Rüyada Asma Kilit Görmek (Diyanet)

Rüyada asma kilit görmek diyanete göre , Kişinin aile sırlarına çok büyük önem verdiğine ,bu sırların gün yüzüne çıkmaması için her zaman sakladığına işaret eder.

Bunun haricinde çok uzun zamandan beri saklamış olduğunuz bir sırrınızın olduğuna ve bu sırrı çok yakın zaman içerisinde gün yüzüne çıkaracağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , dürüstlük ve erdemlik olarak tabir ederler.

Rüyada Asma Kilit Satın Almak

Rüyada asma kilit satın aldığınızı gördüyseniz , hem yakınlarınızı hem de kendinizi bazı şeylerden korumak için önlemler aldığınıza ve düşmanlarınıza hiçbir zaman yenilmeyeceğinize ve ilk hamleyi yapmalarına fırsat vermeyeceğinize alamet eder.

Bunun haricinde ketum birisi olduğunuza ve sırlarınızı hiçbir zaman başkalarıyla paylaşmayacağınıza yorulur.

Rüyada Asma Kilit Takmak

Rüyada asma kilit taktığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da eşinize veya sevgilinize karşı aşırı derecede kıskanç olacağınıza, ilişkinizi zora sokacağınıza işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise , elinize geçecek olan bazı fırsatları reddedeceğinize veya yarım kalan bazı işlerinizi tamamlamayıp üstünü kapatacağınıza yorarlar.

Rüyada Asma Kilidi Açmak

Rüyada asma kilidi açtığınızı gördüyseniz , başınıza gelecek olan bazı şeyleri kesinlikle dışarıya yansıtmayacağınıza, yeni fırsat kapılarının açılacağına, hem erdemli hem de dürüst birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından çok sevilen birisi olacağınıza alamet eder.

Bunun yanı sıra iş konusunda bol kazanç elde edeceğinize ve tek başınıza birden fazla işi başaracağınıza alamet eder.

Rüyada Ay Tutulması Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu