Rüyada Ayak Tırnağı Görmek (Diyanet )

Rüyada ayak tırnağı görmek diyanete göre , rüya sahibinin eklemleriyle veya beliyle ilgili bir sağlık problemi yaşayacağına , hareketlerinizi kısıtlayan bu ağrıların zamanla kendiliğinden geçeceğine ve rahat bir nefes alacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde ailenizin veya akrabalarınızın içerisinden bir takım insanların size düşmanlık beslediklerine , size zarar vermek için ellerinden geleni yapacaklarına ve kısa zaman içerisinde kötü sözler işitip, asılsız olan dedikodular yüzünden sıkıntılı zamanlar geçireceğinize delalet eder.

Bu rüyayı gören kişi eğer gerçek yaşam da bekarsa o zaman dul olan birisi ile evlenip bu yüzden aile içerisinde bir takım sorunlarla karşılaşacağına ve bunlara rağmen istediği şeyden hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine yorulur.

Rüyada Ayak Tırnağı Kesmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ayak tırnağı kesmek , ahlaki bozuk olan insanlara öğütle vereceğinize , bu insanları doğru yola sokmak için elinizden geleni yapacağınıza alamet eder.

Bu rüyayı gören kişi bekar bir bayan ise o zaman namazını kılıp dini vecibelerini yerine getiren birisi olduğuna , yakın zaman içerisinde hayırlı bir evlilik yaparak çok mutlu olacağına ve birden çok evlat doğuracağına işaret eder.

Rüyada Ayak Tırnağı Görmek Psikolojik

Bu rüyaya psikolojik olarak bakacak olursak , iki kardeş veya kız kardeş gibi anlamlara gelmektedir. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da çok değer vermiş olduğu bir kardeşine delalet eder.

Rüyada Asma Kilit Görmek

5 Yorum

  1. Normal Bi şekilde uzamış ayak baş parmağımın tırnagını tırnak markasıyla keser gibi elimle kestim

  2. Rüyamda beyaz bir peçe sarılmış tırnaklar buluyorum açıp bakıyorum bu ne diye bir avuç tırnak var bakımlı parlak bazılarında kına vardı

  3. rüyamda ayak tırnağımın yanında şeytan tırnağını tabir edilen tırnak tan çıktı ve çok acıdı bunun acısıyla uyandım ve hemen ayağıma baktım bişey yoktu ama acısını hala vardı.

  4. Ben rüyamda sağ baş ayak tırnağımın komple kendi elimle söküp cıkardım anlamı nedir acaba

  5. Rüyamda Ayak tırnaklarımı şelildiz ve haddinden fazla uzadığını gördüm
    Kesmek istiyordum fakat kenarları iltaplammış gibi şişmiş olduğu için ben bunları nasıl kescem diye çaresizce blıyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu