Rüyada Alkışlamak Ne Anlama Gelir? İslami Tabiri

Rüyada alkışlamak , yakın zaman içerisinde ortaya çıkarmış olduğunuz projeler sayesinde büyük kazançlar elde edeceğinize , yapmış olduğunuz bu işten dolayı özellikle ailenizi çok gururlandıracağınıza ve uzun bir süre boyunca bu işi yapıp keyif alacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra dış görünümünüze çok büyük önemler vereceğinize , etrafınızda bulunan insanlardan saygı göreceğinize ve takdir edileceğinize delalet eder.

Rüyada Birisini Alkışladığını Görmek

Rüyada birisini alkışladığınızı gördüyseniz , gerçekte bir arkadaşınıza veya akrabanıza bir iş için söz vereceğinize ve bu vermiş olduğunuz sözü kısa zaman içerisinde gerçekleştirip sözünüzü tutacağınıza yorulur.

Eğer sözünüzü tutmazsanız o zaman bunun sonucunda üzüntü yaşayabilirsiniz.

Rüyada Alkışlandığını Görmek

Rüyada alkışlandığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde gerçekleştireceğiniz projeler ile büyük başarılara imza atacağınıza , güzel kazanımlar ve yüksek miktarda kazançlar elde edip rahat bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Aynı zaman da kazanacağınız bu paralar ile daha büyük yatırımlar yapıp paranızı ikiye katlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Cenazeyi Alkışladığını Görmek

Rüyada cenazeyi alkışladığınızı gördüyseniz , yakın çevrenizde bulunan , tutarsız davranışlı olan birisi ile iş yapmak zorunda kalacağınıza alamet eder.

Bu rüya genel olarak kişi için uyarıcı bir rüya olarak tabir edilir. Yani rüyayı gören kişi gerçek yaşam da iş yapacağı kişilere karşı çok dikkatli olması gerekiyor. Eğer dikkatli olmazsanız üzülen taraf siz olabilirsiniz.

Rüyada Gazeteci Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu