Rüyada At Pisliği Görmek Basmak Temizlemek Ve Yemek

Rüyada at pisliği görmek , gerçek yaşam da tanışacağınız kişi ile hayatınızla ilgili köklü bir değişiklik yapacağınıza , hayatınıza girecek olan bu yeni kişi ile hayatınızın hem maddi hem de manevi olarak değişeceğine delalet eder. Bunun yanı sıra hayatınızı değiştirecek olan bu kişi ile uzun yıllar boyunca hep dost kalacağınıza işaret eder.

Rüyada At Pisliği Yemek

Rüyada at pisliği yediğinizi gördüyseniz , hem kötü hem de olumsuz bir şekilde yaşam süreceğinize , fakat daha sonra güllük gülistanlık bir yaşam sürüp çok mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada At Pisliği Temizlemek

Rüyada at pisliği temizlediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da hayırlı işler yapacağınıza ve yapmış olduğunuz bu hayırlı işler ile herkes tarafından sevilen birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada At Pisliği Atmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada at pisliği attığınızı gördüyseniz , kısa zaman içerisinde çok zengin birisi olacağınıza , fakirlikten kurtulup zenginliğe ulaşacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra eğer gerçek yaşam da yoksulluk çekiyorsanız o zaman yakın zaman içerisinde sefaletten kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada At Pisliğine Basmak

Rüyada at pisliğine bastığınızı gördüyseniz , hiç ummadığınız bir yerden para gelip çok zengin birisi olacağınıza , başka birisinden size miras kalacağına ya da büyük paralar düşeceğine delalet eder. Yani bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanır.

Rüyada Alkışlamak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu