Rüyada Annesini Hamile Görmek Ne Demek (Diyanet Tabiri)

Rüyada annesini hamile görmek diyanet kaynaklarına göre , rüyayı gören kişinin hayatının güzel olacağına , yakın zaman içerisinde alacağı güzel bir haber ile çok mutlu olacağına delalet eder.

Eğer rüya sahibinin annesi gerçekte yaşıyorsa o zaman onunla ilgili hem mutlu hem de güzel gelişmeler olacağına yorulur.

Bunun haricinde aile büyüklerinizin birisinden size büyük bir miras kalacağına alamet eder.

Rüyada Annesini Hamile Görmek İhya

Rüyada anneyi hamile görmek , gerçek yaşam da hem hayırlı hem de çok güzel günler yaşayacağınıza , iş hayatınızda yeni atılımlara gireceğinize , maddi açıdan sıkıntı yaşıyorsanız bunun artık son bulacağına ve artık rahata kavuşacağınıza delalet eder.

 • Fakat olumsuz bir şekilde bakarsak , sıkıntılı bir döneme gireceğinize , ailenizle beraber bir tartışma yaşayıp moralinizin çok bozuk olacağına , üzgün bir olayla karşılaşacağınıza işaret eder.
 • Rüyada görülen doğum genel olarak kişinin tüm sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağına , huzurlu günler geçireceğine,
 • işlemiş olduğu günahların af olacağına , sürekli olarak tövbe ve dua edeceğine , yaptığı yanlışlardan dolayı çok pişman olup Allah’tan af dileceğine ve yapmış olduğu hataları bir daha yapmayacağına yorulur.
 • Rüyada annenizi doğum yaparken veya yaptıktan sonra gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da annenizi yakın zaman içerisinde kaybedeceğinize işaret eder.
 • Eğer rüyada kendi doğumunuzu görürseniz o zaman da sizin ailenizden veya yakın çevrenizde bulunan birisinin ölüm haberini alıp buna çok üzüleceğinize delalet eder.
 • Maddi durumunuz iyi değilse ve rüyanızda annenizin doğum yaptığını gördüyseniz , yakın zaman içerisinde maddi durumunuzun düzeleceğine , hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza işaret eder.
 • Rüyayı gören kişi eğer zenginse , iş veya ev hayatıyla ilgili bazı zorluklarla karşılaşacağına , maddi olarak büyük zorluklar yaşayacağına ve bunları aşmak için elinden geleni yapacağına alamet eder.

Rüyada Annesini Hamile Görmek Rüya Tabiri

Rüyada anneyi hamile görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin iş konusunda çok başarılı olacağına , güzel günler geçireceğine , yeni atılımlarda bulunacağına , hem maddi hem de manevi açıdan hiçbir zaman sıkıntı yaşamayacağına delalet eder.

 • Fakat bazı yorumculara göre kişinin sıkıntılı bir döneme gireceğine , aile içerisinde yaşanacak olan kavgalar yüzünden çok üzüleceğine ve bazı sorunlarla karşılaşacağına yorarlar.
 • Bunun yanı sıra rüyada eğer doğum gördüyseniz o zaman tüm sıkıntıları artık geride bırakacağınıza , huzurlu günler geçireceğinize ve mutlu bir yaşam süreceğinize alamet eder.
 • Bazı rüya yorumcularına göre ise , günahlarınızın af olacağına , sürekli olarak tövbe ve dua edeceğinize , yapmış olduğunuz kötü davranışlardan dolayı çok pişmanlık hissedeceğinize , bir daha aynı hatayı yapmamak için Yüce Allah’a yalvaracağınıza delalet eder.
 • Rüyada annenizi doğum yaparken gördüyseniz , yakın zaman içerisinde annenizin vefat edeceğine , kendi doğumunuzu gördüyseniz , ailenizden veya yakın çevrenizde bulunan birisinin ölüm haberini alıp çok üzüleceğinize yorulur.
 • Gerçek yaşam da maddi durumu iyi olmayan birisi rüyada annesinin doğum yaptığını görürse , bu kişinin maddi durumunun çok iyi olacağına , mal ve mülk sahibi olacağına işaret eder.
 • Rüyayı gören kişi zengin ise o zaman , hem iş hem de ev hayatında bazı zorluklarla karşılaşacağına , maddi açıdan büyük zorluklar yaşayıp moralinin çok bozuk olacağına alamet eder.

Rüyada Kendisini Hamile Olarak Görmek Ne Demek?

Rüyada kendinizi hamile olarak gördüyseniz o zaman bu rüya hem hayra hem de iyiye yorumlanır.

Beklemiş olduğunuz haberi en yakın zaman içerisinde alacağınıza , istemiş olduğunuz bir işinizin olumlu olarak sonuçlanacağına işaret eder.

Eğer bu rüyayı evli bir bayan gördüyse o zaman hamile olduğunun haberini alıp çok mutlu olacağına yorulur.

Bekar bir hayan gördüyse o zaman karşısına çıkacak olan hayırlı bir erkek ile evleneceğine , çok mutlu olacağına ve hayatını düzene sokacağına alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin hem rahat hem de hayırlı bir hamilelik geçireceğine yorarlar.

Rüyada başka birisinin hamile olduğunu gördüyseniz , o zaman yakın zaman içerisinde hayırlı haberler alacağınıza , hastaysanız şifa bulacağınıza , helal rızka ve güzel ahlaka işaret eder.

Rüyada Bir Erkeğin Kendisini Hamile Olarak Görmesi

Rüyada bir erkeğin kendisini hamile olarak görmesi pek iyiye yorumlanmaz. Mal kaybı yaşayacağına , bir konu çok üzüleceğine , acılı günler yaşayacağına delalet eder.

 

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu