Rüyada Yonca Görmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada Yonca Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada yonca görmek hakkında ihya tabiri olarak, zenginlik manasına tekabül eder. Bu kişinin çok şanslı ve kısmeti açık biri olduğunu bildirir. Rüya malikinin ileri zamanlarda paraya para demeyeceği günlerinin olacağına, eksik hiçbir şeyinin kalmayacağına ve sayede gözünün doyacağına yorulur.

Buhari Şerhi (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Hayatını gönlüne göre yaşaması ve her açıdan doyum sağlayacağını bildirir. Dünyanın ona sunduğu nimetlerin kendisine her türlü ulaşacağına, yokluk çekmeyeceğine ve hayatını devam ettirmek adına geçim sorunlarının sonlanacağını gösterir.

Rüyada Yonca Görmek Ne Anlama Gelir?

Dini yorumuna bakılacak olursa rüyada yonca görmek bereketi çok olan bir paranın habercisidir. Ancak bazı yorumculara göre bu hayal kırıklığı da demektir. Eğer bu kişi bir erkekse ve yonca tarlasında yürüyorsa başarılarının onun yakınında olduğu manasına gelir. Rüya alimlerinden birisi olan İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; eğer rüyasında üç yaprağı olan bir yonca görülürse maddi açıdan büyük bir servete ve iyi yaşam koşullarının geldiğini müjdeler.

Rüyada Yonca Sulamak

Rüyada yonca sulamak anlamı, bu kişinin hayatta kalmak adına olan yaşama mutluluğunu ve ümidini kaybedeceğine, her şeye karşı bir isteksizliğinin vuku bulacağına ve dermanının kalmayacağına, varsa dertlerinin yakın bir vadede kendisini bırakacağına delalet eder.

Rüyada Yonca Bulmak

Rüyada yonca bulmak iyi bir anlama gelmez ve talihsiz bir durum şeklinde yorumlanır. Sıkıntı günlerin yaklaştığına, dertlerin çoğalacağına ve rahatsızlanmaya işaret eder. Kişinin elinde bulunan uğurların önüne engeller çıkacağını gösterir.

Rüyada Yonca Kesmek

Rüyada yonca kesmek ne anlama gelir? Sürpriz gelişmelerin varlığına, kişinin artık neşeli günleri olacağına, mesleki açıdan istenilen noktalara erişme imkanına, bütün olumsuzlukların düzeleceğine huzurun yakın bir vadede sağlanacağına, birçok açıdan hayırlı bir rüya olduğuna yorumlanır.

Rüyada Yonca Yemek

Rüyada yonca yemek için yorumlara göre, her iki taraf içinde hayırlı bir evlilik gerçekleşeceğine ve bunun yanı sıra iş temposunda başarılı zamanların yaklaştığına tabir edilir.

Rüyada Yonca Tarlası Görmek

Rüyada yonca tarlası görmek rüyayı dillendiren kişinin, emellerini gerçekleştirme arzusu içerisinde önüne çıkan bütün engelleri atlatacağına ve her ileriye atacağı adımın uğrunu da peşinde getireceğine işaret eder. İbni Cerir (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Kararlı bir şekilde çalışmanın kişi için hayırlı olacağı söylenir.

Rüyada Kuru Yonca Görmek

Rüyada kuru yonca görmek, kişinin kazancını ağzına kadar dolduracağına, servet niteliğindeki bir planın varlığına, bunun yanı sıra hayır işlerine başlanacağına alamet eder.

Rüyada Dört Yapraklı Yonca Görmek

Rüyada dört yapraklı yonca görmek, rüya yorumcularına göre varlık demektir. Bu kimse, harcadığı bütün çabalarının ödülünü alacağı ve bu elde ettiğiyle de güzel bir iş kuracağı ve kazandığı bedelle de işlerinin genişlemesi üzerine büyük bir refah zamanının geldiğine yorulur.

Rüyada Yonca Balyası Görmek

Rüyada yonca balyası görmek, çok kısa bir süreçte iyi bir kazancın gerçekleşeceğine ve eğer elden kayan bir şeyler varsa bunların yeniden elde edileceğini gösterir.

Rüyada Köpek Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu