K Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Karides Görmek ve Yemek Ne Demek?

Rüyada karides görmek , dost sanmış olduğunuz kişilerin size kazık atacağına , dostlarınıza olan güveninizin biteceğine , canınızın çok sıkılacağına ve bu yüzden dertli olup hayırsız günler geçireceğinize delalet eder.

Bunların yanı sıra güvenmiş olduğunuz dağlara kar yapacağına ve büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza yorulur.

Gerçek yaşam da dost sandığınız kişiler sizi sırtınızdan vuracak ve bu yüzden göz yaşlarına boğulup üzüleceksiniz.

Kalbiniz çok kırıldığını için bu durumun etkisinde çok kalacaksınız. Yani kısacası rüyada görülen karides kişi için pek hayırlı değildir.

Uzun bir süre boyunca dertleneceğinize , kimseyle bir şeyi paylaşmayacağınıza işaret eder.

Rüyada Karides Görmek İhya

Rüyada karides görmek, pek iyi sayılmaz. Sevdiklerinin ve dostlarının ihanetine uğramaya işarettir. Rüyasında karides yediğini görmek ise, dostlarıyla arasının bozulacağına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Karides Yemek Ne Demek?

Rüyada karides yediğinizi gördüyseniz , sevdikleriniz , dostlarınız , arkadaşlarınız ya da eşinizle bir sorun yaşayacağınıza , keyfinizin kaçacağına , mutsuz olacağınıza ve hiç beklemediğiniz bir yerden bazı kötü sözler işiterek kendinizi çok kötü hissedeceğinize delalet eder.

Rüyada Istakoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ıstakoz gördüyseniz , maddi yönden çok rahatlayacağınıza , eğer bir yerlere borcunuz varsa onları kapatacağınıza , hem lüks hem de konfor içerisinde bir yaşam süreceğinize yorulur.

Istakoz görmek aslında çok hayırlı bir rüyadır. Kişinin ticaret konusunda bol para elde edeceğine , mal varlığını iki katına çıkartacağına alamet eder.

Rüyada Istakoz Yemek Ne Demek?

Rüyada ıstakoz yemek , rüyayı gören kişinin en sonunda hedeflerine ulaşacağına , planlarının tutacağına ve maddi yönden kazanç elde edip rahat bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada Karanfil Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu