevmiş olduğunuz insanın sorunlarının olacağına ve bu sorunlara yardım edeceğinize delalet eder.

Yani sevdiğiniz kişinin sorunları olacak ve sizde yardım ederek sorunların üstesinden kolayca geleceksiniz.

Sevmiş olduğunuz kişi maddi yönden çok sıkıntı çekeceğine , bunun için yardım etmeniz gerektiğine alamet der.

Rüyada sevmiş olduğunuz kişiye sarılıp ağladığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde sevdiğiniz kişi ile ayrılacağınıza yorulur.

Fakat bu rüyayı gördükten sonra sevdiğiniz insanlarla barışacağınıza ve ayrılıkların artık son bulacağına işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , sevdiğiniz kişi ile hayırlı kararlar alacağınıza yorarlar.

Rüyada sevdiğinizle beraber sarılıp uyuduğunuzu gördüyseniz gerçek yaşamda çok tembel birisi olacağınıza ve bu yüzden işsiz kalacağınıza delalet eder.

İşsiz olduğunuzdan dolayı kötü günler geçireceğinize ve parasız kalıp sevdiğinizle kavgalar edip daha sonrasında ayrılacağınıza yorulur.

Rüyada Otobüs Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu