Rüyada Sepet Görmek

Rüyada Sepet Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada sepet görmek , elinize yakın zaman içerisinde para geçeceğine ve dünya malına delalet eder. Bunun yanı sıra her zaman hayalini kurmuş olduğunuz bir dünya malına kısa süre içerisinde sahip olacağınıza alamet eder.

Rüyada Sepet Görmek İhya

Rüyada boş sepet görmek, fakirliğe, dolu sepet görmek ise, zenginliğe işaretle yorumlanır. Rüyasında içi ekmek dolu ekmek sepeti görmek, helal kazanılan rızka, mal ve menfaat elde etmeye ve zenginleşmeye işaret eder denilmiştir.

• İçi inci dolu bir sepet görmek, ilim ve irfan sahibi olmaya ve Kur’an-ı Kerim’i ezberlemeye işaretle yorumlanmıştır.

Rüyada Çamaşır Sepeti Görmek

Rüyada çamaşır sepeti gördüyseniz , kısa süre içerisinde evinize misafirlerin geleceğine ya da misafirliğe gideceğinize yorulur.

Rüyada Ekmek Sepeti Görmek

Rüyada ekmek sepeti gördüyseniz , yakın çevrenizde bulunan birisinden müjdeli haber alacağınıza ve sır gizleyen kadına delalet eder.

Rüyada Hediye Sepeti Görmek

Rüyada hediye sepeti görmek , hiç beklemediğiniz bir yerden çok beğeneceğiniz bir hediye alacağınıza yorulur.

Rüyada Sepet Almak

Rüyada sepet aldığınızı gördüyseniz , hiç beklemediğiniz bir anda alacağınız güzel haber ile sevineceğinize ve maddi olarak kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Boş Sepet Görmek

Rüyada boş sepet gördüyseniz , hem sıkıntılı hem de dertli bir döneme gireceğinize ve sorunlarla uğraşıp moralinizin çok bozuk olacağına alamet eder.

Rüyada Sepet İçinde Elma Görmek

Rüyada sepetin içinde elma olduğunu gördüyseniz , hem sıkıntıya hem de zorluğa düşeceksiniz demektir. Fakat merak etmeyin kısa süre içerisinde tekrardan feraha kavuşacaksınız.

Rüyada Sepet Dolusu Elma Görmek

Rüyada sepet dolusu elma gördüyseniz , büyük maddi kazanç elde edeceğinize ya da mal elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Elma Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Konuşmadığını küs olduğuğum kadın bağırarak it şeyler anlatıyor ben az uzağında dayım ona bakarken gözüme elde örülmüş büyük içinde beyaz yün gibi ağzına kadar dolu sepet takılıyor öylece uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu