Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada tavşan görmek, rüyayı gören kişinin ne kadar hilekar ve korkak birisi olduğunu ifade eder. Bunun yanı sıra çekingen , neşeli , candan , zeki ve aynı zaman da korkuları olan bir arkadaşa yorulur.

Rüyada tavşan gören kişinin gerçek yaşamında böyle bir ahbabı olur. Rüyada sevimli bir tavşan görmek genel olarak arkadaşa ya da tanıdığa delalet eder.

Fakat rüyada tavşanı sevdiğinizi ve okşadığınızı gördüyseniz o zaman hem korkak hem de cesaretsiz olan bir yakınınıza ya da arkadaşınıza bazı konularda yardım edip destek vereceğinize alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin zafer kazanacağına , mutlu olacağına ve bozulan hayatının tekrardan düzeleceğine yorarlar.

Rüyada ada tavşanı gördüyseniz , talihinizin çok açık olacağına , beyaz tavşan görmek ise gerçek yaşam da eğer evli değilseniz kısa zaman içerisinde dünya evine gireceğinize işaret eder.

Rüyada beyaz tavşanı öldürdüğünüzü gördüyseniz , ilişkilerinizde sorunlar yaşayacağınıza fakat kısa zaman içerisinde bu sorunları çözeceğinize yorulur.

Rüyada siyah ve aynı zaman da sevimsiz bir tavşan görmek , genel olarak kötü huylu , yoksun ve kıskanç olan bir kadına delalet eder.

Özellikle kişi sevmiş olduğu kişinin ölüm haberini alabilir ve bu nedenle çok üzülebilir. Rüyada tavşanın öldüğünü gördüyseniz , evladınızın sağlık sorunu yaşayacağına ya da sıkıntıya düşeceğine alamet eder.

Rüyada Tavşan Görmek İmam Nablusi Yorumu:

Rüyada Tavşan görmek, Rüyada tavşan, kadındır. Tavşan tuttuğunu gören evlenir. Tavşan kestiğini görmek, alacağı hanınım ömrünün az olacağına delâlettir. Bazı tabirciler, «tavşan görmek, korkak bir insana», bazı tabirciler ise, «tavşan, kötü huylu bir kadına delâlet eder», dediler.

Eline tavşan geçtiğini gören kimse ahlâksız bir hanım alır. Tavşanın etinden, derisinden bir şey aldığını gören kimseye hanımı tarafından az bir hayır isabet eder. Eline tavşan yavrusu geçtiğini görene üzüntü, keder ve musibet erişir.

Rüyada Tavşan Görmek Yusuf Tavaslı yorumu:

Rüyada tavşan görmek, bayan ve evlilikle deyim edilir. Tavşan görmek, iyi bir talihle karşılaşacağınıza işarettir.

  • Bir kimse rüyasında bir tavşan tuttuğunu görse, bu rüyası o kimsenin evleneceğine işaretle deyim olunur.
  • Rüyasında kendine ilişkin bir tavşanı kestiğini gören kimse­nin, bu rüyası iyi değildir. Çünkü bu düş eşinden ayrıla­cağına işarettir, biçiminde yorumlanır.
  • Kendi tavşanının öldüğünü gören kimse, eşinden neden, bir üzüntü ve kedere düşer, biçiminde deyim olunur.
    Rüyasında bir tavşan yavrusu eline geçiren kimse, üzüntü, acı ve sıkıntıya düşer, biçiminde deyim edilir. Yani, tavşan yavrusu üzüntü ve sıkıntıya işarettir.
  • Rüyasında tavşan eti yediğini görmek, ufak bir hastalığa düşeceğine, hafif bir hastalığa yakalanacağına işaret eder.
  • Rüyasında tavşanın etinden derisinden bir şeyler aldığını gören kimse, hanımından az bir çıkar ve az bir para yahut mala kavuşur, biçiminde deyim olunur.

Rüyada Ada Tavşanı Görmek

Rüyada ada tavşanı görmek, hayra (iyiye) yorulur. Rüyasında ada tavşanı gören kimse, büyük bir kısmet ve rızka kavuşacağının işaretini almış demek olur.

 

Rüyada Simit Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu