Rüyada Ay Tutulması Görmek (diynet)

Rüyada ay tutulması görmek diyanete göre , kısa zaman içerisinde bir musibet yaşayacağınıza işaret eder. Fakat güneş tutulması görmek hem iyiye ve hem de hayra yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde bir sıkıntı yaşayacağına , bazı zorluklarla mücadele edeceğine ve iyi olan biri tarafından iftiraya uğrayacağınıza alamet eder.

Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ay gördüyseniz , gerçekte hem bereket hem de bolluk içerisinde yaşayacağınıza , mevki ve makam sahibi olacağınıza, iş konusundan çok yüksek yerlere geleceğinize , ummadığınız bir yerden kazanç elde edeceğinize delalet eder. Bunun haricinde kendi neslinizden gelecek olan büyük birisine yorulur.

Rüyada Ay Işığı Görmek

Rüyada ay ışığı gördüyseniz , bir kişinin diline düşeceğinize , bazı sıkıntılar içerisine gireceğinize , kimsenin bilmemesi için yıllardır saklamış olduğunuz bir sırrınızın şimdi ifşa olacağına ve bu yüzden büyük sıkıntı yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Ay Tuttuğunu Görmek

Rüyada ay tuttuğunu görmek , gerçekte bekarsanız hem hayırlı hem de çok güzel bir olan bayan veya adam ile evleneceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra her konuda çok başarılı olacağınıza , herkes tarafından sevilen sayılan birisi olacağınıza , mutlu olup huzurlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Bunun yanı sıra 1 yıl boyunca bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayetel Kürsi Okumak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. Ruyamda evin koridor penceresinden once ayın tutulduğunu sonra tutulmanın geçip buz kırağı gibi paramparça olduğunu gördüm ondan sonra tekrar dolunaya döndü ? Nasıl bir rüya bu ??

  2. Ruyamda yuvarlak siyah bir.bulut icindende bbeyaz bulut cikiyor ay tutulmasi diyor lar sabh sonra uyandim

  3. Ruyamda piknikteyiz birde hava karariyor ve diyorumki ay tutulmasi oluyo ay gittikce kuculuyor daha sonra gokten beyaz bulut parcalari dusuyor sanki ve gidip bakiyorumki bulut parcasi degil kucuk oyuncak ayiciklarmis bu ne anlama gelio acaba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu