Rüyada Arkadaşınla Kavga Etmek Görmek Ne Demek? Neye Yorumlanır?

Rüyada arkadaşınla kavga etmek , rüyayı gören kişinin çevresi tarafından çok sevilen birisi olacağına , yapmış olduğu bir takım işlerden , hareketlerden dolayı ayıplanacağına ve itibarının bir anda sarsılacağına işaret eder.

Kişi hiç farkında olmadan yapacağı hatalardan dolayı büyük zarara uğrayacağına , çevresi tarafından artık sevilmeyeceğine, eski itibarının kalmayacağına ve saygınlığını yitireceğine delalet eder. Yani bu rüya kişi için pek hayırlara yorumlanmaz.

Rüyada Yakın Arkadaşla Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada yakın arkadaşınızla kavga ettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da arkadaşınızla kavga edeceğinize , işinizden ve gücünüzden dolayı yakınlarınıza çok fazla vakit ayıramayacağınıza ve yeteri kadar onlarla ilgilenemeyeceğinize işaret eder. Yakınlarınıza karşı ilgisiz olduğunuz için çok büyük tepkiler alacağınıza , sosyal çevreden uzaklaşacağınıza alamet eder.

Rüyada İş Arkadaşıyla Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada iş arkadaşınızla kavga ettiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınıza , sıkıntılardan ve dertlerden kurtulup işlerinizin tekrardan yoluna gireceğine, büyük başarılara imza atacağınıza , itibar kazanacağınıza ve iş konusunda mevki olarak yükseleceğinize , bu sayede yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize delalet eder. Bunun yanı sıra hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşayacağınıza , huzurlu bir yaşantınızın olacağına işaret eder.

Rüyada Isırgan Otu Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Merhaba ben rüyamda burada bulunan günlük hayatta sıklıkla gördüğüm bir abla ile tartışıyorum demeyimde yanında hamile olan gelini ve oğlu var sözüm ona beni gezmeye davet ediyorlar ama çok acayip bir yer fuar gibi sonra sotede bir yerde 3 oğlu gelin ve bahsettiğim abla beni öldürmekle tehdit ediyor bende tabiki oldurmemesi için beni öldürmeyin size 1 ev alirim diyorum bırakıyorlar beni kimseye soymememem içinde kızının üstüne yemin et diyor tabi ruyada olsa öyle bir sinirle uyandım ki kalbim kut kut yorumlarsanız sevinirim tsk ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu