Rüyada sepet görmek Tabiri Ve İslami Analizleri

Rüyada sepet görmek

Rüyada sepet görmek , elinize yakın zaman içerisinde para geçeceğine ve dünya malına delalet eder. Bunun yanı sıra her zaman hayalini kurmuş olduğunuz bir dünya malına kısa süre içerisinde sahip olacağınıza alamet eder.

Rüyada çamaşır sepeti görmek ne anlama gelir?

Rüyada çamaşır sepeti gördüyseniz , kısa süre içerisinde evinize misafirlerin geleceğine ya da misafirliğe gideceğinize yorulur.

Rüyada ekmek sepeti görmek

Rüyada ekmek sepeti gördüyseniz , yakın çevrenizde bulunan birisinden müjdeli haber alacağınıza ve sır gizleyen kadına delalet eder.

Rüyada hediye sepeti görmek

Rüyada hediye sepeti görmek , hiç beklemediğiniz bir yerden çok beğeneceğiniz bir hediye alacağınıza yorulur.

Rüyada sepet almak

Rüyada sepet aldığınızı gördüyseniz , hiç beklemediğiniz bir anda alacağınız güzel haber ile sevineceğinize ve maddi olarak kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada boş sepet görmek

Rüyada boş sepet gördüyseniz , hem sıkıntılı hem de dertli bir döneme gireceğinize ve sorunlarla uğraşıp moralinizin çok bozuk olacağına alamet eder.

Rüyada sepet içinde elma görmek

Rüyada sepetin içinde elma olduğunu gördüyseniz , hem sıkıntıya hem de zorluğa düşeceksiniz demektir. Fakat merak etmeyin kısa süre içerisinde tekrardan feraha kavuşacaksınız.

Rüyada sepet dolusu elma görmek

Rüyada sepet dolusu elma gördüyseniz , büyük maddi kazanç elde edeceğinize ya da mal elde edeceğinize işaret eder.

  Rüyada Sakal Kesmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
1 yorum

One thought on “Rüyada sepet görmek Tabiri Ve İslami Analizleri

  1. Konuşmadığını küs olduğuğum kadın bağırarak it şeyler anlatıyor ben az uzağında dayım ona bakarken gözüme elde örülmüş büyük içinde beyaz yün gibi ağzına kadar dolu sepet takılıyor öylece uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.