Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek Ve Yemek Ne Demek?

Rüyada kabak çekirdeği görmek , rüya sahibinin uzun zamandan beri yapmış olduğu bir işte kazandığı parayı değerlendirip hem mal hem de mülk istemiş olduğu bir işe gireceğine, sıkıntı çekmiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize ve bu elde etmiş olduğunuz kazançları hem kendi işinize hem de sevdiklerinize yardım etmek için harcayacağınıza yorulur.

Rüyada Kabak Çekirdeği Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kabak çekirdeği yediğinizi gördüyseniz , hem iş hem de eğitim hayatınızla ilgili çok önemli bir kara almak zorunda kalacağınıza , bu kararı almadan önce uzunca oturup düşüneceğinize ve bu işi bilen insanlardan yardım alacağınıza işaret eder. Ama alacağınız karar doğru karar olacaktır.

Rüyada Kabak Çekirdeği Yediğini Görmek

Rüyada kabak çekirdeğini yediğinizi gördüyseniz , hem eğitim hem de iş hayatınızla ilgili önemli bir döneme gireceğinize , bunun için bir karar vermek zorunda kalacağınıza ve bu kararı vermeden önce büyük araştırmalar yapıp o şekilde doğru karar vereceğinize alamet eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Dikmek

Rüyada kabak çekirdeğini diktiğinizi gördüyseniz , uzun zamandan beri iş hayatınızla ilgili yeni çalışmalar yaptığınıza , yaptığınız planlar sonucunda iyi işler yaparak yeni adımlar atacağınıza ve bu atacağınız adımlar sayesinde büyük başarılar kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada Kaban Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. Ruyada tikali mutfak tikanan tezgahinin giderinde avuç avuc kabak cekirdegi cikardim bu konuda sizden bilgi isterim hayirdir inşallah

  2. selam ben tuana ben ruyamda peygamber efendimizi gordum ve guzel bir yerdeydim ve efendim basima kefini koydu ve etrafımda ki insanlar bana ters bakiyorlardi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu