Rüyada 11 (on bir) Rakamı Ne Anlama Gelir?

Rüya da on bir rakamını görülmesi tam anlamı ile iyi olacak şeylerle yorumlanır. Bereket, bolluk, kısmet, huzur, mutluluk gibi hayatın akışını büyük yönde değiştirecek anlamlarla açıklanıyor.

Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu duruma göre yorumlanan rüyada genel olarak olumsuzlukların son bulup, güzel olguların başlayacağı ile tanımlanır.

Rüya sahibinin içinde bulunduğu durumda maddi manevi sıkıntıların son bulması, küs olduğu kişilerle barışması, yaşanan tartışmaların son bulacağı yönünde yorumlanır.

Ayrıca kişinin uzun zamandır uğraştığı işi mevcut ise, sonuca kavuşacağı da yine yorumları arasındadır. Aile içerisinde huzur, mutluluk ve rahatlığında beraberinde geleceğine işaret olarak yorumlanır.

Rüyada 11 Rakamının Psikolojik Anlamı;

Hemen hemen anlamları aynı ifade edilse de on bir rakamını psikolojik olarak kişinin vicdanı ile bağlantılı olduğu bilinir.

Herhangi sebepte var olan vicdan huzursuzluğunun yok olacağına, rahatlama hissedileceği şeklinde yorumlanır. Burada ki huzur kişiye verilen duyguda manevi boyutu da simgeleyen niteliktedir.

Rüyada 11 Yazmak;

On bir rakamının yazdığını görmek, neredeyse on bir rakamı ile aynı anlama gelmektedir.

Herhangi sebepten dolayı on bir rakamını yazdığını gören kimse gelişen her türlü olaylara rağmen kişinin kendi ve kendi dünyası ile barışık, mutlu olmayı hak eden ve mutluluğu simgeleyen kişi olarak yorumlanır.

Ayrıca rüya sahibinin her zaman imrenilen bir yapıya sahip olduğunu, kıskanıldığı ve çok sayıda düşmanını bulunduğunu, ancak hiç birinin etkisi kendisine zarar veremeyeceğini de ifade eden durumlar arasındadır.

Rüyada Rakam Görmek;

Hemen her rakamın kendi içeriğinde ifade ettiği durum ve tutumlar söz konusudur.

Genel anlamda ifade edilse de rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu durumu, rüyayı görüş şekli, içerikleri hemen hepsi yorumlama konusunda farklılaşmanın da doğmasına sebebiyet vermektedir.

Bu sebeple de yorumlar arasında ifade edilenlerin doğru ve açık olarak algılanması gerekir.

7 Comments

  1. Anonim 13 Nisan 2018
  2. Bahar 14 Ağustos 2018
  3. Muhammet 1 Ocak 2019
  4. Ayşe 27 Ocak 2019
  5. Ufuk Kuşcu 3 Mayıs 2019
  6. Anonim 18 Mayıs 2019
  7. MERVE 2 Şubat 2020

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!