Rüyada komşu görmek ( İslami) Yorumu

Rüyada komşu görmek , yakın zaman içerisinde bir yerden müjdeli haber alarak çok sevineceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra haksız yere suçlanıp bu duruma çok üzüleceğinize , iftiraya uğrayacağınıza ve kendinizi bu durumdan aklamak için büyük çaba sarf edeceğinize alamet eder.

Rüyada güler yüzlü komşu görmek

Rüyada güler yüzlü bir komşu gördüyseniz , kısa zaman içerisinden çok sevineceğiniz bir haber alarak mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada sevilen bir komşu görmek , çok uzak bir yerden gelecek olan güzel ve müjdeli haber ile çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada çirkin komşu görmek

Rüyada çirkin komşu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde alacağınız kötü bir haber ile tatsız olaylar yaşayacağınıza ve bu duruma çok üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada kötü komşu görmek

Rüyada kötü bir komşu gördüyseniz , gerçek yaşamda başvurmuş olduğunuz yerden olumsuz sonuç alarak moralinizin çok bozulacağına işaret eder.

Rüyada komşuya gitmek nedir?

Rüyada komşuya gitmek , yakın zaman içerisinde bir yerden elinize bol miktarda para geçeceğine yorulur.

Rüyada komşunun evine gitmek

Rüyada komşunun evine gittiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşamda komşularınıza karşı çok dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Eğer komşularınıza dikkat etmezseniz iftiralara ve haksızlığa uğrayabilir , canınız çok sıkılabilir.

  Rüyada Kız Çocuğu Görmek Ne Demek? Neye İşarettir?
4 yorum

4 thoughts on “Rüyada komşu görmek ( İslami) Yorumu

  1. Rüyamda komsumla eşini gördüm kırmızı çok güzel bir arabaya biislerdi bende bir gri arabayı duruyordum.durekli arabalarıyla bana carpip durdular en sonunda arabalarının ön tamponu kırıldı.bende dayanamadım.arabadan çıkıp ne yapıyorsunuz dedim.onlar yaptıklarına değil arabalarının zararına üzüldüler o sırada uyandım.

  2. Rüyamda komşumuz inek almış kocaman beyaz bir inek kesmek için memesi sağılsa kovayla süt verir öyle büyük bir inek ben de diyorum ki bu yemeyle bitmez çok alımlı güzel bir inekti bu rüyamın tabiri nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.