Rüyada Annesini Hamile Görmek Ne Demek (Diyanet Tabiri)

Rüyada annesini hamile görmek diyanet kaynaklarına göre , rüyayı gören kişinin hayatının güzel olacağına , yakın zaman içerisinde alacağı güzel bir haber ile çok mutlu olacağına delalet eder.

Eğer rüya sahibinin annesi gerçekte yaşıyorsa o zaman onunla ilgili hem mutlu hem de güzel gelişmeler olacağına yorulur.

Bunun haricinde aile büyüklerinizin birisinden size büyük bir miras kalacağına alamet eder.

https://youtu.be/4zfZcaCCrik

Rüyada Annesini Hamile Görmek İhya

Rüyada anneyi hamile görmek , gerçek yaşam da hem hayırlı hem de çok güzel günler yaşayacağınıza , iş hayatınızda yeni atılımlara gireceğinize , maddi açıdan sıkıntı yaşıyorsanız bunun artık son bulacağına ve artık rahata kavuşacağınıza delalet eder.

 • Fakat olumsuz bir şekilde bakarsak , sıkıntılı bir döneme gireceğinize , ailenizle beraber bir tartışma yaşayıp moralinizin çok bozuk olacağına , üzgün bir olayla karşılaşacağınıza işaret eder.
 • Rüyada görülen doğum genel olarak kişinin tüm sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağına , huzurlu günler geçireceğine,
 • işlemiş olduğu günahların af olacağına , sürekli olarak tövbe ve dua edeceğine , yaptığı yanlışlardan dolayı çok pişman olup Allah’tan af dileceğine ve yapmış olduğu hataları bir daha yapmayacağına yorulur.
 • Rüyada annenizi doğum yaparken veya yaptıktan sonra gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da annenizi yakın zaman içerisinde kaybedeceğinize işaret eder.
 • Eğer rüyada kendi doğumunuzu görürseniz o zaman da sizin ailenizden veya yakın çevrenizde bulunan birisinin ölüm haberini alıp buna çok üzüleceğinize delalet eder.
 • Maddi durumunuz iyi değilse ve rüyanızda annenizin doğum yaptığını gördüyseniz , yakın zaman içerisinde maddi durumunuzun düzeleceğine , hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza işaret eder.
 • Rüyayı gören kişi eğer zenginse , iş veya ev hayatıyla ilgili bazı zorluklarla karşılaşacağına , maddi olarak büyük zorluklar yaşayacağına ve bunları aşmak için elinden geleni yapacağına alamet eder.

Rüyada Annesini Hamile Görmek Rüya Tabiri

Rüyada anneyi hamile görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin iş konusunda çok başarılı olacağına , güzel günler geçireceğine , yeni atılımlarda bulunacağına , hem maddi hem de manevi açıdan hiçbir zaman sıkıntı yaşamayacağına delalet eder.

 • Fakat bazı yorumculara göre kişinin sıkıntılı bir döneme gireceğine , aile içerisinde yaşanacak olan kavgalar yüzünden çok üzüleceğine ve bazı sorunlarla karşılaşacağına yorarlar.
 • Bunun yanı sıra rüyada eğer doğum gördüyseniz o zaman tüm sıkıntıları artık geride bırakacağınıza , huzurlu günler geçireceğinize ve mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.
 • Bazı rüya yorumcularına göre ise , günahlarınızın af olacağına , sürekli olarak tövbe ve dua edeceğinize , yapmış olduğunuz kötü davranışlardan dolayı çok pişmanlık hissedeceğinize , bir daha aynı hatayı yapmamak için Yüce Allah’a yalvaracağınıza delalet eder.
 • Rüyada annenizi doğum yaparken gördüyseniz , yakın zaman içerisinde annenizin vefat edeceğine , kendi doğumunuzu gördüyseniz , ailenizden veya yakın çevrenizde bulunan birisinin ölüm haberini alıp çok üzüleceğinize yorulur.
 • Gerçek yaşam da maddi durumu iyi olmayan birisi rüyada annesinin doğum yaptığını görürse , bu kişinin maddi durumunun çok iyi olacağına , mal ve mülk sahibi olacağına işaret eder.
 • Rüyayı gören kişi zengin ise o zaman , hem iş hem de ev hayatında bazı zorluklarla karşılaşacağına , maddi açıdan büyük zorluklar yaşayıp moralinin çok bozuk olacağına alamet eder.

Rüyada Kendisini Hamile Olarak Görmek Ne Demek?

Rüyada kendinizi hamile olarak gördüyseniz o zaman bu rüya hem hayra hem de iyiye yorumlanır.

Beklemiş olduğunuz haberi en yakın zaman içerisinde alacağınıza , istemiş olduğunuz bir işinizin olumlu olarak sonuçlanacağına işaret eder.

Eğer bu rüyayı evli bir bayan gördüyse o zaman hamile olduğunun haberini alıp çok mutlu olacağına yorulur.

Bekar bir hayan gördüyse o zaman karşısına çıkacak olan hayırlı bir erkek ile evleneceğine , çok mutlu olacağına ve hayatını düzene sokacağına alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin hem rahat hem de hayırlı bir hamilelik geçireceğine yorarlar.

Rüyada başka birisinin hamile olduğunu gördüyseniz , o zaman yakın zaman içerisinde hayırlı haberler alacağınıza , hastaysanız şifa bulacağınıza , helal rızka ve güzel ahlaka işaret eder.

Rüyada Bir Erkeğin Kendisini Hamile Olarak Görmesi

Rüyada bir erkeğin kendisini hamile olarak görmesi pek iyiye yorumlanmaz. Mal kaybı yaşayacağına , bir konu çok üzüleceğine , acılı günler yaşayacağına delalet eder.

 

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu