Rüyada Kilit Görmek

Rüyada Kilit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kilit görmek, iş hayatınızda elde edeceğiniz başarılardan dolayı çok iyi yerlere geleceğinize, itibarınızın artacağına , büyük bir makama geleceğinize , hiçbir zaman hakkınızı yedirmeyeceğinize, alın teri döküp çalışmalarınıza devam edeceğinize , gireceğiniz her işte başarılar elde edeceğinize ve kazancınızın bol olmasına alamet eder.

Rüyada Kilit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kilit gördüyseniz , işinizde çok başarılı olacağınıza , itibarınızın artacağına , büyük bir makama yükseleceğinize , kimsenin hakkını yemeyeceğinize işaret eder. Bunun haricinde alın teri ile yapıp her işten alnınızın akı ile çıkacağınıza , kazancınızın bol olacağına , kişilik olarak özü sözü mert birisi olacağınıza yorulur.

Rüyada Kilit Görmek İhya

Rüyada Kilit Görmek İhya

Rüyada kilit görmek, doğru ve emin (güvenilir) bir adama işaret olarak yorumlanır. Bazı yorumcular, rüyada kilit
görülmesini, din ve dünya işlerinde arzusuna kavuşmaya ve selamete ermeye işaret eder.

• Rüyada kilit görmek, emniyet ve güvendir. Rüyasında kapısına bir kilit taktığını gören kimse, her hususta emniyet
ve güvencede olduğuna işarettir. Rüyasında kapısını açtığını ve açıyormuş olduğunu görmek, rızkının ve geçiminin
bolluğuna ve rahatlığına işarettir. Bu rüyayı gören kimse bekar ise, evleneceğine, hapishanede (tutuk evinde) tutuklu ise, tahliye edileceğine, hürriyete ereceğine, rüyayı gören, hasta biri ise, iyileşeceğine, rüyayı gören kişi, borçlu ise, borcunu ödeyip kurtulacağına işaretle yorumlanmıştır.

Rüyada Kilit Görmek Diyanet

• Rüyasında çekmece veya dolabını kilitlediğini görmek, üzüntü ve kedere düşeceğine, bunların kilidini açtığını görmek, üzüntü ve kederinden kurtulacağına işaret eder.

  • Rüyasında kapı üzerine kilit vurduğunu gören kişi, karısını çok kıskandığına işaretle yorumlanır demişlerdir.
  • Rüyasında cimri bir kimsenin elinde kilit görmek, o kimsenin cimriliğine ve cimriliğinin artmasına işarettir.
  • Dindar bir kimsenin elinde kilit görmek, hayır ve bereketin artmasına işarettir şeklinde yorumlanır denmiştir.
  • Evlilik niyetinde, evlenmek isteğiyle hareket eden bir kimsenin rüyada kilit görmesi, onun bu amacının pek yakında gerçekleşeceğine, onun iyi ve asaletli, tutumlu bir kadın (kız)la evleneceğine işarettir.
  • Yolculuğa çıkmak niyetinde olanın kilit görmesi, onun yolculuğunun iyi geçeceğine, emniyet ve selametle yolculuğunu yapacağına işarettir denilmiştir.

Rüyada Kapı Kilidi Görmek Kilit Açmak Ne Demek?

Rüyada kapı kilidi görmek , rüyayı gören kişinin düzenli bir hayatının olacağına , evinde her zaman sıcak yemeklerin pişeceğine , hem huzurlu hem de mutlu bir yaşamının olacağına işaret eder. Aynı zaman da iş yaşantınızda güzel ve hoş şeyler yapacağınıza , emeklerinizin karşılığını her zaman alacağınıza, işinizde her zaman gözünüzün açık , uyanık ve iyi niyetli birisi olacağınıza , düzenli ve başarılı bir hayata, dışarıdan bakan insanların bu duruma imreneceklerine delalet eder.

Rüyada Kapı Kilidi Görmek Diyanet

İş konusunda işinizi en güzel ve en doğru şekilde yapacağınıza , emeklerinizin karşılığını her zaman alacağınıza , işinize bağlı ve normal yaşam da gözü açık , başarılı ve merhametli birisi olacağınıza delalet eder. Bunun yanı sıra dışarıdan bakan kişilerin bu duruma imreneceğine yorulur.

Rüyada Kilit Açmak

Rüyada kilit açmak , hayalini kurduğunuz şeylere yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza, dilediğiniz yönde ilerleyeceğinize , başınıza güzel kısmetlerin geleceğine, her zaman doğru işler yapacağınıza , işinizde başarılı saygın birisi olup herkes tarafından sevilip sayılacağınıza ve konforlu bir yaşantınızın olacağına yorulur.

• Kişinin rüyada kilidi kolayca ve rahatlıkla açtığını görmesi, onun (rüya sahibinin) işlerinin yolunda ve kolaylıkla yürüttüğüne veya hacca gideceğine işaret eder şeklinde yorumlamışlardır. Kilidi güçlükle açtığını görmek ise, işlerinde zorluk ve güçlükle karşılaşmaya işarettir.

Rüyada Kilit açmak İhya

Rüyada kilit açtığınızı gördüyseniz , hayalini kurmuş olduğunuz şeylerin gerçekleşeceğine , dilemiş olduğunuz yönde ilerleyeceğinize , başınıza gelecek olan kısmetleri kaçırmayacağınıza , çok güzel işler yapacağınıza alamet eder. Aynı zaman da işinizde çok başarılı olacağınıza , saygın birisi olarak bol kazanç elde edeceğinize , konforlu bir hayat kuracağınıza ve kısmetinizin artacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , iş hayatınızda çok başarılı olacağınıza , mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize ve insan ilişkilerinizin çok güzel olacağına yorarlar.

• Kilit açmak veya kilidi açtığım görmek, hayırlıdır, iyiye işarettir.

• Kilit kapamak, kilidi kilitlediğini görmek, iyi değildir, zahmet ve kederdir.

• Şu halde bir kimse, kilit açtığını görse, evlenmek istiyorsa, evlenir. Keder ve sıkıntısı varsa, bunlardan kurtulur. Tutuklu ise, hürriyetine kavuşur. Yolcu ise, yolculuğu iyi ve emniyet içinde geçer. Bir muradı varsa, muradına kavuşur, bahtı (kısmeti) açılır şeklinde yorumlamışlardır.

• Kilidi kilitlediği veya kilidi kapadığını görse, işlerinde zahmet ve zorluk çeker (çekeceğine işarettir). Tutuklanıp mahkûm olmak, evlenememek, işlerinde durgunluk (bozukluk), kedere düşmek, hapse düşmek gibi olumsuz şeylere işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Maymuncuk Görmek

Rüyada maymuncuk (tüm kilitleri açan özel anahtar) görmek, meraklı birisi olduğunuza ve merak ettiğiniz bir konuyu, özel olarak öğrenerek, merakınızın sona ereceğine işaret eden bir rüyadır, şeklinde tabir olunur.

Rüyada Kiler Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu