Rüyada Karides Görmek ve Yemek Ne Demek?

Rüyada Karides Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada karides görmek , dost sanmış olduğunuz kişilerin size kazık atacağına , dostlarınıza olan güveninizin biteceğine , canınızın çok sıkılacağına ve bu yüzden dertli olup hayırsız günler geçireceğinize delalet eder.

Bunların yanı sıra güvenmiş olduğunuz dağlara kar yapacağına ve büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza yorulur. Gerçek yaşam da dost sandığınız kişiler sizi sırtınızdan vuracak ve bu yüzden göz yaşlarına boğulup üzüleceksiniz.

Kalbiniz çok kırıldığını için bu durumun etkisinde çok kalacaksınız. Yani kısacası rüyada görülen karides kişi için pek hayırlı değildir. Uzun bir süre boyunca dertleneceğinize , kimseyle bir şeyi paylaşmayacağınıza işaret eder.

Rüyada Karides Görmek İhya

Rüyada karides görmek, pek iyi sayılmaz. Sevdiklerinin ve dostlarının ihanetine uğramaya işarettir. Rüyasında karides yediğini görmek ise, dostlarıyla arasının bozulacağına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada karides gördüyseniz , yakın çevrenizde bulunan bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağınıza , aldatılacağınıza ve yaşayacağınız sorunların daha da çok büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada Karides Yemek Ne Demek?

Rüyada karides yediğinizi gördüyseniz , sevdikleriniz , dostlarınız , arkadaşlarınız ya da eşinizle bir sorun yaşayacağınıza , keyfinizin kaçacağına , mutsuz olacağınıza ve hiç beklemediğiniz bir yerden bazı kötü sözler işiterek kendinizi çok kötü hissedeceğinize delalet eder.

Rüyada karide yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da sevdiğiniz dostlar tarafından aldatılacağınıza ve bu duruma çok üzüleceğinize işaret eder. Haksızlığa uğradığınızdan dolayı içinize kapanacağınıza ve insanlara küseceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra kurmuş olduğunuz hayallerin hepsi suya düşeceğine alamet eder.

 

Rüyada Karanfil Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu