Rüyada Asma Görmek (Üzüm Asması)

Rüyada üzümlü bir asma görmek, rüyayı gören için hayatının huzur ve uyum içinde geçeceğine ve işlerinin yolunda gideceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada bir asmadan üzüm topladığını görmek, gönlüne göre bir evlilik yapılacağına veya miras yolu ile zenginliğe işaretle yorumlanır.

Asmayı yapraksız görmek, işlerin bozulacağına işarettir.

Rüyada Asma Görmek Ne Anlama Gelir?

• Asma ağacı altında oturduğunu görmek, mutluluk içinde ve uzun ömürlü olmaya işaretle yorumlanır.

• Asma ağacını etrafa dağılmış görmek, bolluk bereket, bol rızık, servet ile tabir olunur.

• Büyük asma görmek, zengin kadınla yorumlanır.

• Asma çardağı görmek, zengin ve güzel kadınla yorumlanır.

Asmadan bir şey koparmak, kadından mal elde etmek şeklinde tabir edilir.

Rüyasında asma diktiğini görmek, şan ve şerefe, ferah ve zenginliğe ulaşmaya (ermeye) işaretle yorumlanır.

• Asma diktiğini fakat tutmadığını görmek, faydasız ve boş bir işle meşgul olunduğuna işarettir.

Rüyada asma satın aldığını görmek, yakında evlenileceğine işaretle yorumlanır.

• Kışın (mevsimsiz) asmada üzüm görmek, bu rüya, bir maldan zarar görüleceğine işarettir.

• Mevsiminde meyveli (üzümlü) asma görmek, mutluluk ve zenginlik ve evlilik işaretidir, diye tabir olunur.

Rüyasında üzüm asmasını suladığını görmek, bekâr ise, zengin bir hanımla evlenmek için bazı girişimlerde bulunacağına işaret eder şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında kendisine ait bir üzüm asması oluyormuş olduğunu, yani bir asmaya sahip olduğunu görmek, hanımı hamile ise, bir kız çocuğu dünyaya getireceğine, eğer bekâr ise, zengin bir hanımla evleneceğine işarettir.

• Rüyasında kış mevsiminde üzüm olmayan bir asma (üzüm ağacı) görmek, fakir bir hanımla evleneceğine işaretle yorumlanır.

• Kışın asmada üzümler olduğunu görmek, zengin bir hanıma işarettir. Bu üzümlerden kopardığını görmek, kopardığı üzüm miktarı o hanımın malından faydalanacağına işarettir.

Asma ağacını yapraklı bir halde görmek, yüksek mertebeye erişeceğine ve yararlı işlere işarettir.

• Rüyasında asmanın dallarından su aldığını görmek, hanımın malından faydalanacağına işarettir. Rüyasında kış mevsiminde üzümlü asma görmek, zengin bildiği veya zengin olduğunu zannettiği fakat malı mülkü ziyan olmuş
bir kadına işarettir. Veya bu kadınla evleneceğine işarettir.

• Rüyasında başında asma (üzüm çubuğu) çıkmış olduğunu gören kişinin, başında yara ve çıban gibi şeylerin çıkacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Üzüm Asması Görmek

Rüyada üzüm asması görmek, Kış gününde üzerinde üzüm salkımları ile bir asma görmek, mali elinden gitmiş fakat yine de çok zengin sanılan bir kadına delalet eder.

Rüyada Asma Yaprağı Görmek

Rüyada asma yaprağı görmek, kişinin ilerleyen süreçte güzel duygular yaşayacağına işarettir. Rüyada asma yaprağı gören kişinin hayatında başarılara imza atacağı ve iyi kazanlar elde edeceğine delalet eder. Bereketli ömür, başarılı iş yaşamı ve iyi işler anlamlarına gelen rüyada asma yaprağı görmek mutluluğun daimi olacağının işaretidir.

Rüyada Asma Direği

Rüyada Asma Direği, Rüyada asmaların yıkılmaması için direk diktiğini görmek, sizin saflığınızdan yararlanarak sizi zor durumda bırakacak binlerinin bulunduğuna işaret için bir uyarı ile yorumlanır.

Rüyada Asma Kökü

Rüyada Asma kökü görmek, Kişinin ailesine karşı olumsuz davranışlar içerisine gireceğine, huzursuzluk ve mutsuzluğa işaret eder. Rüyayı gören genç biri için zekaya, hareketlerinden gözden düşmeye delalettir. Rüyayı gören  kişi devletli ( Devlette görevli ) biriyse içinde bulunduğu duygusal durumlardan biran önce sıyrılması gerektiğine ve gelecek için çabalamaya umutla hareket etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Asma Kabağı

Rüyada asma kabağı görmek, pek iyiye yorulmaz. Rüyayı gören kimse bir sırrım yakınlarından birine söyleyip onunda bu sırrı yaymasıyla müşkül duruma düşeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada Asma Filizi

Rüyada Asma Filizi Görmek, Yaşamında ki sıkıntılardan kurtulmaya, hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına mutlu ve daimi bir hayat sürüleceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşamını dolduracağına, uzun süredir görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte başarılar elde edileceğine işarettir.

Rüyada asma fidanı görmek, Kendisinden başarılı biri tarafından yardım göreceğine, iş sahibi olacağına, rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, servet kazanacağına, iç huzura ve fedakarlığa, işarettir.

Rüyada Bağ Asması Görmek

Rüyada bağ asması görmek, kadına işaret ile, üzümünü görmek, mala işaret ile, bağ kütüklerinin kalınlığı, sağlık ve sıhhat ile, bağın sulanması, hanımına yakınlık ile tabir olunur.

• Rüyasında bir üzüm bağı aldığını görmek, rüyayı gören kişinin evlenmesine, yâni evleneceğine işaret eder.

• Rüyasında bir bağ asmasının dallarından su aldığını görmek, rüya sâhibi kimsenin, bir kadından mal elde edeceğine, yâni, mal alacağına işaret olarak yorumlanır.

• Kirmânî’ye göre: Rüyasında kendisine ait bir üzüm bağı olduğunu veya satın aldığını görmek, rüya sâhibi kişinin evleneceğine işarettir.

• Rüyasında bir bağ asması (bağ çardağı) altında oturduğunu görmek, rüyayı gören kişi, uzun bir ömür ve dini bütün bir hayat süreceğine işarettir.

• Bazı yorumculara göre: Rüyada bağ (üzüm bağı) görmek, cömertliğe işaret olarak yorumlanır. Rüyasında kendisini bir bağda bulunuyormuş görmek, bağı seven bir kişi ise, onun cömert, hayırsever biri olduğuna işarettir.

 

Rüyada Üzüm Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu