Rüyada lahana görmek

Rüyada lahana görmek, rüyayı gören kişinin sırları olduğuna ve gizlediği malvarlığının olduğuna dalalet eder. Rüyada lahana gören kimse, rüyada lahana yapraklarının sararmış bir şekilde görülmesi de hastalığa yorulmaktadır. Rüyada lahana tarlası görmek, kalp ve bedeni katı bir kimseye, merhameti olmayan bir kimseye alamet eder. Rüyada beyaz lahana görmek, lahananın kesilerek yenildiğinin görülmesi, büyük sırlara erişilmek için uğraş verileceğine işaret eder.

 

Rüyada lahana görmek, çoğu insan için iyi olarak yorumlanmamaktadır. Rüyada kara lahana görmek, lahanaların pazara götürüldüğünün görülmesi, zorlu ve meşakkatli işlere tabir olunur. Rüyada beyaz lahana sarması görmek, hayatınızda birçok problemle karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Lahananın yeşil olması gönül ilişkilerinizde başarısızlığa, evlilik hayatında zorluklarla karşılaşılacağına alamet eder.

 

Rüyada Lahana Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi(r.a)’ ya göre; rüyada lahana gören kişinin kalbinin ve bedeninin katı bir adam olduğuna işaret ettiğini söyler. Rüyada elinde lahana yaprakları gören kimsenin isteğinin yerine geleceğini söylemektedir. Lahananın kesilerek yenilmesini görmek, insanların gizlediği şeyleri öğrenmeye heveslenilmesi ve bu sırların elinize geçmesi anlamına gelmektedir.

 

Rüyada Lahana Yemek

Rüyada lahana yemek, sonu belli olmayan bir kısmet için uğraş vereceksiniz. Merak uyandıran haberler alınacaktır.

 

Rüyada Lahana Sarması Sarmak

Rüyada lahana sarması sarmak, şansı bir hayata, mutluluğa, güzel dilli genç birine, bol kazançlı işlere, toplumsal hayatta mutlu olmaya, merhamet sahibi çocuğa dalalet eder.

 

Zengin bir yabancıya, fayda verecek uğraşlarla uğraşılmasına, hayırlı uzun bir ömre, kazançlı zamanlara, feraha kavuşmaya tabir olunur. Rüyada lahana sarması sarmak nadiren de olsa sefil bir yaşama, huzursuz bir hayata, kötü birisi tarafından zarara uğramaya delalettir. Maddi olarak kayıplara, korkuya ve fenalığa uğramaya da yorulur.

Rüyada Lahana Turşusu Görmek

Rüyada lahana turşusu görmek, genel olarak turşu görmek iyiye yorumlanmaz. Kişinin uğraş verdiği bir işten başarılı sonuçlar alamayacağına, hayal kırıklığına uğranacağına rivayet edilir. Rüyada lahana turşusu görülmesi, gereksiz ve boş işlerle zaman kaybedilmesi yüzünden beklenilen gelişmeler konusunda hayal kırıklığına uğranacağına yorumlanmaktadır. Lahana turşusu yapıldığının görülmesi, rüyayı gören kişinin inatla yaptığı bir hatayı devam ettirmeye çalıştığını, bu durumun sonunda başını fena halde ağrıtacağına yorumlanır.

Rüyada Lahana Yemeği Pişirmek

Rüyada lahana yemeği pişirmek, sorun yaşanmadan geçen hayırlı bir hayata, kötü insanların, size zarar verecek insanların şerlerinden korunmaya veya kurtulmaya dalalet eder. Hayatınızı dolu dolu, istediğiniz şekilde yaşayacaksınız.

Rüyada Lahana Satmak

Rüyada lahana satmak, bol getirisi olan ticari kazançlara, özenilen güce ulaşmaya, mutlu bir hayata, devlet kademesinde yükselmeye alamet eder. Maddi olarak zenginleşmeye, talihli olmaya, kabiliyetli bir insana, güzel uğraşlarla uğraşılmasına, cömert kadına yorumlanmaktadır. Rüyada lahana satmak tabiri nadiren de olsa kötü yorumlanır. Buna göre ticaret hayatındaki başarısızlıklara, maddi problemlere, can sıkıntısı yaşanmasına, sorumluluktan dolayı zarar görüleceğine işaret eder.

Rüyada Haşlanmış Lahana Görmek

Rüyada haşlanmış lahana görmek, bu rüyayı gören kişinin kısmeti her zaman açık olacaktır. Bolluk ve bereket içinde bir hayat sürecektir. Rüyada haşlanmış lahana görülmesi art arda kısmetlerin geleceğine haber vermektedir.

  Rüyanı Anlat
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.