Rüyada Saç Boyama İslami

Rüyada Saç Boyası Görmek

Rüyada saç boyama , istemediğiniz ve sevimsiz bulduğunuz olaylarla karşı karşıya geleceğinize , sıkıntılı günler yüzünden çok mutsuz olacağınıza , üzerinizde sürekli dolaşan kara bulutlar yüzünden iş konusunda sürekli olarak aksilikler yaşayacağınıza ve maddi anlamda gerileneceğinize delalet eder.

Bekar kişi böyle bir rüya gördüyse , uzun süre boyunca yalnızlık yaşayacağına , karşısına belli bir süre kısmet çıkmayacağına , hem aile hem de iş hayatında sorun ve mutsuz bir döneme gireceğine işaret eder.

İslami açıdan bakacak olursak , başınıza kötü olaylar geleceğine , büyük hayallerinizin bir türlü olmayacağına ve resmi kurumlarla ilgili girişimlerinizin başarısız olacağına yorulur.

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saçınızı boyattığınızı gördüyseniz , yanlış olan kişilerle arkadaşlık yapacağınıza , bu ilişkiler yüzünden karmaşık olaylarla karşılaşacağınıza ve üçüncü bir şahıs yüzünden büyük sıkıntı içerisine gireceğinize işaret eder.

Bunların yanı sıra bu rüya hem ayrılıklara hem de anlaşmazlıklara yorulur.

Saçınızı kızıl renge boyattığınızı gördüyseniz , mutlu olacağınıza , ağzınızın tadı yerine geleceğine , siyaha boyattıysanız ; ciddi rahatsızlıklarla karşılaşacağınıza alamet eder.

Rüyada saçınızı sarıya boyattığınızı gördüyseniz , elinizi atmış olduğunuz her işte başarılı olacağınıza ve yıldızınızın her zaman parlayacağına yorulur.

Rüyada Saçını Boyamak Ne Demek?

Rüyada saçını boyamak , rüyayı gören kişi sorunları ile yüzleşeceğine , yapmış olduğu hatalardan ders çıkaracağına ve hayata artık bambaşka bir gözle bakacağına işaret eder.

  Rüyada saç görmek Ve Kesmek Nedir?
12 yorum

12 thoughts on “Rüyada Saç Boyama İslami

  1. Riyamda uzun olan saçımı hiç sevmediğim hatta küs olduğum bir kadına boyatıyordum.

  2. Oha bu ne dun de gordugum ruyanin aciklamasinda cok guzel bir doneme girecegimi ve hayallerimin gercek olacagi yazilmisti simdi kime inanacam. Hepsi yalan bence

  3. Islami yorum ya sac boyamak kotu masallah yakip yiktiniz diger sitelerde yorumunuzun tam tersi gayet guzel ic acici yorumlar var iyi yorumlar hayirlara vesile olur iciniz kokmus sizin

  4. Ruyamda sacimi boyuyorum oglum geliyor beni disari cikartuyor bende sacim boyali diyorum şurada yika diyor ordacocular suyun icine kafalarini koymuslar bende yikamak icin eyiliyorum suyun icinde birsuru balik oldugunu görünüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.