Trend

Rüyada At Görmek

Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada at görmek, her daim iyi ve hayırlı tabir edilir. Çoğu yorumcuya göre at murat demektir. Yani genel olarak at görmek bolluk, bereket ve kısmet olarak yorumlanmaktadır. Rüyada görülen at kişi için başladığı bir işten zafer kazanacağına, mertebesinin yükseleceğine ve terfi alacağına da yorumlanmaktadır. Rüyada Görülen At, kısmet, murat, güç ve itibar belirtileri olarak tabir edilir. Rüyada görülen siyah at liderlik vasıflarına, devlet başkanlığına yöneticiliğe işaret ederken beyaz at görmek rakibine karşı üstün geleceği bir olay yaşayacağının belirtisidir.

Rüyada At Görmek İhya

Rüyada at görmek ihya, murada ermektir. Ünlü rüya tabircileri rüyada görülen atın rengine ve durumuna göre yorumlar yapmışlardır. Siyah at görmek, büyüklüğe ve zenginliğe işarettir. Rüyada cins ve iyi at görmek, rüyayı gören kişinin rızkının artmasına ve gücünün çoğalmasına işaretle tabir edilir.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyada beyaz at görmek, genelde rüya sahibinin rakiplerine karşı üstün olacağı anlamı taşımaktadır. İbn-i Sirin (r.a) yorumuna göre; beyaz at aynı zamanda dini bağın da kuvvetli olduğuna ve aynı zamanda devlet tarafından yakın zamanda kişiye verilecek bir itibar ya da şanın belirtisidir. Beyaz at güzelliği ve diriliği ile rüya içinde de olumlu özelliklere sahiptir. Eğer tam olarak beyaz değil, griye yakın bir at görülürse gören kişinin de dini hassasiyeti yüksek olan bir kişiyle evleneceği anlamına gelmektedir.

• Rüyada beyazımtırak gri bir at görmek, kazançlı işler peşinde koşmaya işaretle deyim olunur.
• Rüyasında atın anlında ve kuyruğunda beyazlar, ağartı görmek, saltanatın, zenginliğin zirve noktasında olmaya işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Beyaz at görmek hayır ve berekettir.  Rüyada beyaz ata bindiğini gören kimsenin, kısa süre içerisinde evleneceğine delaletle tabir olunur.

Rüyada Kırmızı At Görmek

Rüyada Kırmızı veya kül renginde yaşlı at görmek, işlerin bozulacağına işaretle tabir edilir. Kula at (al ile kır arası bir renk) görmek, sabırlı olmaya işaretle yorumlanır.

Rüyada Kahverengi At Görmek

Rüyada Kahverengi At Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kahverengi At Görmek, Rüyada kahverenginin ortaya çıkışının en yaygın şekillerinden biri kahverengi at görmektir. At, pek çok kültürde asaleti simgelemektedir. Rüyada kahverengi at görmek, prestij kazanacağınızı göstermektedir. Hayatınızda birçok konuda başarıya ulaşacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Başarının yanı sıra, kariyerinizde edindiğiniz statü ile herkesin size saygı duyacağını göstermektedir.

Rüyada Boz Renkli At Görmek

Rüyasında boz renkli bir ata bindiğini gören kimsenin, düşmanlarını yeneceğine (galip geleceğine) işarettir.

Rüyada Sarı At Görmek

Rüyada Sarı at görmek, hastalığa işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Siyah At Görmek

Rüyada Siyah At Görmek

Rüyada Siyah At Görmek, Büyüklük ve şerefin artmasına delalet eden rüyada siyah at görmek rüya sahibinin mevkisinin kısa sürede büyüyeceği anlamı taşımaktadır. Eğer atın rengi boz ise bu durumda da düşmanlara karşı zafer kazanılacağı anlamına gelmektedir.

• Rüyada Siyah ata bindiğini görmek kişinin, onur ve saygınlığının artacağı, mevkisinin yükseleceği ile deyim olunur.

Rüyada At Öldürmek

Rüyada at öldürmek, birden farklı yorumları bulunmaktadır. Câferi Sadık (r.a) yorumunda; rüyada at öldürülmesi acele bitmesi beklenen bir işin akamete uğrayacağı ve mevcut işin biraz daha uzayacağı anlamı taşımaktadır. Ancak İmamı Gazali (r.a) yorumunda ise rüyada at öldürülmesi mevcut düzeni bozma anlamı taşıyarak, rüya sahibinin yakında daha büyük atılımlar yapacağı bir işe geçmesi anlamına gelmektedir. İki durumda da mevcut işin bozulduğunu görmekteyiz, bu durumda ortak olarak söylenecek şey at öldürmenin mevcut işi değiştireceği anlamı taşıdığıdır.

• Rüyada at öldürdüğünü gören kişi için mal ve paraya kavuşacağına işaretle yorumlanır.
• Rüyada atını kestiğini görmek, kişinin işinin bozulması, sorun ve memuriyetinin bozulmasına delalet eder.

Rüyada At Yavrusu Görmek İhya (Tay)

Rüyasında at yavrusu görmek (tay), gören kişinin hayatının baştan aşağı değişeceğine yorumlanmaktadır. Fakat bu değişikliğin mutluluk getireceğine, üzerine tatlı sorumluluklar yükleneceğine ve duygusal olarak kendisini çok iyi hissedeceğine işaret ettiği düşünülmektedir. Kişinin hayatında tatmadığı duyguları tadacağına ve yeni şeyler keşfedeceğine de yorumlanmaktadır.

• Rüyasında bir taya (at yavrusuna) bindiğini gören bir kimse, bekâr şayet, iyi ve varlıklı birisi ile evleneceğine yahut bir ev alacağına işaretle yorumlanır.
• Rüyasında dişi taya bindiğini görmek, iyi huylu bir kadınla dünya evine gireceğine işaret ile tabir olunur.

Rüyada Koşan At Görmek
Rüyada Koşan At Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Koşan At Görmek

Rüyada koşan at görmek, çoğunlukla rızık, şifa, hayır, hidayete kavuşması ve bu konularda genellikle bolluk yaşaması olarak yorumlanır. Yakın zaman içinde zenginlik, huzur, zafer ve mutluluk Rüyada koşan at gören kişiyi beklemektedir. Rüyada koşmakta olan at adeta bu olumlu özelliklere karşı yol almakta olan ve kişiyi bolluğa taşıyacak araç olarak görülmektedir. Eğer rüyada beyaz ya da siyah atların koştuğu görülüyorsa bu durumda da beklenen ya da istenen konuların yakında gerçekleştiğine dalalet etmektedir.

Şayet büyük bir beklentiyle girilen bir iş varsa ve bunun gerçekleşmesi bekleniyorsa rüyada koşan at görmenin bu işin kolayca gerçekleştiğine işaret etmesi de bir başka belirti olarak ortaya çıkmaktadır. Sadece koşan at değil, rüyada çeşitli atlar görülmesi genelde olumluluk olarak yorumlanmaktadır. İmamı Nablusi (r.a) tabirine göre rüyadaki atın her hali insanın dileğini temsil etmektedir. At bir talih belirtisi olarak belirir ve kısa zamanda rüyayı gören kişinin saadete kavuşacağını ifade eder.

• Rüyada sürü atların sokaklarda ve mahalle aralarında koştuklarının görülmesi o yerlere isabet edecek yağmur ve sellere işarettir, diyerek deyim edilir.

Rüyada Attan Düşmek

Rüyada attan düştüğünü görmek, ise mevcut işlerin ya da sağlığın kısa sürede bozulabileceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin yaşamında küçük ya da büyük çapta aksilikler çıkabilecek, onları atlatması için uğraş vermesi gerekecektir. Rüyada attan düştüğünü görmek, iyi değildir. Bu rüyayı gören kimse ya para kaybeder ya da sağlığı bozulur.

• Rüyasında insanların gözleri önünde meydan, Pazar gibi yerlerde attan düştüğünü görmek, mahal ve makamını kaybedeceğine yahut malının tamamını kaybedeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada At Sevmek

Atı okşayıp sevmek, sevdiğini görmek, ciddi ve samimi bir dostluğa işarettir. Rüyasında atı okşayıp öptüğünü görmek, evliliğe, evleneceğine işarettir.

Rüyada Uçan At Görmek

Rüyada Uçan At Görmek

Rüyada Uçan At Görmek, Rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamında kısa süre içerisinde ivme kazanacağı, yaşamındaki her alanda başarılar kazanacağı anlamı taşımaktadır. Kendisini çok mutlu edecek gelişmeler kısa süre sonra başına gelecektir ve bunlara karşı hazırlıklı olmalıdır.

• Rüyasında ata binerek uçtuğunu görmek, mutluluğa kavuşmak, din ve dünya işlerinde yüksek mertebe sahibi olacağına işarettir.
• Atının elinden uçtuğunu görmek, iki dünyada (dünya ve ahirette) da mutluluğa ereceğine, durumunun iyi olacağına işarettir.

Rüyada Evde At Görmek

Rüyada Evde At Görmek, Atın bir eve girdiğini görmek aile büyüklerinden birinin geleceğine dair yorumlanır. Evden atın çıktığını görmek ise evden kıymetli sevilen birinin çıkacağına işaret etmektedir. Eve toy bir atın girdiğini görmek ise aileye güzel, genç ve zengin bir kadının gelin olarak geleceğine yorumlanmaktadır.

• Rüyada bahçesinde at görmek, büyük bir zatın onun (rüyayı görenin) evine geleceğine işarettir.

Rüyada Huysuz At Görmek

Rüyada huysuz at görmek iki şekilde yorumlanmaktadır. İlki binmeden, sadece huysuz atı görmektir ve bu durumda rüya sahibi için sıkıntılı sürecin bir süre daha süreceğine işaret etmektedir. Huysuz at iş ya da özel yaşamındaki aksaklıkların yansımasıdır. Diğeri ise huysuz ata binmektir, bu durumda da rüya sahibinin kısa süre içerisinde kendisine sıkıntı veren işlerin üstesinden geleceğini ve o işlerdeki olumsuzları kaldıracağı anlamı taşımaktadır.

Rüyada At Satmak Görmek

Rüyada atın satılması genel olarak iyiye yorumlanmamaktadır. Rüya sahibi at satıyorsa kendi talihini ya da mevcut rahat durumunu yakın zamanda bırakacaktır. Onları geride bırakmayı ifade eden bir rüya, rüya sahibinin kavga edeceğini, aile hayatında huzursuzluklar yaşayacağına, işlerinde bozulma olacağı gibi anlamlar içermektedir. Ancak at satın aldığını gören kimsenin ise yakın zamanda talihinin açılacağına ve büyük başarılar yakalayacağına işaret etmektedir.

• Rüyasında at sattığını görmek, iyiye yorulmaz. Bu düş sahibi ya birisiyle dövüş eder yahut aile hayatında geçimsizlikler ortaya gelir.

Rüyada At Almak

Rüyada At satın aldığını görmek, memur olan biri için, kısa vakitte terfi edeceğine işarettir.

Rüyada Erkek At Görmek

Rüyada Erkek At Görmek, kısa sürede iktidar ve güç sahibi olacağına delalet etmektedir. Erkek at gücün sembolüdür. Rüya gören kişi erkekse ve dişi bir ata bindiğini görürse bu durumda da düzgün, iyi huylu bir kadınla yakın zamanda evleneceğine işaret etmektedir. Eğer rüyayı gören evliyse bu durumda da büyük bir arazi alacağına işaret edilmektedir.

• Erkek at görmek, iktidar ve güç sahibi olarak yorumlanır.

Rüyada Dişi At Görmek

Rüyada Dişi At Görmek (Kısrak)

Rüyada dişi at görmek, kıymetli ve onurlu bir bayan ile deyim olunur. Rüyada Dişi At Görmek, kadına işaretle yorumlanır. Bazıları, varlıklı bir kadına, zevceye (hatun eşe) ve asaletli (asil) kadına işaretle yorumlanır demişlerdir.

Rüyada görülen kır yahut alaca renkli dişi at, hoş, asil kadına işarettir. Bekar bir kimsenin rüyada dişi ata bindiğini yahut bir dişi atı olduğunu veya bir dişi at aldığını görmesi, onun asaletli kusursuz bir bayan (kız)la evleneceğine işaret olarak yorumlanmıştır. O bireyin bindiği dişi at şayet kara renginde şayet, evlendiği yahut evleneceği hatun (bayan), varlıklı ve asil (asaletli) bir bayan (kız)’dır. Bu kısrak, alaca (kara ile beyaz) yahut kır renkli şayet, evleneceği bayanın güzelliği de söz konusudur yani hoş bir kadındır.

Bazı yorumculara göre ise, siyah kısrak görmek, zengin bir hanımla evlenir şeklinde yorumlanır. Doru renginde bir kısrak şayet, bayan hem dindar, üstelik sülalesinin (akrabalarının) en saygını, başkanı halindedir denilmiştir.

• Sarı kısrak görmek, mahzun ve sıkıntılı bayan yahut zevceye işarettir.
• Rüyasında kısrağa bindiğim görmek, evlenmeye işarettir.
• Rüyasında bindiği kısraktan indiğini görmek, eşinden ayrılmaya işarettir.
• Kısrağın gemini çıkardığını görmek, hanımını boşamaya işarettir.
• Bir kimsenin rüyada kısrağının doğurduğunu yahut pek yakında doğurmak üzere olduğunu görmesi, bu kimsenin işlerinin yolunda, doğru düzenli gittiğine yahut gideceğine malının ve servetinin artacağına işarettir.
• Rüyasında kısrağının doğurduğunu gören bireyin, mertebesi, onur ve itibarı artar, malı mülkü çoğalır biçiminde yorumlanır. Bazı yoruma göre de, çocuğu dünyaya gelir. Eğer bekâr biriyse, evlenir ve iş sahibi olur biçiminde yorumlanmıştır.
• Rüyasında kısrak sütü içtiğini görmek, büyük bir kişiye yakın olacağına işarettir.
• Rüyada kısrağa (dişi ata) bindiğini yahut satın aldığını gören kimse, onurlu ve itibarlı bir kadınla evlenir, diyerek deyim olunur. Eğer rüyayı gören kimse başı bağlı şayet, o vakit büyük bir arazi alacağına işarettir biçiminde deyim edilir.
• Rüyasında kısrak (atın dişisi) görmek ve bu kısrağa sahip olmuş olduğunu görmek, evliliğe, yani rüyayı gören bireyin evleneceğine işarettir.
• Kara kısrak (siyah renkli bir kısrak) görmek, hasta olan, sıhhat hali iyi olmayan bir kadınla evleneceğine işarettir.

Rüyada Çok Sayıda At Görmek

Rüyada Çok Sayıda At Görmek, İbn-i Sirin (r.a) yorumunda rüyada çok sayıda at görmek kısa sürede bir afetin yaşanacağına işarettir. Genelde yapılan yorumlarda ise çok sayıdaki atlar sele ya da yoğun yağışlara sebep olmaktadır. Bu durumda rüya genel anlamıyla olumlu şekilde yorumlanmaz.

Rüyada At Değiştirmek

Rüyada bir attan inilip bir başka ata biniliyorsa eğer rüya sahibi çalışıyorsa kısa sürede işini değiştireceği anlamı taşımaktadır. At rüyalarda her zaman bir talih, iş ve güç gibi olumluluk ifadesi olarak anılır. Bu durumda rüyada binilen atın değiştirilmesi de bu gibi durumlarda bir değişiklik olacağını ama bu değişikliklerden kişinin olumsuz anlamda etkilenmeyeceği anlamı taşır.

Rüyada Atın Şahlandığını Görmek

Rüya sahibi uzun bir süredir bir işin gerçekleşmesini bekliyor ve bunun için mücadele veriyorsa, rüyasında atın şahlandığını görmesi halinde kısa sürede bu isteklerinin gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Maddi ve manevi rahatlama, bolluk olarak da yorumlanan bu rüyada aynı zamanda kişinin yakında büyük işlere kalkışacağı da ifade edilmektedir.

Rüyada Yaralı At Görmek

İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüyada at yaralanması manevi huzura erişileceği anlamı taşımaktadır. Bir başka ifade ile uzun süredir sıkıntılarla uğraşan rüya sahibinin sonunda beklediği refaha ulaşması anlamına gelmektedir. Başka yorumlara göre ise at talih olduğu için atın yaralanması mevcut durumun sekteye uğrayacağı ve bunun sonucunda ufak sorunların yaşanacağı anlamı taşımaktadır.

Rüyada Acı Çeken At Görmek

Acı çeken at görmek, uğraşılan işlerin ne olacağına dair anlamlar taşımaktadır. Beklediğiniz ya da uğraştığınız işlerin sonuçlanacağını, ancak bu sürede büyük tecrübeler kazanacağını ve daha iyi bir konuma geleceğinizi ifade etmektedir. Eğer at acı sonucunda ölürse bu sefer işinizin beklediğiniz gibi sonuçlanmayacağı anlamı oluşmaktadır.

• Ölmüş at görmek, rüyayı gören kimsenin saygı ve saygınlık göreceğine işarettir.

Rüyada Ata Binmek

Rüyada Ata Binmek Nedir?

Rüyada ata binmek hastalar için şifa anlamına gelmektedir. At binmeyi bilmeyen birinin bu rüyayı görmesi ise mesleğinde gösterdiği başarılar sayesinde terfi alacağına dair yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada at binmek uzun yola çıkılacağının da habercisidir. Rüyada arkadaşının ya da tanımadığı birinin ata bindiğini görmek ise ummadığı bir yerden hayırlı bir işle karşılaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada at bindiğini görmek, rüyayı gören kişinin yolculuğa çıkacağına işaret olunmaktadır. At bir yolculuk sembolünün olmasının yanı sıra eğer yetkin olmayan birisi ata binmek isterse iş hayatında kısa sürelerde üstün başarılar göstereceği anlamına gelir. Eğer kişi erkek ata biniyorsa rüya sahibini istemeyen ve arkasından iş çeviren kişiler bulunmaktadır. Bir attan inip diğer (başka) bir ata binmek, iş veya memuriyet değiştirmekle yorumlanır. Rüyasında kendi üstüne at bindiğini görmenin, bir belâ ve musibete düşeceğine işaret olarak yorumlanır.

• Rüyada ata bindiğini gören, aslında ata binen birisi şayet, kıymetli bir makama çıkacağına yahut bir seyahate çıkacağına işaretle yorumlanır.
• Gem olmadan ata bindiğini gören kimse, istemediği birinin emrine gireceği ve onun emri altında çalışacağına işarettir.
• Huysuz ve kuduruk bir ata bindiğini gören kimse, üçkağıtçı ve hilekâr birisi ile karşılaşacağına ve ondan zarar göreceğine işaretle yorumlanır.
• Eyersiz bir ata bindiğini gören kimsenin, işlerinin ters gideceğine ve işlerden pozitif sonuç alamayacağına işarettir.
• Silahlı olarak ata bindiğini görmek, yüksek bir memurluk, başarı ve kuvvetli olmaya işarettir.
• Rüyada ata bindiğini ve koşturduğunu görmek, pek acele muradına kavuşacağına işarettir.
• Rüyada Ata bindiğini, inip yineleme tekrar bindiğini görmek, işten atılıp, yineleme işe alınacağına işaret olarak yorumlanır.
• Evli bir kimse ata bindiğini görse, evvela bir sıkıntıya düşüp sonra kurtularak feraha ereceğine işaret olarak yorumlanır.
• Rüyada atına silahlı olarak bindiğini görmek, büyük memuriyete getirileceğine, başarılara ereceğine ve kuvvetli, kuvvetli olacağına işarettir.
• Rüyasında ata bindiğini görmek, hanımı gebe şayet, bir erkek çocuğu doğuracağına işaret olarak yorumlanır.
• Rüyasında ata binerek şehre girdiğini görmek, düşmanına galip (üstün) geleceğine işarettir.
• Rüyasında ata ters bindiğini gören kimse, yavuz bir iş yapar biçiminde yorumlanır.
• Rüyada deniz atına bindiğini görmek, deniz seyahatine (yolculuğuna) yahut deniz memuriyetine, deniz işine girmeye işarettir.
• Rüyada bir grup atlı adamlarla, at üstünde gittiğini görmek, sadet ve mutluluğa, bir grup at üstünde gelen giden kadınlarla beraber atta gittiğini görmek şayet, şer ve musibete işarettir.

Rüyada Kadının Ata Bindiğini Görmek

Rüyasında kadının ata bindiğini görmek, onun bir erkek çocuğu dünyaya getireceğine işarettir.

Rüyada Attan İnmek

Rüyada atın üstünden indiğini görmek, işinden kovulmak, işini bırakmak ve itibardan, gözden düşmekle yorumlanır. Rüyada bir ata binip derhal indiğini görmek, başladığı bir işe pişman olacağına işarettir biçiminde yorumlanır.

Rüyada At Eti Yemek

Rüyada at eti yediğini görmek, iyi değildir. Bu düş iyiye ve hayra yorulmaz.

Rüyada At Hediye Edilmesi

Rüyasında kendine at hediye edildiğini görmek, büyük hayır ve çıkar kavuşur biçiminde yorumlanır.

Rüyada Atın Kişnemesi

Rüyasında atın kişnediğini görmek, güçlü ve güçlü olmaya yüreklilik sahibi bir şahsa işarettir. Diğer birtakım yorumculara göre de düş bayanın doğru yoldan saptığına işarettir.

Rüyada At Isırması Görmek

Rüyada Atın ısırdığını görmek, kedere veya ailesinin ihtiyaçlarını temin etme sorumluluğuna işarettir. Rüyasında at tarafından ısırıldığını gören kimse, cümle alem yönünden saygı ve saygı göreceğine işarettir.

Rüyada At Gübresi (Boku) Görmek

Rüyada At Gübresi (Boku) Görmek, mal ile yorumlanır. Bir kimse, rüyasında at gübreleri süpürdüğünü görse, bu onun kıymetli ve değerli bir kimseden mal elde edeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada Bağlı At Görmek

Rüyada Bağlı at görmek, gecikmiş bir mutluluğa işarettir. Rüyasında atın bağlı olduğunu görmekte bu şekilde gecikmiş bir mutluluğa işarettir denilmiştir.

Rüyada Doru At Görmek

Doru at görmek, yüksek mertebeye, yüksek bir makama ermeye işarettir. Rüyada yağız at görmek, evlenmeye, rüyayı görenin evleneceğine işarettir.

Rüyada Uzakta At Görmek

Rüyada Uzakta at görmek, gelecek olan bir mutluluğa yahut gelecek müjdeli bir habere işarettir. Rüyasında boş at görmek, bir işinden iyi bir haber alacağına işarettir.

Rüyada Kör At Görmek

Rüyada kör at görmek, işlerin kötü gideceğine ve geçim darlığı çekeceğine ve sonradan selâmete ereceğine işarettir.

Rüyada At Çaldırmak

Rüyada Atın çalındığını görmek, işini yitirmek ve hasta için ölümle yorumlanır. Rüyada Atını çaldırdığını görmek, ailesine gelecek bir belâ ve musibete yahut işinden alınma (atılmasına yahut hastası varsa, onun ölümüne, hastasının vefatına işarettir.

Rüyada At Kuyruğu

Rüyada At Kuyruğu

Rüyada kuyruğu uzun atı olduğunu görmek, dostlarının kendine yardım edeceklerine, çok mesut bir yaşama ve büyük bir değere sahip olduğuna işarettir. Eğer atının kuyruğu kesilmiş, kısaltılmış şayet, evvelki yorum tersinedir. Yani dostlarından yardım göremeyeceğine, mesut bir yaşama eremeyeceğine, kadrinin, değerinin eksikliğine işarettir biçiminde yorumlanır.

• Rüyada uzun kuyruklu, bol tüylü (kuyruğunda çok kılları bulunan) bir at görmek, rüyayı gören bireyin pekçok yardımcıları olacağına işarettir.
• Rüyasında atının çok tüylü (kıllı) bir at olduğunu görmek, çok malı mülkü ve çok evlâdı olacağına işaretle yorumlanır.

Diğer birtakım yorumculara göre şayet, bir kimse rüyasında atını kuyruksuz olarak görmüş olsa, bu onun bir zarara uğrayacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Ata Vurmak

Rüyasında bir ata vurduğunu ve dövdüğünü gören şahıs, hapse girer yahut tutuklanır biçiminde yorumlanır.

Rüyada At Kaybetmek

Rüyada Atını kaybettiğini görmek, işinden atılmak veya hanımından ayrılmaya tabir olunur. Rüyada atını atlattığını görmek, amirlik makamına yükselmek yahut vilayet makamına çıkacağına, yani vali olacağına işarettir. Rüyada atının kaçtığını görmek, işten yahut memuriyetten çıkarılacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Atla Kavga Etmek

Rüyada atla kavga ettiğini gören, büyük sıkıntıya düşer. Büyük bir günah işler biçiminde yorumlanır.

Rüyada Ata Su Vermek

Rüyasında ata su verip içirdiğini yahut sulamak için suya götürdüğünü görmek, sağlığa, rüyayı gören bireyin sağlıklı ve sağlıklı bir kimse olacağına delalet eder.

Rüyada Nal Görmek

Rüyada yalnızca nal görmek şayet, bütün dileklerinizin gerçekleşeceğine işaretle deyim olunur.

Rüyada At Nalı Görmek

Rüyada at nalı görmek, iyiye ve hayra yorulur. At nalı nasıl görülürse görülsün iyidir.

Rüyada Nalbant Görmek

Rüyada nalbant görmek, iyi bir şeyler işiteceğinize hayırlı habere işarettir. Bu düş ara sıra de evlenmek, seyahat ve yardım görüleceğiyle yorumlanır.

 

Rüyada At Arabası Görmek Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

Rüyada At Sütü Görmek Rüya Tabirleri yazımıza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu