Rüyada Tayin Olmak Görmek Ne Demek İslami Yorumu

Rüyada Tayin Olmak Görmek Ne Demek İslami Yorumu

Rüyada tayin olmak , elinizde bulunan mesleğinizi icra edeceğinize , şuanda eğer bir işte çalışıyorsanız o işten hiç çıkmayacağınıza ve işinize tutunacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra kendinizi hem iş arkadaşlarınıza hem de patronunuza çok sevdireceğinize , hayatınız boyunca işsizlik çekmeden yaşayacağınıza , bir daha iş aramak zorunda kalmayacağınıza , işinizden atılmayacağınıza ve çıkmayacağınıza delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , kısa zaman içerisinde bir sıkıntı yaşayacağınıza ve bu duruma çok üzülüp borçlanacağınıza yorarlar.

Rüyada Tayin Çıkması Ne Demektir?

Rüyada tayin çıkması , hayatınızda yapmamanız gereken bir hatayı yapacağınıza , beklemediğiniz bir şekilde tepki göstereceğinize ve yapmış olduğunuz hatalardan dolayı pişmanlık duyacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişinin nefsine hakim olamayacağına , hayatında olumsuzlukların baş göstereceğine , Allah katında hayra çıkmayan ve şerre sebep olan bir işe bulaşacağına , insanları her zaman kötü yola zorlayacağına ve büyük günahlar işleyeceğine delalet eder.

Rüyada Memur Olarak Atandığını Görmek 

Rüyada memur olarak atandığınızı gördüyseniz , sıkıntılar yaşayacağınıza , sorunlarla karşılaşacağınıza , zor günler geçirip çok yorulacağınıza alamet eder.

Eğer başınıza gelen sorunlara karşı sabırlı olursanız o zaman her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada memur olarak atandığınız için maddi olarak bir sorun yaşamayacağınıza , düzenli olarak bir para akışınızın olacağına yorulur.

Yorumlar
  1. Nazan dedi ki:

    Ruyamda esimin samsuna tayini ciktigini gordum

  2. ali yalçın dedi ki:

    rüyamda kızımın adıyamana atandığını gördüm

  3. Anonim dedi ki:

    Ruyada istanbula tayin olmusuz ve tasinmis bir eve ev kocaman dagi ik neye isaretirYükleniyor...