Trend

Rüyada Komşu Görmek

Rüyada komşu görmek , yakın zaman içerisinde bir yerden müjdeli haber alarak çok sevineceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra haksız yere suçlanıp bu duruma çok üzüleceğinize , iftiraya uğrayacağınıza ve kendinizi bu durumdan aklamak için büyük çaba sarf edeceğinize alamet eder.

Rüyada Komşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen komşu rüyayı gören kişinin çevresindekilere her zaman iyilik yapan haksızlığa uğrayana destek veren ve düşkün insanlara yardım eli uzatan bir insan olmasına rağmen kendisini çekemeyenler tarafından arkasından birçok çetrefilli işler döneceğine işaret eder.

Rüyada Komşu Görmek Diyanet

Kişinin rüyasında komşusunu görmesi haksız suçlamalara maruz kalacağı ve bu konuda canının çok sıkılacağı anlamına gelir. Rüyasında komşusunu gören kişi başkası tarafından haksızlığa uğrayacağı ve haksızlık nedeni ile o kişi ile ağız dalaşına gireceği ve münakaşa edeceği anlamına geliyor. Aynı zamanda rüyasında komşu gören kişi arkasından gıybet edileceği ve bu gıybet nedeni ile çok sorunlar yaşayacağı anlamına geliyor.

Rüyada Komşu Görmek İhya

Bir kimsenin rüyada komşu görmesi, pek iyi sayılmaz. Bu rüya münakaşa ve ağız kavgasına (tartışmaya) işarettir.

Bazı rüya tabir ve yorumcularına göre ise, rüyada komşu gören, o kişinin, çevresinde sevilip sayıldığına ve
saygın bir kişi olduğuna işaretle yorumlanır demişlerdir.

• Bir kimsenin rüyada komşusunu ziyaret ettiğini görmesi, o kimsenin eline para geleceğine (geçeceğine) işaret olarak yorumlanır. .

Rüyada Güler Yüzlü Komşu

Rüyada güler yüzlü bir komşu gördüyseniz , kısa zaman içerisinden çok sevineceğiniz bir haber alarak mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada sevilen bir komşu gören, çok uzak bir yerden gelecek olan güzel ve müjdeli haber ile çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada Çirkin Komşu

Rüyada çirkin komşu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde alacağınız kötü bir haber ile tatsız olaylar yaşayacağınıza ve bu duruma çok üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada Kötü Komşu Görmek

Rüyada kötü bir komşu gördüyseniz , gerçek yaşamda başvurmuş olduğunuz yerden olumsuz sonuç alarak moralinizin çok bozulacağına işaret eder.

Rüyada İyi Komşu Görmek

Rüyasında hayırlı işler yapan iyi niyetli komşu görmek kişinin karşısına hayırlı işlerin çıkacağına delalet eder.

Rüyada Komşuya Gitmek Nedir?

Rüyada komşuya gitmek , yakın zaman içerisinde bir yerden elinize bol miktarda para geçeceğine yorulur.

Rüyada Komşunun Evine Gitmek

Rüyada komşunun evine gittiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşamda komşularınıza karşı çok dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Eğer komşularınıza dikkat etmezseniz iftiralara ve haksızlığa uğrayabilir , canınız çok sıkılabilir.

Kişi rüyasında komşusunun evine gidiyorsa evine davet edilen ve komşusuna giden kişinin çevresi tarafından sevilen ve çevresi tarafından dürüst olarak bilinen kişi olduğu anlamına gelir.

Bu kişi aynı zamanda devlet kapısında bir işe girmesi için sürekli olarak telkin edilmektedir.

Rüyada Komşu İle Kavga Etmek

Kişi rüyasında komşusu ile kavga ediyorsa bu rüyayı gören kişi ya oturduğu evden memnun değildir ya da evi ile ilgili hoşnutsuz olduğu durumlar vardır ve evini taşımak zorunda kalabileceğine işaret eder.

Rüyada Eski Komşu Görmek

Rüyada Eski Komşu Görmek

Rüyada Eski Komşu Görmek, bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Bu rüya kişinin meslek hayatı ile ilgili olumlu gelişmelerin olacağını gösterir. Aynı zamanda hali hazırda işi olan kişilerin ise işlerinin açılacağı, hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada lahana görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

6 Yorum

  1. Rüyamda 2 veya 3 tane komşum bana gelmişti komşunun bir tanesi bana önce 2 tane tablet çikolata veriyor çikolatanın birinin ucu azıcık koparılmış pakette açılmıştı aynı komşum bana oyali ve oyasiz yazma veriyordu verdiği oyalarin bir kaç tanesini eliyle veriyor sonra yerdeki ağzı açık paketi gösteriyor bunları al diyor diğer komsularim evimi dolaşıp evime bakıyordu evimin her yerinde kıyafetler var ama bu komsularimla daha önceden hiç tanismamistim

  2. Rüyamda komşumuz inek almış kocaman beyaz bir inek kesmek için memesi sağılsa kovayla süt verir öyle büyük bir inek ben de diyorum ki bu yemeyle bitmez çok alımlı güzel bir inekti bu rüyamın tabiri nedir

  3. Rüyamda komsumla eşini gördüm kırmızı çok güzel bir arabaya biislerdi bende bir gri arabayı duruyordum.durekli arabalarıyla bana carpip durdular en sonunda arabalarının ön tamponu kırıldı.bende dayanamadım.arabadan çıkıp ne yapıyorsunuz dedim.onlar yaptıklarına değil arabalarının zararına üzüldüler o sırada uyandım.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu