Rüyada Dans Etmek

Rüyada Dans Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dans Etmek, Rüyada dans ettiğini görmek genellikle belâ ve musibete, veya işlerinizin ters gideceğine, (bu kadınlar için de, erkekler içinde aynıdır) işlerin tersliğine işaretle yorumlanır.

Bir çocuğun dans ettiğini görmek de iyiye ve hayra yorumlanmaz. Makbul bir Rüya sayılmaz.

Rüyada Dans Etmek İmam-ı Nablûsî’nin yorumu:

Hasta olan bir kimse, Rüyasında kendisinin dans ettiğini görse, bu Rüyası onun, acı ve ıstırabının artacağına işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında gerek kadın, gerek erkek olsun hasta olan bir kimse, dans ettiğini görse, bu Rüyası onun, hastalığının uzamasına ve artmasına işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında gerek zengin, gerek fakir olsun bir kimse, hanımının dans ettiğini görse, bu Rüyası onun bir kabahat, bir suç işleyeceğine işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında denizde gemi yolculuğunda olan bir kimsenin gemi içinde dans ettiğini görmesi, onun gemi içinde uğrayacağı bir şiddete, bir eziyete işaret eder demiştir Nablûsî.

• Hapishanede olan bir tutuklu, Rüyasında dans ettiğini görse, bu Rüyası onun hapishaneden kurtulacağına işarettir.

• Bir kimse kendi evinde dans ettiğini ve çevresinde (etrafında) kendi aile efradından (ev halkından) başka hiçbir kimsenin olmadığını görse, bu Rüya hepsi için iyiye ve hayra yorumlanır demiştir Nablûsî.

Rüyada Dans Etmek Câfer-i Sadık (R.A.)’m yorumu:

Rüyada dans ettiğini görmek, keder, belâ musibet, horlanmak gibi sevilmeyen ve iyi sayılmayan hallere işaretle tabir olunur demiştir. Rüyasında dans ettiğini gören kişi ya bir belâ ve musibete uğrar ya hastalanır veyahut halk arasındaki itibarını kaybeder (horlanır) ve rezil olur şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dansçı Görmek

Rüyada Dansçı Görmek, Rüyada bir dansçı (dans eden) görmek, Rüyayı gören kimsenin hasta olacağına işaretle yorumlanır.

 

Rüyada 11 (on bir) Rakamı Ne Anlama Gelir?

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu