Rüyada At Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir? Hakkında Bilgi

Rüyada at sürüsü görmek , gideceğiniz çeşitli yolculuklarda her zaman kısmetli şeylerle döneceğinize , iş konusunda başarılı olup mevki olarak yükseleceğinize , eğer gerçek yaşam da bekarsanız yakın zaman içerisinde evleneceğinize , evliyseniz hayırlı bir evlada sahip olacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra rüyada görmüş olduğunuz atın rengi çok önemlidir.

Rüyada Siyah At Sürüsü Görmek

Rüyada siyah at sürüsü gördüyseniz , yapmak istemiş olduğunuz emellere yakın zaman içerisinde ulaşacağınıza , istediğiniz mevkiye aşama aşama ulaşacağınıza, işlerinizi yoluna koymak için elinizden geleni yapacağınıza , ailenizi her zaman gururlandıracağınız işler yapacağınıza ve her şeyin istediğiniz gibi gideceğine yorulur.

Rüyada Beyaz At Sürüsü Görmek

Rüyada beyaz at sürüsü gördüyseniz , gerçek yaşam da iyi niyetli , doğru söyleyen ve size yardımcı olacak olan birisi ile tanışacağınıza , bekarsanız yakın zaman içerisinde tanışacağınız birisi ile dünya evine gireceğinize, geçmiş zamanda yaşamış olduğunuz tüm olumsuzlukları geride bırakıp artık daha huzurlu ve mutlu bir yaşama kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada at gören kişi genel olarak gerçek yaşam da görmüş olduğu sıkıntılardan kurtulacağına , özgürlüğünden hiçbir zaman ödün vermeyeceğine ve her zaman korkusuz bir yapıya sahip olacağına yorulur. Yani kısacası rüyada görülen at genel olarak iyiye ve hayra yorumlanır.

Rüyada At Pisliği Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Rüyamda siyah ayakları beyaz büyük çok büyük bir at..benim kovaliyordu birde kocaman mağara kapılar vardı Benin oraya doğru kovaliyordu Biden büyük atın arkasında büyük küçük atlar vardı şakindim benim üzerime geliyorlar. Ve kapıdan içeri gitmemi istiyordu benim yanında durup benim kokumu alıyordu

  2. Rüyamda siyah ayakları beyaz büyük çok büyük bir at..benim kovaliyordu birde kocaman mağara kapılar vardı Benin oraya doğru kovaliyordu Biden büyük atın arkasında büyük küçük atlar vardı şakindim benim üzerime geliyorlar. Ve kapıdan içeri gitmemi istiyordu benim yanında durup benim kokumu alıyordu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu